Opinie o Kancelaria Gospodarcza Przemysław Kuropatwa w Poznań

Kancelaria Gospodarcza Przemysław Kuropatwa
counter
3 4 14 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 414 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w Kancelaria Gospodarcza Przemysław Kuropatwa? Można dołączyć rodzinę?

Karolina Nowy wpis

Może dowiem się czy kancelaria aktualnie rekrutuje? Jaką macie atmosferę bo to jest dla mnie ważne.

Ania Nowy wpis

Jest super! Lubię atmosferę w Kancelaria Gospodarcza za: praca w zespole i możliwość rozwoju

Administrator Nowy wpis

Zachęcam do pozostawiania opinii na temat pracodawcy Kancelaria Gospodarcza, będzie to pomocne dla osób, które myślą o zatrudnieniu się w tej firmie.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

J.K.

Nie polecam nikomu tej firmy oraz tych ludzi.

Tak13Nie

@J.K.

Szanowni Państwo Zdarzają się sytuacje w których dochodzi do nieporozumień między pracownikiem i pracodawcą. Jeżeli kogoś uraziliśmy to przepraszamy. Nasze ogłoszenia są zawsze precyzyjne i przedstawiają zakres wymaganych obowiązków. Jeżeli doszło do nieporozumienia było to spowodowane różnicą między naszymi oczekiwaniami a umiejętnościami kandydata. Pozdrawiam

Tak1Nie

Kk

Na necie widać ,że w ciągu miesiąca czy dwóch jest mega duża rotacja :zastanawiające ........

Tak1Nie

@Kk

Informujemy, że liczba ogłoszeń w 2016 roku związana była z dynamicznym rozwojem Kancelarii a nie rotacją. Informowaliśmy o tym w naszych ogłoszeniach.

On

hahha brzmi jak wpis właściciela .

@On

Tak, Janek jest naszym współpracownikiem, ale jeszcze nie właścicielem :)

Kama

Właśnie zakończyłam współpracę z kancelarią po 3 latach pracy i jestem bardzo wdzięczna za stworzone możliwości i otrzymane referencje. Dziękuję i polecam.

TakNie

Jakim pracodawcą jest Kancelaria Gospodarcza? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Om

Może ktoś powie coś na temat tej firmy ?

Janek

Kancelaria Gospodarcza jest firmą rodzinną dbającą o pracowników i najlepszą atmosferę pracy.

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Gospodarcza Przemysław Kuropatwa - Poznań

Kancelaria Gospodarcza Przemysław Kuropatwa