Opinie o Firma ZeitNah Personaldienste GmbH w Paderborn

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Firma ZeitNah Personaldienste GmbH. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Firma ZeitNah Personaldienste GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma ZeitNah Personaldienste GmbH w Paderborn

Kefe

Absolutely not recommended, they lie, especially melinda the Hungarian bich. They don't pay for your job!

Aneta

Chciałam sie coś dowiedzieć na temat pracy przy produkcji roladek drobiowiek? Wybieram się od 1 lipca

Tota

Praca spoko warunki świetne pomijając drobne szczegóły jeśli chodzi o prace to nie wiem za bardzo na jakiej umowie jestem pozdro :)

Karol

Można liczyć ze płacą na czas ?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Firma ZeitNah Personaldienste GmbH? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Wymagają znajomosci języka niemieckiego?

Wiecie czy Firma ZeitNah Personaldienste GmbH udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

okey

do jakiej pracy zdalnej?

Aka

Niedpowiedzialnosc za wasze slowa To wasze specjalnosc ????

Nie polecam nikomu oszukuja ludzi na kazdym kroku brak szacuku do czlowieka nie wyplacaja kwoty ktora sie nalezy ogolnie lipa

Krystian

@ren a gdzie wyjazd ?

ren

Witam mam pytanie wlasnie mam propozycje wyjazdu do tej firmy no i poprzeczytaniu opini juz mam dosyc prosze napiszcie czy naprawde jest tak zle

Patrycja

@pozew a w jaki sposób zostałeś (usunięte przez administratora) ? Co się stało ?

Vermilon

Zazwyczaj jest tak,ze nie sa whplancane3pie iadze xodatkowe ,tupu pre.ia czy dodatki świąteczne. czegos takiego jak premia nie ma, natomiast dodatki świąteczne, należą się po jakimś czasie przynależności do firmy,zazwyczaj jest się wcześniej zwalniany. Wydaje mi się A raczej jestem pew, że są pewne niezgodności co do urlopów. Tzn dni urlopu dziwnie znikają, okazuje się że często są one wzięte na czas kiedy jest przestój w pracy, co nie jest zgodne z prawem, studenci jak slyszalem wogole nie mają wypłacanych urlopów co wedle prawa tez nie jest do konca fair ,wydane mi się że rlop należy się każdemu, nawet studentom. Studentom jest on jakoś mniej liczony, ale jest. Pójście na chorobowe, jest właśnie ie równoznaczne z otrzymaniem wypowiedzenia.

@Vermilon

Zawsze jest tak, że pracownik, który skorzysta ze zwolnienia L4 musi liczyć się z otrzymaniem wypowiedzenia ze strony pracodawcy? Zaniepokoiłeś mnie, ponieważ sądzę, że normalne jest to, że możemy w którymś momencie zachorować i rzeczywiście nie być zdolnym do pracy. Nie da się w żaden sposób rozmawiać w tej kwestii z pracodawcą?

Vermilon
@Paweł

Wiem,bo pracowalem tam i nie tylko mnie, ale wiele innych osób właśnie w ten sposób potraktowano. Nie placa tez czesto za chorobowe.Nie każdy idzie że sprawa do sądu lub prawnika,bo myślą że się nie opłaca,A opłaca się jak najbardziej. To jest bezprawie!

Azserry

Pracowałam przez firmę ZeitNah 2 miesiące na zakładzie zajmującym się wyrobami mięsnymi. Praca była bardzo fajna, zarobki jak dla studenta - rewelacja. Była to moja pierwsza praca za granicą, podejscie polskiego koordynatora było w porządku, trudno tez wymagać niewiadomo czego od chłopaka, który ma pod sobą tak dużo ludzi, moim zdaniem starał się jak mógł. Firma wywiązywała się stuprocentowo z umowy, żadnych problemów z wypłatą, wszelkie nieścisłości są wyjaśniane bądź korygowane. Pamiętajcie, że jednak w takich firmach pracują ludzie - nie maszyny. Mogę polecić z czystym sumieniem.

@Azserry

Idąc do pracy za pośrednictwem tej firmy, miałaś już jakieś doświadczenie zawodowe? Chciałbym zweryfikować, czy osoby, które nigdy wcześniej nie pracowały za granicą, mogą z powodzeniem aplikować.

Sasza

(usunięte przez administratora)Nie polecam

Pracownik/ca

Tak sobie czytam i tak sobie myśle. Jestem aktualnym/a pracownikiem/ca i chyba każdy kto pisze jakiś negatyw nie jest bez winy? Po co pisać takie rzeczy skoro nie jest się świętym? Drodzy internauci. Pracuje w tej firmie od przeszło 3 lat. Ludzie w biurze się zmieniali to fakt. Bywało lepiej bywało gorzej. Nie znając języka nie znalazł/abym żadnej innej pracy. Mam co mam. Robię bo muszę. Pozdrawiam wszystkich. Sprawdźcie sami. Jeśli jesteście ludźmi. To ludzko do was podejdą. Życzę wszystkim dużo radości.

również pracownik/ca, były/a
@Pracownik/ca

z radości czynszu nie opłacę

Ii
@Pracownik/ca

Poczekaj az znajdziesz lepsza prace i będziesz chciał sie zwolnić to odrazu kara 300euro i sam nie będziesz wiedzial za co. A w biurze usłyszysz to nie moja sprawa ja nic nie wiem do szefowej proszę.

Tomasz wie kto ;)

Nie polecam nikomu tej firmy. (usunięte przez administratora)

Brak kompetencji ze strony osoby, która zajmuje sie rekrutacją "przyszłych pracowników". Zero organizacji, szacunku do drugiego człowieka, a także profesjonalizmu. Dopiero 3 tygodnie przed rozpoczęciem planowanej pracy (pomimo kontaktu od lutego )czlowiek odpowiedzialny za przyjmowanie nowych osób dzowni bez konkretniejszych informacji, natomiast sam odrzuca wykonywane do niego później telefony w celu uzyskania jakichkolwiek informacji, dodatkowo pare dni przed planowanym wyjazden wysyla mejla, ze niby nie ma pracy i zakwaterowania. Dodatkowo mężczyzna zajmujący się rekrutacją każdemu mówi coś innego, także nie wiadomo czego sie spodziewać. Z całego serca nie polecam:)

Anita.

Okropne podejscie do ludzi. Zupelny brak szacunku ludzi gotowych do pracy. Umawianie sie od lutego. Telefon z zapytaniem potwierdzenia przyjazdu 3 tygodnie przed przyjazdem. Po tygodniu odmowienie pracy ze wzgledu „ braku zakwaterowania i pracy” firma moim zdaniem nie bierze odpowiedzialnosci za to co mowi. Straszne straszne straszne. Nie polecam.

Awar1972

Do osób, które zastanawiają się nad złożeniem podania o pracę w tej firmie. Jeśli potrzebujesz wakacyjnego zarobku, jesteś osobą cierpliwą, nie wymagasz dużo od warunków mieszkalnych i umiesz oszczędzać, to miejsce jest dla Ciebie :) Język nie jest tobie potrzebny wogóle. Firma ZeitNah zatrudnia studentów bez języka, ale jesli bedziesz go znał/a to lepiej dla Ciebie, czy ang czy niem :) Praca jest naprawdę spoko, na każdej produkcji. Jedynie można narzekać czasami na ciuchy, ktore Zeitnah powinien wam dać, buty często są mega brudne, zniszczone, ciuchy śmierdzące, ale dlatego pisałem o waszych oczekiwaniach pw. Musicie uzbroić się w cierpliwość i umieć postawić na swoim, bo w biurze Polakmi zajmuje się średnio ogarnięty chłopak, który wcale nie stawia waszego dobra ponad swoje tylko na odwrót. Jak będziecie gdzieś juz robili na fabryce to tam szukajcie pomocy nie w biurze zeitnah, bo oni czasami nie wiedzą czym zajmują się ich klienci. To jest akurat częste w tego typu firmach, także nie ma czym się przejmować. Szefowa jest bardzo dobrą kobietą, zoorganizowaną, ogólnie super, jakby jakiś problem był to walcie do niej a nie do koordynatora, serio, uwierzcie na słowo. Jak ktoś mu się nie spodoba to będzie na was "ciepłym moczem" sikał xd Jeszcze jeśli chodzi o zarobki to jest ok, ale wszystko zależy też od tego do jakiej grupy podatkowej was walną, bo Sz.P (usunięte przez administratora)potrafi takie jaja nawet zrobić. Ja byłem tam kilka razy i juz wiem, że ostatni rok był najcięższy z (usunięte przez administratora) na czele powodzenia!

nieznajomy

Nie polecam firmy ZeitNah nikomu. Po powrocie do Polski, oczekiwałem na ostatnią wypłatę. Zaniepokoiłem się, gdy 15 stycznia nie otrzymałem wypłaty. Napisałem wtedy do firmy i w tym momencie otrzymałem e-mail od firmy, że nie wyłączyliśmy grzejników na prąd (o wyłączeniu nikt nie informował) i były włączone 23 dni po naszym wyjeździe. Za prąd wyszło ponad 500 euro, dodatkowo zostaliśmy ukarani dość wyraźną sumą (400e) za niejakie uszkodzenie bujaczki, z której nikt nie korzystał. Kwota została podzielona na dwie ostatnie osoby, które opuszczały dom. Firma nie przyjechała odebrać od nas kluczy i sprawdzić domu, a po powrocie do Polski nagle wszystko zaczęli sprawdzać i naliczać nam koszty. Szczerze, nikomu nie polecam pracy w tej firmie, są to zwykli (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Firma ZeitNah Personaldienste GmbH - Paderborn

• Jak się pracuje w Firma ZeitNah Personaldienste GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Firma ZeitNah Personaldienste GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma ZeitNah Personaldienste GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firma ZeitNah Personaldienste GmbH
2.3/5 Na podstawie 22 ocen.

Firma ZeitNah Personaldienste GmbH