Opinie o Firma Produkcyjno-Handlowa Maan Andrzej Matoga w Rzeszotary

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Firma Produkcyjno-Handlowa Maan Andrzej Matoga. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Firma Produkcyjno-Handlowa Maan Andrzej Matoga na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Produkcyjno-Handlowa Maan Andrzej Matoga w Rzeszotary

Czy w Firma Produkcyjno-Handlowa Maan Andrzej Matoga zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Nie

...

Im dalej tym lepiej od tej firmy ludzie i atmosfera super naprawdę pomocni i zawsze ci pomogą ale z daleka umowa najniższa krajowa do koperty to co się umowiles z szefem na umowie masz że pracujesz 8h dziennie tak naprawdę robisz po 10/12 żeby co kolowiek zarobić dookoła monitoring i stara gwardia która lepsza jest jak monitoring w donoszeniu na ciebie jednym słowem porażka...

Niewolnik 21
@...

Jeżeli poszukujesz niewolniczej pracy w XXI w.po 10,11lub w nocy 13godzin,za prawie minimalne wynagrodzenie12-13zł na godz,reszta pieniędzy pod stołem,bez nadgodzin,w tragicznych warunkach/zimą syberia,latem-ukrop/socjalno bytowych/2podkoszulki chińskie ipolar co kilka lat/ciągle inwigilowany/monitoring,GPS w samochodach,donosicielstwo,praktycznie bez urlopu ,na papierze wszystko się zgadza,TO TA PRACA JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE NIEWOLNIKU

@...

Dokładnie takiego (usunięte przez administratora) jak w tej firmie jest nie widziałem nigdzie brak słów

Aaa
@Były

Co tam się dzieje?

...
@Aaa

Tam jest wielki bur.... Zatrudnili czwowieka który rozp.... firme od środka niejaki Pan P... rozpieprza prace handlowcom psujac im relacje z klientami brak słów. Inwigilacja GPS i opieprz za darmo i za wszystko....

Aneta

@Ja to jako nowy pracownik mogłabym liczyć na pomoc od kolegów w razie kłopotów?

@Aneta

No oczywiście jesli by to byly jakies niuanse zwiazane z wykonywana pracą.

....
@Aneta

Jasne w(usunięte przez administratora) Do przełożonego na to zawsze może sz liczyć

niewolnik 21

Wielki (usunięte przez administratora)

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Firma Produkcyjno-Handlowa Maan Andrzej Matoga padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko PRACOWNIK MAGAZYNU.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Temat przedsiębiorstwa MAAN w miejscowości Siepraw jeszcze na wątku się nie zaczął, więc może macie jakieś nowe informacje odnośnie pracy tam?

niewolnik 21

Jezeli chcesz pracować jak więzień w Alkatraz /bez nadgodzin i świadczeń socjalnych,za niewielkie pieniądze,w uwłaczających godności osobistej warunkach,z wypłatą do 5każdego miesiąca w dół,całkowicie inwigilowany/bez możliwości awansu ,to zapraszam w imieniu właścicieli i dziękuję iż znalazł się następny głupek.

Na jakie benefity można liczyć w Firma Produkcyjno-Handlowa Maan Andrzej Matoga?

Były

Na żadne ten zakład nie świadczy socjalnego najwyżej dostaniesz butelkę wódki i wina którego nie da się wypić

Grażyna
@Były

Rozumiem, że chodzi o jakieś specjalne paczki na Święta lub inne tego typu okazje, tak? Czyli poza tym nie ma jakichś benefitów typu dofinansowanie do karty sportowej czy prywatna opieka medyczna? Czy jednak są?

@Grażyna

Żadnych paczek i socjalu nie ma Max butelke wina i wódki i przy dobrych wiatrach może male krówki dostaniesz. Nic wiecej sepia na wszytko i wszytkim

Karol

Jak się dogaduje szefostwo z pracownikami?

@Karol

To zależy czy chcesz donosić na kolegów czy nie bo jak będziesz chciał donosić to będzie dobrze ze szefostwem

Leser

Pracuje w tej firmie w rzeszotarach warunki pracy 4 w skali 6 pracownicy spoko kierownik do bani ale nikt się jego bełkotem nie przejmuje wypłata dobra czemu w sieprawiu mają lepsze warunki pracy czemu w rzeszotarach o to nie dbają maszyny stare i niepożądane i brud

Slimak
@Leser

Jeśli tak źle jest w rzeszotarach to zapraszamy do Sieprawia

Ja pracowałem kilka lat w maan na magazynie i spoko firma kasa dobra wypłata na czas minus taki że na początku młodym wysluguja się staży pracownicy ale tak to spoko firma za pracę w soboty jest dodatek jak na dzisiejsze warunki całkiem spory a na innych stanowiskach nie pracowałem więc nic nie powiem pewnie podobnie

Pracus

Mam właśnie przerwę i odniosę się do kolegi on któremu pewnie kawa na nocy nie smakuje a może godz pracy nie pasują dlatego po tyle robimy bo kilku kolegów aż na kolanach kleczalo przed ......... że chce dłużej robić zostawał po noce aż do soboty a z czasem się przeróbki i teraz robimy po tyle

Pracus

Od jakiegoś czasu pracuje na wtryskarkach robota dobra przez dzień czas się pilnować bo chodzą ale za to na nocy zawsze można trochę spowolnić maszynę i zrobic śr kawkę a na kamerze tego nie zobaczą tak że nie najgorzej tylko czas uważać na kolegi w ale spoko kasa nie najgorsza zawsze czwórka z przodu jest

On
@Pracus

Na ciebie Capie terzeba uwazac bo Ty jestes kofident jakich malo.Przyjdz na nocki to porozmawiamy.W dupie byles gowno widziales!

Pracus

Nie wiem jak wyglada praca przedstawiciela cz magazynu ale ja pracuje na wtryskarkach i jest ok stawki dobre praca nie ciężka załoga w miarę wypłata na czas jakoś nikt się. Nie zwalnia nawet wracają więc nie przesadzanie z ta krytyka

Popychacz

Większość co tam wypisują jest niestety prawda ale co zrobię gdzieś czeka robić ale kilku widzę że chwali firmę to znaczy że umiał się dobrze ustawić w cudzy slowiu

Jaka jest kultura pracy w Firma Produkcyjno-Handlowa Maan Andrzej Matoga? Obowiązuje typowy dress code?

Odpowiedź

Nie obowiazuje A kultura jest na najwyzszym poziomie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w MAAN?

Admoswera jest baardzoo dobra.Kazdy sluzy pomocą.Mysle ze to najwiekszy atut pracy tam.Pod tym wzgledem jest naprawdę wporzadku.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie MAAN?

Produkcja wtryskarki od 7 do 18 i noc od 18 do 7 rano.Pędzle produkcja od 7 do 17 magazyn od 7 do 18

Grażyna

Czyli praca w MAAN odbywa się na dwie zmiany. Czy w nocy obowiązuje inna, większa stawka za pracę? Wydaje mi się, że tak powinno być, ale zawsze warto dopytać. W którym dziale Ty pracujesz? Polecasz aplikować czy doradzałbyś coś innego?

@Grażyna

Na 2 zmiany w dziale przetworstwa tworzyw sztucznych-pozostale dzialy w tej firmie pracuja tylko na dzien.Za nocne godziny jest dodatek 2 zl do kazdej godziny.Tak szczerze mówiąc ja bym polecił ze wzgledu na admoswere ktora jest naprawde miła chetnie kazdy służy pomocą zwlaszcza nowym pracownikom. Praca jest pewna przez caly rok.Masz jakies zalatwienie potrzebujesz dzien wolny to nie ma problemu.Wiadomo ze nie mozna tez z tym wolnym przesadzac????wszystko w granicach rozsadku????Szef naprawde mily uprzejmy gdy tylko sie pojawia zawsze reke podaje kilka słow zamieni.Zawsze mozesz przyjsc na próbe i zobaczyc jak naprawde jest.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Produkcyjno-Handlowa Maan Andrzej Matoga - Rzeszotary

• Jak się pracuje w Firma Produkcyjno-Handlowa Maan Andrzej Matoga?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Produkcyjno-Handlowa Maan Andrzej Matoga tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Produkcyjno-Handlowa Maan Andrzej Matoga?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firma Produkcyjno-Handlowa Maan Andrzej Matoga
1.9/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Galicyjska 59
    32-040 Rzeszotary