Opinie o Grünberger Personalvermittlung Spółka z o. o. w Zielona Góra

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Grünberger Personalvermittlung Spółka z o. o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Grünberger Personalvermittlung Spółka z o. o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grünberger Personalvermittlung Spółka z o. o. w Zielona Góra

Oszusci jak Abacent z ktieym wspolpracuja aby cie wyslac w (usunięte przez administratora) nic nie pomoga wiecej mijajcie szerokim lukiem

Jarek
@Grünberger Personalvermittlung

Nie wszyscy - kolega po części ma rację. Tak samo szybko jak mnie zrekrutowalisci tak samo szybko się zostawiłem wasz (usunięte przez administratora) Nie polecam tego tam pracy

Cześć, na stronie maja teraz taka łączoną ofertę na różne stanowiska z widełkami od 11 do 15 euro od godziny. Ja akurat pod operatora koparki bym się łapał i teraz nie wiem jakie stawki w tym przypadku oferują. mógłby ktoś je omówić? No i jakimi maszynami się operuje?

Jak teraz oceniacie oferowane warunki na wyjeździe? Dość długo nie było tu żadnej opinii a w internecie jest wystawiona oferta dla hydraulików. Zaciekawiła mnie głównie z powodu tytułu, jest w nim napisane, że szukają od 2022 roku. czy warunki tam na miejscu przez te dwa lata jakkolwiek się zmieniły?

Grünberger Personalvermittlung

Łatwo oczernić firmę i nazwać oszustami, kiedy zakańcza się współpracę w sposób niezgodny z umową. Niestety domyślamy się kto napisał ten komentarz (bo prócz tego Pana, wszyscy pozostali nasi pracownicy są zadowoleni z pracy). Jak w każdej firmie przed rozpoczęciem pracy zostaje podpisana umowa, w której obowiązuje okres wypowiedzenia, natomiast ten Pan po prostu z dnia na dzień zrezygnował z pracy bez podpisania przez obie strony wypowiedzenia. Nie przyszedł do pracy, nie odbierał telefonów. Przykro nam ale umowa zobowiązuje w dwie strony zarówno pracodawcę jak i pracownika.

@Grünberger Personalvermittlung

Nie do końca mówicie prawdę: wypowiedzenie nie musi być podpisane przez obydwie strony ale powinno być dostarczone drugiej stronie. Ja kiedyś złożyłem "pracodawcy" niemieckiemu wypowiedzenie w trybie natychmiastowym z winy pracodawcy i wcale nie oczekiwałem by je podpisał i zaakceptował. Zaniosłem do siedziby "pracodawcy" położyłem na biurku, zażądałem zrobienia kopii i potwierdzenia wpłynięcia dokumentu, wcale nie interesował mnie ich podpis czy akceptacja. Jeśli pracodawca nas (usunięte przez administratora) i chcemy się z nim pożegnać by dalej nie być oszukiwanym to wcale nie obowiązują nas żadne terminy wypowiedzenia bo możemy to zrobić w trybie natychmiastowym. Inną kwestią jest gdy dana osoba z dnia na dzień rezygnuje z pracy, zawsze są ku temu powody i zawsze osoba niezadowolona je zgłasza, często jest tak że ta osoba jest ignorowana lub zbywana nieprawdziwymi tłumaczeniami i widząc to dana osoba porzuca pracę bo dalsze wyjaśnianie nie ma sensu. Podając powyższy przykład że ktoś tam zrezygnował z pracy, nie odbierał telefonów, itp. postąpiliście trochę stronniczo wiedząc że dana osoba tu na tym portalu nie odpowie. Może dana osoba była przez Was oszukana lub warunki pracy jej nie odpowiadały a nie mógł się z Wami lub zatrudniającym zakładem dogadać więc wybrał najkrótszą drogę rozwiązania problemu, może - tego nie wiemy.

@Adam

Zgadza sie, tutaj pomylka z naszej strony, mielismy na mysli, ze to wlasnie pracownik powinien zlozyc wypowiedzenie. Oczywiscie, pracownicy rowniez składają wypowiedzenie bez okresu wypowiedzenia, gdy jest to z winy pracodawcy. W momencie, gdy pracodawca nie dopełnia formalności, jest z jego winy, to również staramy sie ich wspierać w takiej sytuacji(jeśli rzeczywiście pracownik nei jest niczemu winny). Jeśli chodzi o to, że pracownik z dnia na dzien rezygnuje z pracy, ponieważ zawsze ma ku temu powody i jest taka osoba ignorowana, to tutaj nie możemy się niestety zgodzić. Zdarza się wiele przypadków, gdy ktoś z dnia na dzień ucieka z pracy, ponieważ otrzymał przykładowo lepszą ofertę, nie zachowując okresu wypowiedzenia. Innym przykładem może być sytuacja w której ktoś narzeka na warunki w pracy, a inni pracownicy, którzy pracują z danym pracownikiem narzekają na różnego rodzaju problemy, które wynikają ze współpracy z taką osobą(np. problemy z alkoholem). Skłamalibyśmy jednak, gdybyśmy napisali, że tylko pracownicy są temu winni, ponieważ firmy również potrafią mieć swoje za uszami, jednak gdy tego wymaga sytuacja - stajemy po stronie pracownika i staramy się mu pomóc w rozwiązaniu danej sprawy. Jednakże jako, że już działamy od kilku lat, współpracujemy z klientami z którymi sie znamy, mamy dobre relacje i wiemy, że wysyłając pracowników do danej firmy uda się takich sytuacji uniknąć.

Jarek Nowy wpis
@Grünberger Personalvermittlung

Czy w Grünberger Personalvermittlung Spółka z o. o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Grünberger Personalvermittlung Spółka z o. o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zielona Góra
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Zielona Góra
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Alfred

Firma handluje danymi osobowymi.

Zofia
@Alfred

Ciekawa jestem czy są na to jakieś konkretne dowody? Bo nie żeby coś ale to akurat dość poważna sprawa

@Alfred

Firma NIE handluje danymi osobowymi. Przestrzegamy wszelkich zasad ochrony danych osobowych, które są oczywiście strzeżone. Prosimy o niewysnuwanie fałszywych oskarżeń.

Dariusz

Dziękuję Panu @Ciekawy, który sprawdził firmę i znalazł jej powiązanie z firmą Abacent GmbH. Teraz będę omijał tą firmę szerokim łukiem, ponieważ miałem do czynienia z Abacentem i nie polecam.

DarGor
@Dariusz

Pracowałem w Abacent ponad rok. Nie miałem z firmą negatywnych doświadczeń. Firmy współpracują ze sobą i nic w tym dziwnego. Jak się dogadują co do współpracy i znajdują pracę to raczej jest OK. Nie każdemu złożona oferta pracy może odpowiadać - ale to normalne. A z doświadczenia i obserwacji wielu pracowników narzeka na błahe sprawy o których nawet szkoda pisać. Mógłbym podać wiele przykładów jakie słyszałem i sam widziałem na jakie głupoty narzekają, a w pracy się obijają. Jak praca, kwatera jest odpowiadająca to pracuj a nie wymyślaj głupot. Abacent polecam.

dd
@DarGor

Błahe sprawy? Takie jak zimna kwatera, brak ciepłej wody, możliwości gotowania ciepłych posiłków, łazienka wspó? Jak dla Ciebie to błahe sprawy, to wybacz.

DarGor
@dd

Odpowiedź dla dd. Pracując w Abacent zmieniłem trzy kwatery. Nigdzie nie marzłem, wszędzie była ciepła woda, wszędzie była możliwość gotowania. Dwie kuchnie wyposażone perfekcyjnie, jedna słabiej ale były dwa pokoje i liczba mieszkańców maks trzy osoby a przez rok mojego pobytu 9 miesięcy byłem sam. W czasie mojej pracy w Niemczech mieszkałem w 8 kwaterach i tylko w 1 przypadku łazienka była samodzielna, przy pokoju. "dd" jak chcesz mieć ekstra warunki to wynajmij sobie mieszkanie za 600 Euro na miesiąc, zapłać kaucję 1000 Euro i się ciesz ze swobody bycia. PS. Mieszkania w 99% są bez mebli, pralki, kuchnia jest pusta. Kupuj wszystkie sprzęty albo zostań mistrzem buszowania po wystawkach. POWODZENIA !

Zofia
@DarGor

Poważnie z wynajęciem jest aż taki problem? To faktycznie może lepiej żeby ktoś załatwił ale jednak w miarę dobrych warunkach

@Zofia

W związku z migracjami do Niemiec w celach zarobkowych od dawna były ciężko z wynajęciem zakwaterowania, również osobom chcącym na stałe osiąść i żyć w Niemczech. W ostatnim czasie jest jeszcze mniej wolnych zakwaterowań, a ceny cały czas rosną. Zawsze staramy się, aby nasi pracownicy mieli godne warunki mieszkaniowe, aby mieli zapewniony jednoosobowy pokój oraz wszystko co niezbędne do życia i odpoczynku.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Grünberger Personalvermittlung Spółka z o. o.?

Grünberger Personalvermittlung

Pracownicy mają zapewnione wszystkie niezbędne sprzęty i narzędzia w miejscu wykonywanej pracy.

Jak jest z pakietem medycznym w Grünberger Personalvermittlung Spółka z o. o.? Można dołączyć rodzinę?

Grunberger

Każdy z naszych pracowników ma zapewnione przez nas ubezpieczenie niemieckie do którego może dołączyć najbliższą rodzinę.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Grünberger Personalvermittlung Spółka z o. o. odbywa się również w języku angielskim?

Grunberger

Rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w języku polskim i niemieckim w związku z tym, że w wielu ofertach pracy wymagana jest chociaż podstawowa znajomość języka niemieckiego.

robert

chcialem wyslac podanie ale czytam tu takie rzeczy o Was

@robert

Panie Robercie, prosimy aby nie kierować się opinią innych, lecz samemu podjęcie kontaktu z nami. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 68 321 2700 lub osobistej wizycie u nas w biurze: ul. Kościelna 2, 65-064 Zielona Góra

@Grünberger Personalvermittlung

cyt. "gdy ktoś jest niezadowolony to jako pierwszy piszę opinię, a gdy ktos nie ma powodów do narzekań, to nie piszę żadnych opinii." Raz piszecie że jak ktoś jest niezadowolony to pisze opinię a drugim razem piszecie by nie kierować się tymi negatywnymi opiniami, sami sobie zaprzeczacie, jak dla mnie takie zachowanie jest co najmniej dziwne. Strony opiniotwórcze właśnie są po to by rodacy mogli wzajemnie się ostrzegać o nieuczciwych pośrednikach lub "pracodawcach" do których ci pośrednicy nas kierują. Ja osobiście parokrotnie zostałem okradziony przez niemieckich "pracodawców" do których kierowali mnie polscy pośrednicy i zawsze staram się takie sytuacje opisywać by inni nie wdepnęli w to samo gó.... (usunięte przez administratora) Polacy za mało wzajemnie się ostrzegają i dlatego są bardzo podatni na okradanie przez Niemców dlatego proszę wszystkich okradzionych, oszukanych i zamieszczanie opisu wszelkiego negatywnego zachowania ze strony niemieckich "pracodawców" lub polskich pośredników. Gdy czytam negatywne opinie to wierzę w nie w 95% a gdy obok takiej opinii jest super pozytywna to wierzę w nią 5 % i mam przekonanie że pisał ją ktoś od pośrednika by się "wybielić".

Dariusz
@Adam

I tu się w pełni z Panem zgadzam. Jeszcze nigdy nie spotkałem się z tym, abym musiał podpisać dostarczone mi przez firmę wypowiedzenie, albo potrzebował podpisu na wypowiedzeniu moim dostarczonym do firmy. Skąd oni biorą takie brednie z tymi podpisami. Niedouczeni i niedoczytani.

Bartosz

Zastanawiam się czy teraz mimo wzrostu zachorowań na COVID w Niemczech firma organizuje wyjazdy do pracy?

Ile jest zmian w Grünberger Personalvermittlung Spółka z o. o.?

Grunberger

Witam, najczęściej praca jest na jedną zmianę, natomiast w związku z tym, że posiadamy prace w różnych branżach może przy danej ofercie pojawić się system zmianowy. O wszystkim informujemy przed podpisaniem umowy i podjęciem pracy.

adam

@Grunberger a ta umowa jest od razu czy najpierw na okres próbny?

@adam

Witam, praca jest na niemiecką umowę na czas nieokreślony z półrocznym okresem próbnym. Pozdrawiam

Ciekawy

Jako że straciłem sporo czasu na rozmowy telefoniczne z pracownikiem tej firmy ,z których nic nie wynikło, zadałem sobie nieco trudu i sprawdziłem w KRS status tej firmy. Ogólnie jest to operacja prosta i trwa w Internecie kilka minut. Ale ta firma chyb nieprzypadkowo jest trudna do sprawdzenia gdyż , do ogłoszeń w Zielonej Górze, posługuję nieprawdziwą nazwą. Otóż Firmy "Grunberger Personalvermittlung Sp. z o.o" nie ma w KRS.Jest za to firma Gruenberger Personalvermittlung Sp. z o.o. Wrocław której udziałowcem jest niemiecka firma Abacent GmbH z Lipska. Mała różnica ale powalająca na ukrycie się /chyba/ niemieckiego udziałowca. Strona internetowa to też www.grunberger.pl, a nie www.gruenberger.pl i nic nie mówi o siedzibie we Wrocławiu. A to już nie przypadek, tylko jawny kamuflaż. Chcecie pracować dla takiej firmy którą działa z ukrycia ? Bo ja dziękuję.

Jaka umowa obowiązuje w Grünberger Personalvermittlung Spółka z o. o. podczas okresu próbnego?

Grunberger

Praca podejmowana jest na niemiecką umowę na czas nieokreślony. Pozdrawiam

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Grünberger Personalvermittlung Spółka z o. o.?

Ola

Rozmowa kwalifikacyjna z kandydatami odbywa się w siedzibie firmy, bądź telefonicznie, w zależności od możliwości kontaktu z kandydatem.

mm

może tak być polscy pośrednicy sprzedają twoje dane dużym niemieckim agencją - a nie widać tu osób które by wyjechały do pracy z pomocą tego pośrednika. byłbym ostrożny przy wyborze tej agencji

Gruenberger Personalvermittlung
@mm

Nie sprzedajemy żadnych danych niemieckim agencją, a jedynie przekazujemy CV pracownika(jedyna rzecz, ktorą wymagamy) do niemieckiej firmy, której oferta odpowiada pracownikowi i który wyrazi na to zgodę. Jeśli chodzi o brak osób, które wyjechały przez naszą firmę, to zapewniam Pana, że przez naszą firmę rekrutacyjną w niemieckich firmach zaczęło pracę wiele osób. Brak opinii można odebrać pozytywnie, ponieważ to już jest stała reguła, że gdy ktoś jest niezadowolony to jako pierwszy piszę opinię, a gdy ktos nie ma powodów do narzekań, to nie piszę żadnych opinii.

polonista
@Gruenberger Personalvermittlung

Dlaczego sami sobie dodajecie punkty za odpowiedzi na forum?? To jest pierwsza strona w go worku , gdzie pracodawca ma punkty za odpowiedź . Dziewięć punktów , to szczyt bezczelności pracowników waszego biura. Już samo to daje do myślenia + brak danych kontaktowych w ogłoszeniach (ogłoszenie na stronie indeed )

@polonista

Szanowny Panie, nie życzymy sobie takich oskarżeń w naszym kierunku i obrażania pracowników, ponieważ cały nas zespół skupia sie na wykonywaniu swojej pracy w związku z zatrudnieniami na odpowiednie stanowiska pracy, a nie na dodawaniu sobie jakichkolwiek punktów. Co do danych kontaktowych to ich nie ukrywamy: Grunberger Personalvermittlung ul. Kościelna 2, Zielona Góra. Tel. kont. 68 321 27 00 Wystawiamy ogłoszenia na różnych portalach i wszędzie podajemy swoje dane.

krs0227
@Gruenberger Personalvermittlung

Nie wiem kto to pisał, ale po polsku mógłby się nauczyć.

Martyna

Widzę ze opinie są różne. Czy coś w tym momencie się zmieniło w firmie ? Ktoś posiada takie informacje ?

Jack

Polecam prace przez tą firmę. Pracownicy szukali oferty do skutku i potrafili zadbać o to abym miał godne warunki mieszkaniowe. Pozdrawiam i polecam.

To jest prawda co ludzie piszą o tej firmie, handlują danymi ale nie ma ofert pracy z ich strony.

@Andrzej

W żadnym wypadku nie jest to prawdą. Ofert mamy bardzo dużo jednak czasami zdarza się tak że pracownik nie spełnia wymagań pracodawcy i nie zostaje zatrudniony tam gdzie by sobie tego życzył. Jako agencja która zajmuje się rekrutacją staramy się w takiej sytuacji znaleźć inne oferty, które odpowiadały by pracownikowi oraz aby był on usatysfakcjonowany. W CV pracownika nie znajdują się takie dane, którymi moglibyśmy w jakikolwiek sposób handlować, najważniejsze są jedynie podstawowe informacje oraz to co nas jak i naszych klientów interesuję najbardziej - doświadczenie zawodowe.

POLSKIE prawo
@Grünberger Personalvermittlung

W CV nie ma takich danych ? Polecam ustawę o Ochronie Danych Osobowych.

@POLSKIE prawo

Oczywiście, źle została sformułowana druga część odpowiedzi, informacje podawane w CV (imię, nazwisko, numer telefonu czy adres) mogą zostać wykorzystane do innych celów jednak my tego nie robimy, podkreślamy po raz kolejny – obowiązuje nas ochrona danych osobowych i etyka zawodowa, której się trzymamy. Jednak zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami, którzy spełniają wymagania pracodawcy lub jest szansa na znalezienie dla nich innych ofert pracy.

romek
@Andrzej

Gdyby tak było miałbyś człowieku kilka co najmiej ofert od niemieckich Zeitfirm,pracy jest tyle że nie wyrabiają z ludźmi,a CV to nie są zbyt wielkie wymagania jeśli chodzi o szukanie pracy w Niemczech,o jakieś papiery zawodowe Zostaniesz poproszony dopiero wtedy gdy jakiś pracodawca będzie zainteresowany,Chcesz niemieckiej umowy o pracę więc raczej normalne jest że Podpiszesz ją z firmą zarejstrowaną w niemczech i legalnie tu działającą,przed podjęciem pracy,

Zostaw merytoryczną opinię o Grünberger Personalvermittlung Spółka z o. o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Grünberger Personalvermittlung Spółka z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grünberger Personalvermittlung Spółka z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Grünberger Personalvermittlung Spółka z o. o.
3.3/5 Na podstawie 21 ocen.

Grünberger Personalvermittlung Spółka z o. o.