Profil IT

Garwolin

Profil IT

Opinie o Profil IT

Artur

@Cała prawda o profil it każda opinia zarówno negatywna jak i pozytywna powinna być poparta konkretnymi argumentami. W swojej wypowiedzi używasz mocnych określeń, takich jak "kradnie". Pamiętajmy, że w przypadkach, gdy obrażamy innych, administrator może usunąć wpis.

Artur

@Cała Prawda o Profil IT a czy właściciel nie pytał pracowników, co należy poprawić w firmie? Pracownicy sami mogliby też zasugerować, co powinno ulec zmianie. Napisz proszę, czy podtrzymujesz swoją obecną opinię w tym momencie.

Cała Prawda o Profil IT

Nie ma nic gorszego niż współpraca z Panem R. Pominę stawki śmieszne, bo o tym wspomnieli przedmówcy, dodatkowo podnoszenie wymagań w trakcie (umawialiśmy się na zwykły HTML, przed rozliczeniem Pan R. stwierdził że miały być to szablony na WordPress i co najważniejsze stron miało być dużo, tak aby czekając na poprawki robić następne, a w efekcie 2 mies zbierane były poprawki od klienta) i kradzież projektów. Do tej pory przychodzą mi maile, bo Panu R. nie chciało się nawet zmienić maila do formularza kontaktowego, który dla testów ustawiłam jako swój. Nie polecam to mało powiedziane, zarówno pracownikom, jak i klientom zalecam omijanie szerokim łukiem dla ich własnego bezpieczeństwa

Jakim firma Profil IT jest pracodawcą? Chętnie dowiemy się więcej od obecnych pracowników firmy.

BYŁY PRACOWNIK

Praca tam to najgorsze co człowiek może doświadczyć. Tak jak osoby wyżej wspomniały, praca za 200-300 zł za zrobienie strony ze wszystkimi poprawkami, oraz totalny brak szacunku do człowieka. NIE POLECAM!

Freelance

Zdecydowanie nie polecam, Janusz szuka jeleni którzy wykonają robotę, stawki typu 200/300 za strone to jest po prostu śmiech na sali - NIE POLECAM!

freelancer

Nie polecam, stawki typu 200 zł za projekt wysokiej jakości są śmieszne

Zostaw opinię o Profil IT - Garwolin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Profil IT