MTM Work Service

Opinie o MTM Work Service

Filtruj opinie po kryteriach:

Benek
 Opinia

W bardzo dobrej firmie nie może być inaczej. Świetnie się pracuje, polecam.

Tak1Nie
Przemas
Nazwa działu: Produkcja
 Opinia

Dobre oferty mają i są utrzciwi

Tak1Nie
 Opinia

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w MTM Work Service? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

TakNie
Bezele
 Opinia

Rozmowa z panem rekruterem pełen profesjonalizm. Gość dociekliwy ale bardzo sympatyczny . Pani blondi na wejsciu też bardzo miła . Wody nawet dała ???? Polecam.

Tak9Nie
gosc
 Opinia

do mnie nie oddzwonili czekalam ponad tydzien do dzis mieli dac znac i niewiem czy ddalej mam czekac czy mam szukac innej pracy.

Tak4Nie
Tomasz
 Opinia

Pełen profesjonalizm, po rozmowie oddzwaniają i dają informację. Rozmowa z panem rekrutującym profesjonalna.

Tak6Nie
ona
 Opinia

Byłam na rozmowie i polecam bardzo profesjonalnie

Tak5Nie
Kasia
 Opinia

Myślałam, że to kolejna agencja co ma gdzieś ludzi, ale okazało się że było to bardzo profesjonalne spotkanie w sprawie pracy. Rekruter zadawał dużo pytań ale nie było stresująco. Niestety nie dostałam tej pracy, ale i tak warto było się spotkać Polecam Ksia

Tak8Nie
Liveforfreedom
@Kasia 19.04.2017 12:36

Czy Ty Kasiu byłaś na rozmowie dotyczącej pracy sekretarki w biurze na Kaszubskiej?

TakNie

Zostaw opinię o MTM Work Service - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MTM Work Service