Pracht & Pracht Personal Consulting GmbH

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Pracht & Pracht Personal Consulting GmbH

Paulina Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.
Kandydat

Witam, jak wygląda sprawa z zameldowaniem pracownika ( obowiązek w Niemczech) oraz ubezpieczeniem?

Pytanie Nowy wpis

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Pracht & Pracht Personal Consulting GmbH dla pracy jako Mechatronik są dla was satysfakcjonujące?

Krzysztof

Bylem bardzo zadowolony z pracy dla firmy kompetentna uczciwa obsluga, nie zawiedli mnie w czasie 2 letniej współpracy. Jeżeli zaszła by potrzeba powrotu na pewno się zglosze dalszej współpracy polecam z czystym sumieniem pozdrawiam Krzysiek

Pracht & Pracht Nowy wpis
@Krzysztof

Gratulujemy jeszcze raz, ze wykorzystal Pan szanse i przeszedl na bezposrednie zatrudnienie u naszego klienta po dwuletniej wspolpracy przez nasza firme. Zalujemy tylko, ze stracilismy tak dobrego pracownika. Dziekujemy za pozytywna opinie i polecamy sie na przyszlosc :-).

vik
Kandydat

Rozumiem, ze pracownicy ocynkowni otrzymuja wynagrodzenie 1200 - 1400 netto? I jak wyglada zakwaterowanie? czy sa to pokoje 1 -osobowe? W jakiej odleglosci od pracy jest zakwaterowanie? Jaka jest stawka godzinowa? Czy mogliby Pabstwo zapisac cos wiecej o tej pracy co to za pracodawca czy sa to elementy wazace ponad 20 kg? Czy praca wiaze sie z podnoszeniem wiekszych ciezarow przez wieksza czesc zmiany? Dziekuje

Pracht & Pracht Nowy wpis
@vik

Pokoje sa 2-osobowe w bliskiej odleglosci od miejsca pracy. Elementy sa rozne, wieksze/ciezsze elementy podnosi sie w parach.

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Pracht & Pracht Personal Consulting GmbH? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Roman385

Pracuje w tej firmie od prawie 2 lat. Mieszkanie mi zalatwili na poczatek. W miedzy czasie znalazlem sobie wlasne i tansze. Mam stala prace. A praca jak praca. Najwazniejsze ze nie traktuja jak jakiegos pomocnika tylko na rowni z soba. Placa punktualnie. Nie musze nigdzie jezdzic, jestem caly czas na miejscu. Nie mam zamiaru zmieniac firmy poki co. A wiadomo ze roznie mowia o kazdej firmie. Ja na razie nie mialem zlych doswiadczen z Prachtem. Zobaczymy co dalej.

vik
@Roman385

to jeszcze napisz gdzie pracujesz bo inaczej twoja opinia jest troche bez sensu:)

Roman
@vik

jestem elektrykiem i pracuje kolo Stutgartu

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Pracht & Pracht Personal Consulting GmbH?

Pracht & Pracht
@Pytanie

Nasi pracownicy dostaja umowe na czas nieokreslony od pierwszego dnia pracy.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Pracht & Pracht Personal Consulting GmbH?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Pracodawca

@Pytanie

Szanowni Panstwo, wszyscy nasi pracownicy otrzymuja umowe od pierwszego dnia zatrudnienia.

Renata

Widzę, że miałeś zamiar aplikować do Pracht & Pracht ale zrezygnowałeś po przeczytaniu negatywnych opinii. Może nie ma co się zrażać, nie wszystkie adekwatnie oddają sytuację w firmie. Na jakie stanowisko chciałeś aplikować?

Wasza wiedza może ułatwić wybór użytkownikom! Nadal oczekujemy na aktualne informacje, ponieważ wątek o pracy w przedsiębiorstwie Pracht & Pracht Personal Consulting GmbH w mieście Ludwigsburg nie ma żadnej opinii.

Zostaw merytoryczną opinię o Pracht & Pracht Personal Consulting GmbH - Ludwigsburg

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Pracht & Pracht Personal Consulting GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Pracht & Pracht Personal Consulting GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pracht & Pracht Personal Consulting GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 2 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

Pracht & Pracht Personal Consulting GmbH