Opinie o Espiga Zbigniew Łucjanek w Raszyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Espiga Zbigniew Łucjanek. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Espiga Zbigniew Łucjanek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja pojemników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Espiga Zbigniew Łucjanek w Raszyn

Stefan Nowy wpis

Nadal nie ma podwyżek jak inflacja tak szaleje? Może dali ostatnio coś więcej. Dajcie znać ile się teraz tu zarabia, ile zarobi nowy pracownik.

Nick Nowy wpis
@Stefan

Nie było ostatnio

Honorata Nowy wpis

Witam, czy w Espiga Zbigniew Łucjanek można starać się obecnie o zatrudnienie czy raczej jest stała i niezmienna ekipa? Proszę o jakieś informacje na ten temat. A może znajdzie się ktoś kto pracował w tym miejscu i podzieli się swoimi doświadczeniami? Byłoby świetnie.

Rrrrrr Nowy wpis
@Honorata

Nie polecam, zero rozwoju, podwyżek. Myślą, że jak u nich pracujesz to wygrałeś życie.

Cezary

Czy jest jakiś powód, że tak sporadycznie piszecie na forum?

Potwierdzający

Panowie przyjechali na reklamację ale ocenili że chińskie łożyska założone i brama dziwne dźwięki wydaje jak by miało coś pęknąć. Co się okazało - łożyska dobre ale jak nasuwali bramę to łożyska nie były ustawione w jednej linii i tak zostawili - bramy również nie poziomowali. Ogłaszają się "zabijamy konkurencję" - panowie nie dorastacie konkurencji do pięt P.S. Jak ktoś się z nimi pokłóci to grożą że "po mordzie będą lać"- zgłoszone to zostało do odpowiednich organów

Byly klient
@Potwierdzający

Witam Potwierdzam zenujaca fachowosc tych Panow. U mnie rowniez opowiadali bajki o lozyskach a sie okazalo tak samo -wystarczylo ustawic brame.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Espiga Zbigniew Łucjanek spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Czy firma normalnie funkcjonuje?

Wiarygodny

Witam Nie polecam tej firmy. Źle zamontowali mechanizm-spadają ciągle blokady a brama jak nie nasuwała się na najazd to potraktowali jego młotem- pogięli go i nie poczuwają się do wymiany choć obiecali. Próbowałem się trzykrotnie z nimi umówić ale jak młotem w ścianę. Pomijam już jak się odzywali bezczelnie do mnie abym nie wydzwaniał na okrągło (czyli po jednym razie w każdym tygodniu). Podobno autoryzowany serwis a bramy nawet nie ustawili w poziomie a siłownik nie daje rady jej przesuwać.

Zostaw merytoryczną opinię o Espiga Zbigniew Łucjanek - Raszyn

Espiga Zbigniew Łucjanek