Opinie o Taxem Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Taxem Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Taxem Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Taxem Sp. z o.o. w Poznań

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy w Taxem Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Przedstawiciel Firmy Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Prowadzimy rekrutacje wewnętrzne i zewnętrzne w zależności od bieżących potrzeb.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy w Taxem Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Przedstawiciel Firmy Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Jeżeli jest taka potrzeba to takowe też organizujemy.

Didi
Inne

Może ktoś wie ile trwa tu okres próbny o ile w sumie jest taki?

Przedstawiciel Firmy
Pracownik
@Didi

Dzień dobry, okres współpracy zależy od wzajemnych ustaleń i aktualnego zapotrzebowania, tak więc zawsze ustalamy go indywidualnie również. Pozdrawiamy serdecznie

Renata
Inne
@Przedstawiciel Firmy

Czy takie ustalenia są elastyczne? Dochodzi może do jakiś negocjacji czy raczej idą Państwo często na rękę kandydatowi?

Przedstawiciel Firmy
Pracownik
@Renata

Zawsze staramy się iść na rękę kandydatowi. Jednak kandydat kandydatowi nierówny i ocena ich predyspozycji, doświadczenia i posiadanej wiedzy jest zawsze indywidualna.

Pytanie
 Pytanie

Czy firma Taxem Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Przedstawiciel Firmy
Pracownik
@Pytanie

Firma finansuje szkolenia w zależności od pojawiających się potrzeb.

Renata
Inne
@Przedstawiciel Firmy

Dzień dobry. :) A co do takich potrzeb mogłoby należeć? Organizowaliście coś ostatnio na prośbę pracownika czy musiałaby się zebrać ich większa grupa, żeby o czymś takim myśleć?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Taxem Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kasjer-sprzedawca
Warszawa
D. Wiśniewski i Wspólnicy sp.j.
Wyślij CV
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
(42 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pytanie
 Pytanie

Czy w Taxem Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Przedstawiciel Firmy
Pracownik
@Pytanie

Zatrudniamy osoby w oparciu o kompetencję, wiedzę, doświadczenie i umiejętności, a także aktualne potrzeby. Liczy się dla nas człowiek i to co wnosi do firmy, a nie jego narodowość.

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Taxem Sp. z o.o.?

Przedstawiciel Firmy
Pracownik
@Pytanie

Dzień dobry, od dwóch lat nie prowadzimy żadnej rekrutacji. Jednakże wszystkie kwestie finansowe zawsze omawiamy indywidualnie podczas spotkania rekrutacyjnego i tak też będziemy robili jak pojawi się takowa potrzeba odnośnie wsparcia naszego zespołu. Pozdrawiamy serdecznie

Daria
Inne

Witam, czy szefostwo faktycznie ma problem z porozumiewaniem się z pracownikami?

Przedstawiciel Firmy
@Daria

Szanowna Pani Dario, komunikacja z pracownikami jest dla nas najważniejsza. Bez sumiennych i profesjonalnych osób, nie bylibyśmy wstanie obsługiwać wciąż rosnącej liczby klientów. Podstawą jest zawsze rozmowa i dialog. Na tym się opiera nasza relacja. Słuchamy i wyciągamy wnioski. Naszym zdaniem to droga, która nie prowadzi do problemów komunikacyjnych co ma potwierdzenie też w rzeczywistości. Udanego tygodnia Zespół Taxem.

An
Były pracownik
@Daria

Tak. Komunikacja odbywa się za pomocą krzyku.

Przedstawiciel Firmy
Pracownik

@I Szanowny anonimowy były pracowniku, Odpowiedzi udziela tutaj zespół doradczo-prawny, a nie Właściciel firmy. Jest to niestety nie jedyne stwierdzenie, które mija się z prawdą w powyższym wpisie. Dlatego też uprzejmie informujemy, że wpis ten będzie rozpatrywany pod kątem naruszenia dóbr osobistych. Do wiadomości - regulacja dotycząca przestępstw przeciwko czci znajduje się w art. 212–216 kodeksu karnego. Art. 212 k.k. za naruszenie dobrego imienia poprzez pomówienie innej osoby przewiduje dla sprawcy grzywnę, karę ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku (§ 1). Jeżeli sprawca dopuszcza się tego czynu za pomocą środków masowego przekazu (a takim jest również Internet), podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2 (§ 2). Ponadto sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego (§ 3). Za naruszenie godności osobistej poprzez znieważenie innej osoby art. 216 k.k. przewiduje grzywnę albo karę ograniczenia wolności (§ 1). Jeżeli sprawca w tym celu posłużył się środkami masowego komunikowania grozi mu także kara pozbawienia wolności do roku (§ 2).

Przedstawiciel Firmy
Pracownik
@An

@An Szanowny były pracowniku, Komunikacja w firmie odbywa się w sposób normalny i praktykowany w każdej organizacji. Możemy to w każdej chwili udowodnić na sali sądowej. Dlatego też uprzejmie komunikujemy, że wpis ten będzie rozpatrywany pod kątem naruszenia dóbr osobistych. Do wiadomości - regulacja dotycząca przestępstw przeciwko czci znajduje się w art. 212–216 kodeksu karnego. Art. 212 k.k. za naruszenie dobrego imienia poprzez pomówienie innej osoby przewiduje dla sprawcy grzywnę, karę ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku (§ 1). Jeżeli sprawca dopuszcza się tego czynu za pomocą środków masowego przekazu (a takim jest również Internet), podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2 (§ 2). Ponadto sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego (§ 3). Za naruszenie godności osobistej poprzez znieważenie innej osoby art. 216 k.k. przewiduje grzywnę albo karę ograniczenia wolności (§ 1). Jeżeli sprawca w tym celu posłużył się środkami masowego komunikowania grozi mu także kara pozbawienia wolności do roku (§ 2).

Pytanie
 Pytanie

Wypłacają dodatkowe nagrody w Taxem Sp. z o.o.?

Przedstawiciel Firmy
@Pytanie

Oczywiście, że każda praca zostaje nagrodzona. Chętnie wypłacamy nadgodziny oraz inne dodatki, które uzgadniamy zawsze indywidualnie z danym pracownikiem.

An
Były pracownik
@Pytanie

Jak dostaniesz tę niską pensję w terminie, ze zgłoszeniem do zusu, zapłaconym podatkie. i z umową na papierze to już będzie bardzo dobrze! Na więcej lepiej nie licz...

Przedstawiciel Firmy
Pracownik
@An

@An Nie wiemy co jest dla Ciebie niską pensją, ale zawsze u nas jest możliwość pracy w dodatkowych godzinach za dodatkowe wynagrodzenie. Dziękujemy również bardzo za potwierdzenie iż wszelkie formalności z naszej strony są zawsze dopełnione.

K
Były pracownik
@Przedstawiciel Firmy

Nie jest uregulowane! Skladki ZUS do dzisiaj nie zostały uregulowane i w końcu zostało to zgłoszone do odpowiednich instytucji. Życzę powodzenia.

M
Były pracownik

Odradzam wszystkim współpracę z tym biurem. Jest sierpień a ja do tej pory nie otrzymałem wynagrodzenia z tytułu umowy zlecenia za styczeń. Pani Edyta jest osobą, z którą bardzo ciężko współpracować i ma wrażenie, że wie wszystko, szkoda że to tylko wrażenie. Praca w firmie to czysty wyzysk. Przedstawiciela firmy zapraszam do kontaktu, gdyż nie raczą odpisać na listy. Dobrze wszystkim radzę omijać to biuro z daleka, zarówno osobom szukającym pracy jak też poszukującym biura rachunkowego.

K
Pracownik
@M

Zgadzam się w 100% z opinia powyżej. Brak zgłoszenia pracownika do ZUSu!

Pytanie
 Pytanie

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Taxem Sp. z o.o.?

Przedstawiciel Firmy
Pracownik
@Pytanie

Rekrutacji na chwilę obecną nie prowadzimy ponieważ mamy świetnie zgrany zespół funkcjonujący bez zarzutu jednakże zawsze z chęcią zapoznamy się z CV, które jest pierwszym etapem rekrutacji. Kolejnym jest rozmowa w siedzibie firmy.

Pytanie
 Pytanie

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Taxem Sp. z o.o.?

Przedstawiciel Firmy
@Pytanie

W tej chwili godziny pracy ustalamy indywidualnie z każdym osobno. Te osoby które chca pracować w biurze mogą to robić, a zatrudnieni, którzy chcą pracować w domu tez mają taka możliwośc po wczesniejszym zawiadomieniu i uzgodnieniu wspólnych zasad i warunków.

Były klient

Pani Edyta robi dobre wrażenie i tylko tyle, jest osobom NIESUMIENNĄ NIESŁOWNĄ i nie KOMPETENTNĄ. Jej wiedza jest tylko teoretyczna, praktycznie same błędy. Nie jestem wstanie zliczyć juz telefonów i wezwań z Urzędu Skarbowego. Nie ma miesiąca aby nie było wezwania lub telefonu, czas reakcji Pani Edyty na błędy należy liczyć w miesiącach a nie w dniach. Krótko pisząc i ostrzegając innych od tej Pani jak najdalej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przedstawiciel Firmy
@Były klient

Drogi Były Kliencie, Bardzo dziękujemy za opinię. Z chęcią wyjaśnimy wszystkie watpliwości, dlatego też będziemy wdzięczni za maila na adres biuro@taxem.pl Wtedy już nie anonimowo będziemy mogli się do wszystkiego ustosunkować. Pozdrawiamy serdecznie Zespół Taxem.

Przedstawiciel Firmy
@Były klient

Drogi, nie otrzymaliśmy od Ciebie żadnej informacji ani mailem ani na forum GoWork w sprawie rzekomej NIEKOMPETENCJI, o której wspomniałeś. Czekamy na nią z niecierpliwością ponieważ ostatni raz rozstanie z klientem nastąpiło u nas we wrześniu 2018 roku i to za porozumieniem stron z powodu zmiany siedziby firmy, a nie z powodów merytorycznych. Poprzednie w grudniu 2017 roku o zbliżonym charakterze. Jeżeli było to jeszcze wczesniej, dziwimy się bardzo, że tak długo trwało milczenie. Zachęcamy do dyskusji jednakże nie anonimowej bo incognito napisać można wszystko. Jeżeli jedak Były Kliencie nie jesteś Byłym Klientem lecz firma zajmującą się profesjonalnie czarnym PR-em, to ostrzegamy, że użyjemy wszelkich środków prawnych, aby bronić dobrego imienia firmy także na drodze sądowej.

Aga
Inne

Zastanawia mnie dlaczego od dość dawna nikt nie korzysta z tego forum dla pracowników?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Instrumentalistka

Właścicielka to kobieta orkiestra. Wszystko u niej gra dosłownie i w przenośni. Doskonały fachowiec i Nauczyciel zawodu. Oby więcej takich pracodawców. Moje sugestie dla Edyta Morzyńska Tax-Em: Tak trzymać dalej, a pseudo "opiniami" trolli w ogóle się nie przejmować. Lubię atmosferę w Edyta Morzyńska Tax-Em za: Profesjonalizm i zawodowstwo.

wizytator

Fachowość, kompetencje, wiedza merytoryczna, stały napływ nowych klientów najlepiej świadczą, że Biuro jest godne polecenia. Operuje na kilku obszarach działań kadrowo-księgowych i wiele można się tam nie tylko nauczyć, ale i zyskać. Negatywne opinie pisane na zlecenie przez trolli nie mają żadnego potwierdzenia w rzeczywistości Lubię atmosferę w Edyta Morzyńska Tax-Em za: Kompetencje i rzetelność.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonymous

Najgorsze biuro rachunkowe w jakim pracowalam! (usunięte przez administratora) W pelni zgadzam się z osobą wypowiadającą się wcześniejszej. Zmarnowalam tam kilka lat swojej pracy..w końcu odeszlam..za długo. (usunięte przez administratora)Nikomu nie życzę spotkać tej kobiety na swojej drodze zawodowej

Przedstawiciel Firmy
@anonymous

Drodzy Użytkownicy, Chcielibyśmy podziękować za wszystkie opinie. Z chęcią ustosunkujemy się do każdej PRAWDZIWEJ opinii, zarówno publicznie lub mailowo przesyłając ją na nasz adres mailowy: biuro@taxem.pl. Jesteśmy otwarci na dyskusję z PRAWDZIWYMI pracownikami, wystarczy podać okres zatrudnienia z datami, abyśmy się mogli rzetelnie odnieść do przekazanych informacji. Zależy nam na budowaniu PRAWDZIWEGO wizerunku rzetelnego pracodawcy, a że jest to możliwe najlepiej świadczą przekazane do nas informacje od obecnych pracowników o szkalowaniu i pomówieniach odnoszących się do podmiotu, którego profil został stworzony przez osobę, która podała złą nazwę formalno-prawną naszej spółki oraz jej nieprawidłowy adres. To już samo w sobie jest niezwykle wymowne jak rzekomo „byli pracownicy” dobrze znają jej podstawowe dane. Jednocześnie publicznie informujemy, że podmioty oferujące odpłatne usunięcie negatywnych opinii wraz z wystawieniem pozytywnej opinii przez rzekomych „byłych pracowników” będę zgłaszane administratorowi strony Go Work. Natomiast wobec wszystkich osób, które anonimowo lub pod jakimikolwiek nickami będą pomawiały naszą spółkę wypełniając znamiona artykułu 212 Kodeksu karnego, będą podejmowane stosowne czynności poprzez zgłoszenie do Administratora Go Work oraz właściwych organów ścigania z podejrzeniem popełnienia przestępstwa z art. 212 k.k. zagrożonego karą grzywny, wypłatą odszkodowania z tytułu powstania szkody na skutego pomówienia, ograniczenia wolności albo pozbawieniem wolności do roku.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Nick

Nie polecam. Pracowałam tam tylko kilka tygodni, bo więcej nie wytrzymałam. Właścicielka rzadko pojawiała się w biurze, prawie nic nie tłumaczyła i nie sprawdzała, a jak znalazła jakiś błąd wpadała w straszną furię i krzyczała. Umowę dostałam po zwolnieniu się, stawka minimalna, bałagan w papierach.

Przedstawiciel Firmy
@Nick

Drodzy Użytkownicy, Chcielibyśmy podziękować za wszystkie opinie. Z chęcią ustosunkujemy się do każdej PRAWDZIWEJ opinii, zarówno publicznie lub mailowo przesyłając ją na nasz adres mailowy: biuro@taxem.pl. Jesteśmy otwarci na dyskusję z PRAWDZIWYMI pracownikami, wystarczy podać okres zatrudnienia z datami, abyśmy się mogli rzetelnie odnieść do przekazanych informacji. Zależy nam na budowaniu PRAWDZIWEGO wizerunku rzetelnego pracodawcy, a że jest to możliwe najlepiej świadczą przekazane do nas informacje od obecnych pracowników o szkalowaniu i pomówieniach odnoszących się do podmiotu, którego profil został stworzony przez osobę, która podała złą nazwę formalno-prawną naszej spółki oraz jej nieprawidłowy adres. To już samo w sobie jest niezwykle wymowne jak rzekomo „byli pracownicy” dobrze znają jej podstawowe dane. Jednocześnie publicznie informujemy, że podmioty oferujące odpłatne usunięcie negatywnych opinii wraz z wystawieniem pozytywnej opinii przez rzekomych „byłych pracowników” będę zgłaszane administratorowi strony Go Work. Natomiast wobec wszystkich osób, które anonimowo lub pod jakimikolwiek nickami będą pomawiały naszą spółkę wypełniając znamiona artykułu 212 Kodeksu karnego, będą podejmowane stosowne czynności poprzez zgłoszenie do Administratora Go Work oraz właściwych organów ścigania z podejrzeniem popełnienia przestępstwa z art. 212 k.k. zagrożonego karą grzywny, wypłatą odszkodowania z tytułu powstania szkody na skutego pomówienia, ograniczenia wolności albo pozbawieniem wolności do roku.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Taxem Sp. z o.o. - Poznań

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Taxem Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Taxem Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Taxem Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 9 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Mogileńska 8 lok. 11
  61-052 Poznań
 • NIP: 7741754084 REGON: 610296801
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Taxem Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii