Profil IT

Garwolin

Profil IT

Opinie o Profil IT

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jakim firma Profil IT jest pracodawcą? Chętnie dowiemy się więcej od obecnych pracowników firmy.

BYŁY PRACOWNIK

Praca tam to najgorsze co człowiek może doświadczyć. Tak jak osoby wyżej wspomniały, praca za 200-300 zł za zrobienie strony ze wszystkimi poprawkami, oraz totalny brak szacunku do człowieka. NIE POLECAM!

Freelance

Zdecydowanie nie polecam, Janusz szuka jeleni którzy wykonają robotę, stawki typu 200/300 za strone to jest po prostu śmiech na sali - NIE POLECAM!

freelancer

Nie polecam, stawki typu 200 zł za projekt wysokiej jakości są śmieszne

Zostaw opinię o Profil IT - Garwolin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Profil IT