Pracht & Pracht Personal Consulting GmbH

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Pracht & Pracht Personal Consulting GmbH

Zly Nowy wpis

Co to poraszka Zbigniew caly tragedja wyplate wyplacili na dwa razy to ja moze bym poszedl do roboty ze dwa razy nie polecam

ooo Nowy wpis

Hej chciałbym jechać do Niemiec jako hydraulik, ale stanawia mnie jak często zjeżdżanie do Polski. Macie jakiś konkretny wypracowany system pracy?

Pracht & Pracht Nowy wpis
@ooo

Szanowni Panstwo, nasi pracownicy sa zatrudnieni w ramach umowy o prace w pelnym wymiarze godzin na czas nieokreslony. Naszym pracownikom przysluguje 25 dni urlopu platnego do wykorzystania i rozplanownia w ciagu roku.

Xxx

Hej to jak to jest z tymi kwaterami, firma za nie płaci czy to we wlasnym zakresie. Szukają teraz elektryków budowlanych, dieta jest zapewniona, ale o mieszkaniach piszą jedynie że pomogą w jego rezerwacji. Trochę słabo jakbym miał wydać dużo kasy za samo mieszkanie. No chyba że można wynegojować więcej niż to 17 euro za godzinę?

@Xxx

Prosze wziac pod uwage, ze w firmie Pracht&Pracht GmbH kazdy pracownik na montazach (a wiec rowniez elaktrycy) dostaje diete od 50 do 80 EUR dziennie. I te diety sa przeznaczone na finansowanie kwater.

Pracodawca Nowy wpis
@Xxx

Szanowny Panie, dieta jest przewidziana na pokrycie kosztow zakwaterowania czy dojazdu do pracy i nie jest dodatkowym zarobkiem. Pracownicy oplacaja zakwaterowanie sami, co tydzien i gotowka u wlasciciela mieszkania. Od nas w razie potrzeby moga otrzymywac zaliczki, aby moc pokryc zaistniale koszty na bierzaco.

Gosc

Pracuje od 4 lat w prachcie. sa tacy co pracuja dluzej niz ja. wiec nie jest zle

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Pracht & Pracht Personal Consulting GmbH. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko +++ ELEKTRYK BUDOWLANY +++ ELEKTRYK PRZEMYSLOWY +++?
Wojciech

Pracowałem w tej firmie. Firma w porządku kwatery załatwiają z pieniędzmi nie ma problemu są na czas. Jeśli będę mógł to na pewno wrucę spowrotem bo narazie mi nie pozwala sytułacja życiowa.

W firmie Pracht & Pracht Personal Consulting GmbH niedawno poszukiwano pracownika na stanowisko Malarz. Czy ktoś wie, na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Chcę zarabiać powyżej 12600 EUR.

12.600 EUR to troche przesada ... Srednia pensja malarza netto to ok. 2.500 EUR

Kornel
@ZW

No ale na złotówki to wyjdzie koło 10 tys. Teraz faktycznie można się dostać do takiej pracy? Trzeba mieć doświadczenie czy przyuczą? Jak z językiem? Podstawowy wystarczy? Dodatkowo jakie są koszty zakwaterowania? Chętnie się wszystkiego dowiem.

@Kornel

Zeby pracowac jako malarz w Niemczech trzeba miec doswiadczenie jako malarz, a takze wyksztalcenie zawodowe jako malarz. Trzeba znac niemiecki na tyle, zeby sie porozumiec na budowie.

Judyta
@ZW

To spoko, a na jakiej umowie się pracuje? Polskiej czy niemieckiej? Jak z zakwaterowaniem, to lezy po stronie firmy czy pracownika? Kurcze, duzo się słyszy o pracy za granicą, że głównie idzie w gre alkohol itp. Nie chce podzielać stereotypów, ale jacy pracownicy przeważnie tu pracą? Wiadomo, pewnie różnie się to zdarza, ale niektóre firmy mają jakieś tam swoje wymagania co do pracownika i kryteria..

Księgowy

Co to za bzdury.Zobacz ile kosztują teraz kwatery.Od 25 do 35 e

Krzysztof

Bylem bardzo zadowolony z pracy dla firmy kompetentna uczciwa obsluga, nie zawiedli mnie w czasie 2 letniej współpracy. Jeżeli zaszła by potrzeba powrotu na pewno się zglosze dalszej współpracy polecam z czystym sumieniem pozdrawiam Krzysiek

@Krzysztof

Gratulujemy jeszcze raz, ze wykorzystal Pan szanse i przeszedl na bezposrednie zatrudnienie u naszego klienta po dwuletniej wspolpracy przez nasza firme. Zalujemy tylko, ze stracilismy tak dobrego pracownika. Dziekujemy za pozytywna opinie i polecamy sie na przyszlosc :-).

Kris
@Krzysztof

Czlowieku czemu wprowadzasz ludzi w blad. Prach & Pracht to oszusci moze nie wdzyscy ale przynajmniej czterech moge wymienic. Pan Brandt, pani Florek, pani Katen o panu Zyyszku tez nie zapimnialem. Mowia jedno robia drugie

@Kris

Panie Wdzieczny, po raz setny: 1. Umowa jest dwustronna, i obowiazuje zarowno pracodawce, jak i PRACOWNIKA - do dzis Pan tego nie zrozumial jak widac w powyzszym komentarzu, 2. Jesli pracownik (lub pracodawca oczywiscie rowniez) nie wywiazuje sie z umowy o prace, to musi liczyc sie z konsekwenjami. Nasza strona wypelnila wszystkie warunki zawartej umowy. Pan jako pracownik niestety nie. 3. Jesli czuje sie Pan poszkodowany, to poinformowalismy juz Pana wielokrotnie, ze moze Pan zglosic sie do urzedu pracy, urzedu skarbowego, Zoll, prawnika i gdzie Pan jeszcze chce. Moze ktoras z powyzszych instytucji Panu w koncu bedzie potrafila wytlumaczyc, ze w Pana przypadku, wszystko zostalo wykonane zgodnie z umowa i obowiazujacymi przepisami, i ze to Pan nie ma racji, a nie firma Pana oszukala. PS. Pisanie, ze ktoras z osob pracujacych w firmie Pracht & Pracht jest (usunięte przez administratora) przyszlo jak widac Panu bardzo latwo. Swiadczy to tylko o Panu i niskim poziomie, ktory Pan reprezentuje. Ale zeby to niby (usunięte przez administratora) udowodnic i poprzec jakimis faktami, to juz zabraklo Panu argumentow.

@Pracht & Pracht

Możesz powiedzieć jaka to umowa? To znaczy zwykle na jakich zatrudniacie? Jest normalne ubezpieczenie i prawo do urlopu?

Dzień dobry, znajdę tu jakieś pielęgniarki, które wyjechały do pracy z firmą? Sporo tu wpisów od Panów, a widzę, że dla kobiet też praca się znajdzie. W starszych ofertach pracy w Ludwigsburgu oferowali 5 tyś euro, i wszystkie nadgodziny więcej płatne itp. Z tymi nadgodzinami, pracującymi weekendami ile można uzyskać? Co z noclegiem? To po stronie pracownika? Kontakt z koordynorami jak wygląda, można liczyć na ich pomoc?

Kto wspomniał że przerzucają między lokalizacjami jak się praca kończy i trzeba mieć własny samochód. A jak z umową? W niej jest napisane że koszty podróży trzeba sobie samemu zagwarantować? Jak z wypłatami? Nadal niskie czy coś się poprawiło na tych wyjazdach?

Sebastian

Powiem tak szczerze i obiektywnie jeśli ktoś jest desperatem i potrzebuję pieniędzy to może iść do tej firmy (usunięte przez administratora) na każdym kroku my omieszkaliśmy w 4 lub 5 w pokoju musisz mieć auto bo jak się praca kończy to rzucają cię do następnej ocynkownki ja tak pracowałem acha a za koszty paliwa nie zwracają nigdy więcej a co do pewnego Pana Zbigniewa.W to wolę się nie odzywać człowiek złotousty a potem wychodzi jak wychodzi.Firma brak szacunku dla pracownika tragedia

miron
@Sebastian

jak mozesz to powiedz na czym polega praca w ocynkowni,czy warto jechac

Zbigniew

Witam polecam firmę pracowałem pieniądze o czasie i wszystko zapłacone jeżeli by zaszła potrzeba to bym wrócił pozdrawiam.

Czemu tak piszesz? masz inne zdanie na temat tej firmy? Jakie zarobki są Twoim zdaniem?

Sebastian
@Zbigniew

Wrzecionkowski to naganiacz i (usunięte przez administratora) a firma najgorsza w jakiej pracowałem pieniądze beznadziejne

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Pracht & Pracht Personal Consulting GmbH?

Edyta

Odradzasz będąc jednocześnie zatrudnionym? A w ogóle jakoś szczególnie cokolwiek sprawdzają?

Kurt

Opinie pozytywne pisanie przez piarowców z firmy .Firmą która (usunięte przez administratora) bardzo dużo ludzi nie rzetelna żerująca na Polakach i oszukując . Prawdziwe wpisy są na opiniach archiwalnych . Omijać szerokim łukiem , to nie pojęte skąd się biorą takie firmy .

@Kurt

@Kurt - Witam, proponuje aby Pan/Pani podala swoje imie i nazwisko, a nie pisal/pisala pod pseudonimem. Oficjalnie przedyskutujemy na czym niby mialo polegac to (usunięte przez administratora) o ktorym Pan/Pani mowi. Oskarzenie Pana/Pani tylko "z zasady" nie ma absolutnie zydnych podstaw. Bo moglo byc tak, ze to Pan/Pani nie wywiazal/a sie z warunkow umowy o prace- jak w wiekszosci przypadkow osob, ktore wstawiaja negatywne opinie na tego typu forach internetowych po otrzymaniu wypowiedzenia umowy o prace. Wiec czekamy z niecierpliwoscia na ujawnienie swojej tozsamosci i szczegolowe informacje od Pana/Pani na temat tego niby (usunięte przez administratora) o ktorym Pan/Pani wspomina.

Paulina

Witam, jak wygląda sprawa z zameldowaniem pracownika ( obowiązek w Niemczech) oraz ubezpieczeniem?

vik

Rozumiem, ze pracownicy ocynkowni otrzymuja wynagrodzenie 1200 - 1400 netto? I jak wyglada zakwaterowanie? czy sa to pokoje 1 -osobowe? W jakiej odleglosci od pracy jest zakwaterowanie? Jaka jest stawka godzinowa? Czy mogliby Pabstwo zapisac cos wiecej o tej pracy co to za pracodawca czy sa to elementy wazace ponad 20 kg? Czy praca wiaze sie z podnoszeniem wiekszych ciezarow przez wieksza czesc zmiany? Dziekuje

@vik

Pokoje sa 2-osobowe w bliskiej odleglosci od miejsca pracy. Elementy sa rozne, wieksze/ciezsze elementy podnosi sie w parach.

Roman385

Pracuje w tej firmie od prawie 2 lat. Mieszkanie mi zalatwili na poczatek. W miedzy czasie znalazlem sobie wlasne i tansze. Mam stala prace. A praca jak praca. Najwazniejsze ze nie traktuja jak jakiegos pomocnika tylko na rowni z soba. Placa punktualnie. Nie musze nigdzie jezdzic, jestem caly czas na miejscu. Nie mam zamiaru zmieniac firmy poki co. A wiadomo ze roznie mowia o kazdej firmie. Ja na razie nie mialem zlych doswiadczen z Prachtem. Zobaczymy co dalej.

vik
@Roman385

to jeszcze napisz gdzie pracujesz bo inaczej twoja opinia jest troche bez sensu:)

Roman
@vik

jestem elektrykiem i pracuje kolo Stutgartu

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Pracht & Pracht Personal Consulting GmbH?

Pracht & Pracht

Nasi pracownicy dostaja umowe na czas nieokreslony od pierwszego dnia pracy.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Szanowni Panstwo, wszyscy nasi pracownicy otrzymuja umowe od pierwszego dnia zatrudnienia.

Renata

Widzę, że miałeś zamiar aplikować do Pracht & Pracht ale zrezygnowałeś po przeczytaniu negatywnych opinii. Może nie ma co się zrażać, nie wszystkie adekwatnie oddają sytuację w firmie. Na jakie stanowisko chciałeś aplikować?

Zostaw merytoryczną opinię o Pracht & Pracht Personal Consulting GmbH - Ludwigsburg

• Jak się pracuje w Pracht & Pracht Personal Consulting GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Pracht & Pracht Personal Consulting GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pracht & Pracht Personal Consulting GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pracht & Pracht Personal Consulting GmbH