Opinie o Concilio Personeelsdiensten w Milsbeek

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Concilio Personeelsdiensten. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Concilio Personeelsdiensten o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Concilio Personeelsdiensten w Milsbeek

Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Concilio Personeelsdiensten?

Tom

Nie wypowiadam sie na takich stronach ale ktorys raz slysze od ludzi jak zostali potraktowani przez ta agencje wiec sam sie wypowiem . Na poczatku kiedy przyjechałem oczywiscie 4 dni rezerwy nastepnie standardowe ketchupy gdzie za 5 dni pracy dostajesz 225 euro po odliczeniu zakwaterowania ,ubezpieczenia i dojazdu do pracy. Dzwonilem codziennie przez 2 tygodnie az łaskawie rzucili mnie na inna troche lepiej platna prace .Pierwszy tydzien wszystko super drugi tez lecz pozniej zaczely sie schody ...brak godzin lub praca 4 godziny dziennie wiec tak naprawde wyplata wychodzila taka sama jak na ketchupach -.- Czasami na solarisie 200e czasami 120e Rzucili mnie wiec na inna prace( Plaza )gdzie bylo wiecej godzin lecz nie wspomnieli ze na hali jest 2 stopnie. Przyjezdzasz do pracy w bluzie lub kurtce wchodzisz na hale 20 minut i odmarzają ręce ... przerwa 15 minut ? To super ale musisz stracic 5 zeby dojsc do kantyny po glupia kawe ..(Ludzie bardzo pomocni i sympatyczni do tego nie ma sie co przyczepic) Dzwonilem do biura to oczywista odpowiedz w concilio „ my nic nie mozemy na to poradzic lub kazdy siedzi troszke na rezerwach „ Kobiety z biura traktuja ludzi jak idiotów bez mózgu (chociaz sa 2 ktore maja cos w glowie) Praca to jest totalne (usunięte przez administratora) takze nie polecam Kwestia dojazdów i powrotow z pracy bardzo różna na niektorych firmach musisz czekac a na niektorych wychodzisz z pracy i bus juz czeka. Zakwaterowanie to jest hit tej całej imprezy ..Przyjmuja ludzi nawet nie sprawdzajac czy sa karani lub czy nie sa poszukiwani .Wprowadzaja ludzi ktorzy kradna i ćpaja do przesady. Kazdy domek ma swoja historie lecz najlepsza jest na zakwaterowaniu na samym koncu Kleve przed emmerich. Ta rzekomo zwana patologia z tego domku wykazuje wieksza klase niz osoby ktore tam sie uwazaja za bossów tego domu! Jezeli chcecie tam mieszkac musicie sie przygotowac na ciagłe kłótnie ze strony dwóch „ Panow „ Rekruterow na tym domku ( wiekszosc doskonale wie o logo chodzi ) Wieczne przyczepianie sie o wszystko o sprzatanie, wyrzucanie smieci nawet dzwonia do biura o palenie marichuany gdzie sami kurzą w pokoju niby bez sensu ale podobno maja uklady w biurze ze oni moga. Jako gosc w tym domku nasluchalem sie tych kłotni z ich strony . Udaja wporzadku ludzi przez pierwszy tydzien a pozniej dzwonia do biura do hausmaistra i obgaduja cie za plecami a gdy tylko podejdziesz do nich o tym porozmawiac wypieraja sie i udaja najlepszych kolegow. Opowiadaja po ludziach jaka maja patologie na domku a ta „patologia” to naprawde wporzadku ludzie ktorzy pomoga porozmawiaja i sa szczerzy w kazdej kwestii. Ja mieszkalem na domku w ktorym wogole nie bylo problemu z ludzmi i jestem bardzo zadowolony .Zakwaterowanie dobre nie jest brudno nie ma grzyba jest okej jak na ta agencje. Jezeli nie jestescie pewni lub macie jakies pytanie piszcie na dole ,Odpowiem

Dominika
@Tom

To ja mam do Ciebie pytanie. Przed wyjazdem za granicę nie wiedziałeś, ze po odliczeniu mieszkania będziesz miał takie zarobki? Chyba podpisałeś umowę z Concilio Personeelsdiensten jeszcze w Polsce?

Ktoś
@Dominika

Umowę podpisuje się na miejscu i wszyscy stąd uciekają bo concilio nie szanuje pracowników

Piotr Nowy wpis
@Tom

Witam . Słyszałeś może o pracy przy rowerach w S-heerenbergu

Jak szefostwo w Concilio Personeelsdiensten? Spoko traktują ludzi?

Okradziony Nowy wpis

Same (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) kłamią w żywe oczy i sie smieja nic tylko do pieca wrzucać ten pomysł dla nich powinien wrócić

ciekawy Nowy wpis

@dramat a to jak te warunki mieszkalne wyglądają?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Concilio Personeelsdiensten. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
dramat

Ogólnie to z całego serca odradzam współpracę z tym biurem. Patologia, patologia i jeszcze raz patologia. Wypłaty rzędu 250€/tydz., warunki mieszkalne na wielu zakwaterowaniach wołają o pomstę do nieba. Logika biura i dziewczyn w nim pracujących jest z kosmosu. Potrafią Cię planować każdego dnia na inny zakład, nawet, jeśli dłużej popracujesz w jednej firmie to się nie przywiązuj, bo w środku tygodnia mogą dać cie na całkiem inny zakład (gdzie tygodniówki wychodzą 200€- popularne nanomi- tzw. keczupy) tylko po to żeby w twoje miejsce wsadzić nowych ludzi i tak w kółko. W tym biurze niewiadomo, co Cię czeka z dnia na dzień, a concilio codziennie szykuje dla swoich pracowników niemile niespodzianki. Nikogo nie szanują, nie ma stałej pracy, a jak trafisz na sezon, gdzie przyjechało dużo nowych pracowników to i może pójdziesz z 2 dni do pracy, bo przecież nowych trzeba zwodzić, ze jest praca. Trzymają ćpunów, złodziei, degeneratów, osoby poszukiwane w Polsce za przestępstwa, które musiały uciekać z kraju, udostępniają busy wożące po 8-9 ludzi do pracy naćpanym kierowcom i nie reagują na telefony i skargi podróżujących z nimi, którzy się boją o własne życie. A na koniec oczywiście problem z wypłatą rezerw, nie dość, że nie w terminie, to i jeszcze przez pół należnej kwoty. Tak się ludzi nie traktuje, w końcu się skończy samowolka i okradanie l. Reasumując, jeśli chcesz coś zarobić i zaoszczędzić - odradzam to biuro, ponieważ raz zarobisz 250€, a raz 100€, bo siedzisz 3/5 dni na domku wiec chyba się to nie kalkuluje..

Lolo
@dramat

Skoro Ci ludzie sa poszukiwani w Polsce dlaczego tego nie zgłosiłes?

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Concilio Personeelsdiensten. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Ktoś

Daj sobie spokój z concilio

Martyna

Jestem ciekawa czy warunki mieszkalne zmieniły się ,czy nadal jest tak ciężko na wyjazdach ?

Mariusz

Jaki język / jakie języki trzeba znać i na jakim poziomie, aby zostać przyjętym?

Praca w Nabuurs jako reacher naprawde godna polecenia ! Zarobki 400-500 euro za 5 dni. stale godziny pracy. Mimo ze wiekszosc narzeka to jak zwykle dopiero wtedy gdy ich wyrzuca z pracy za przyjscie pijanym lub w ogole nie przychodzenie. Lokacja Kleve - do przezycia, moze nie paryz ale w porownaniu do inny niebo a ziemia.

@Adam

Pięć dni 400-500€ trzy zmiany 50-55 h no powiem Tobie , szał . Lokalizacja nie Francja ale Meksyk .

Aaakk
@Adam

Prawda praca ok kasa ok

Hariboo22

Taaa 400 500 euro pod warunkiem że (usunięte przez administratora)50 H jeden wielki (usunięte przez administratora) predzej sie nerwicy nabawisz niz nirmalnie tam popracujesz umowa w jezyku polskim nafaszerowana samymi karami nie zwracają za dojazdy do pracy jeżeli jesteś na prywatnym. dodatkow nie ma za nocne zmiany ani popoludniowe śmiech na sali jeździsz tam wózkami to musisz uważać na wszystko zwiększać wózków to jeden wielki złom nie polecam tej pseudo agencji

Dominika

@Tymon, dlaczego uważasz, że konkurencja inspiruje do pisania na temat firmy Concilio Personeelsdiensten? Czy posiadasz jakieś informacje o tej firmie, jakie jest Twoje zdanie na jej temat? Z Twojego wpisu trudno wywnioskować czy Twoja opinia o firmie jest pozytywna czy negatywna. Czy ta firma poszukuje doświadczonych pracowników czy także osoby bez doświadczenia?

Tymon

Konkurencja inspiruje do pisania?

Zadnych ciekawych ofert pracy , zadnej pomocy ze strony biura . Nie polecam .

Olga

Miałam nadzieję, że dowiem się coś na temat tej agencji ale tu taka cisza. O co chodzi?

Czytaj opinie Concilio Cuijk

Zostaw merytoryczną opinię o Concilio Personeelsdiensten - Milsbeek