Opinie o Firma ZeitNah Personaldienste GmbH w Paderborn

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Firma ZeitNah Personaldienste GmbH. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Firma ZeitNah Personaldienste GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma ZeitNah Personaldienste GmbH w Paderborn

Czy istnieje możliwość rozwoju w Firma ZeitNah Personaldienste GmbH?

Ktoś stary
@Tera

Nic się nie zmieniło i nie zmieni. Co roku jest ten sam scenariusz. Biorą więcej niż potrzebują a potem biedni ludzie cierpią bo dostają wypowiedzenie z dnia na dzień. Kontakt z agencja nie istnieje. Wypłata nie zgadza się nigdy i nawet nie ma kogo żeby to wyjaśnił.

Szukam stabilnej pracy, najlepiej na uop na czas nieokreślony. Orientujecie się, czy takie zatrudnienie jest możliwe w tej firmie? I jak sytuacja ze zwolnieniami? W zeszłym roku można było o nich przeczytać... Czy teraz sytuacja została opanowana i nie trzeba przejmować się tym, że jest opcja, aby zwolnili?

Beata Nowy wpis

Jak aktualnie wygląda sprawa z zakwaterowaniem? Ktoś wcześniej pisał że słabe warunki, ale może coś się zmieniło przez ten rok/dwa? Już nie raz nacięłam się na tragiczne warunki i wolałabym tego nie powtarzać...

Beata Nowy wpis
@Beata

Warunki bez zmian, tragedii nie ma. Wszystko zależy kto przyjedzie do pracy. Na razie ludzie są Ok.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Firma ZeitNah Personaldienste GmbH?

Aga

Nie polecam. Żadnych szans na rozwój. Szefowa (usunięte przez administratora) na wszystkim: godzinach, wypłatach i dodatkach. Jak najdalej od ZeitNah. Ostatnio wywalili ich od największego klienta. Majà coraz mniej pracy.

Robert
@Aga

Jak mniej pracy to i pewnie zyski niższe. To dlatego obcinają na wypłatach? A jakie dodatki zabrali? Masz na myśli jakieś benefity?

Tera

W życiu nie idź do tej firmy żadnego rozwoju .nawet nie będziesz wiedział jak ci wręczą wypowiedzenie z dnia na dzień

Ktoś stary Nowy wpis
@Tera

Tera

Tą agencje omijać szerokim łukiem. Wlascicielka to stara cwaniaczka za 1 € to (usunięte przez administratora). Pensja nigdy się nie zgadzała. Kontakt z agencją żaden. Ktoś powinien się wziąć w końcu za ta firmę.......i ukrócić to co tam robią jak (usunięte przez administratora)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Firma ZeitNah Personaldienste GmbH? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Kierowca CE naczepa z dźwigiem/HDS P
Werkservice
logo firmy Opieki wymaga senior 77 l 1900eu+ premia świąteczna
Centrum Językowe KONIK
logo firmy Zbrojarz-betoniarz
Paderborn
PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Firma ZeitNah Personaldienste GmbH?

Gabi

Niestety firma Zaitnah dba tylko o własny interes. Pracownicy nie liczą się dla nich wcale. Brak jakiegokolwiek kontaktu z biurem. Koordynatorzy chyba jest ich teraz 3 osoby, nie robią nic. Nawet na maile nie odpisują. Porażka. Obecnie mają bardzo mało pracy. Ostatnio zwolnili 8 osób, bo nie mieli pracy. Nie polecam.

Hej ktoś jest albo był na produkcji mrożonek w Paderborn ? Jakieś opinie czy warto jechać ?

Olka

ZEITNAH GMBH PERSONALDIENSTE ADRES:Alois-Lödige-Str. 1, 33102 Paderborn, Germany Zarząd: Marie-Theres Diekmann, Delbrück, Germany Claudia Pragst, Bad Lippspringe, Germany (pani Claudia zarządzała kiedyś jeszcze 2 firmami, których już nie ma Ippm UG, Bad Lippspringe, Germany oraz StudiFix UG, Paderborn, Germany)

Małgorzata

Ciągły brak informacji. Nikt nigdy nic nie wie, nie można się dodzwonić nie odpisują na maile. Praca na ciastkach to żenada, siedzisz w domu i płacisz za hotel bo przy dobrych wiatrach do pracy pójdziesz 2-3 razy w tygodniu max. Osoba kontaktowa w przeciągu ostatnich kilku miesięcy zmieniała się tak często ze nie nadarzałam zmieniać jej podpisu w telefonie. To napewno dużo świadczy o firmie. Nie polecam.

Maja
@Małgorzata

to firma zapewnia prace i wyjazd nie zapewnia też mieszkania tylko zawsze samemu się za nie płaci ? a jak z dojazdem do miejsca pracy, też samemu się ogranizuje?

Zbysiu
@Maja

Mieszkanie Masaż zapewnione, wtedy płacisz firmie Ok. 210 miesięcznie + za dojazdy do pracyok 4 €

Iza
@Zbysiu

210? To nie tak dużo, widziałam firmy gdzie po 350 się płaci. To za jakie warunki tyle?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Firma ZeitNah Personaldienste GmbH? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Najczęściej są zwalniani, taki kaprys szefowej (choć sporo osób po prostu pije, potem są zwalniani) bo teraz mniej pracy. Ale sporo osób zwalnia się, bo wypłaty marne i warunki mieszkaniowe, zależy jak trafisz.

Magda

Pracowałam w ubiegłym roku sezonowo na produkcji lodów, osobiście polecam. W tym roku też się wybieram.

Kuba
@Magda

Cześć, również się niedługo wybieram! Mógłbym do Ciebie kontakt, żebyśmy się zgadali? W towarzystwie będzie trochę raźniej haha

Zofia
@Kuba

Hej i jak tam pracowałeś? Jak wspominasz pracę tutaj?

Były pracownij

Uciekać. (usunięte przez administratora) na dni pracy, i nawet nie raczą odpisać na meila czy odebrać telefon. Na paskach z wyplaty jakieś dziwne "opłaty manipulacyjne" i tego typu minusowe kwoty których nikt nie potrafi w biurze wytłumaczyć. Pomimo podpisanej umowy na stałą kwotę za zakwaterowanie, szefowa se nalicza jak chce. Nie daj boże się rozchorujesz to wylecisz z dnia na dzień (nawet jak trafisz do szpitala). Szefowa rozdaje prywatne numery telefonu byłych pracowników osobom trzecim bez ich zgody. Ba nawet się nie raczyła zapytać. A o świadectwie pracy zapomnijcie. Bo się nie doprosicie. Opinia wystawiona w 2022 roku ;)

Również były
@Były pracownij

W końcu ktoś napisał cała prawdę…. Dokładnie tak to tam wyglada.

@Również były

Wszystko to prawda, ta firma to porażka. Może ślą uczniów na wakacje to OK., ale dla ludzi planujących pracę na dłuŻej absolutnie nie. Szefowe”tragedia” ludzi mają za nic. Traktują jak (usunięte przez administratora) Pani Claudia wielka dama, a w sumie to cwaniaczka i ucina za wszystko na każdym kroku.Jescze niedawno był tak koordynator Tomasz - fajny gość, ale chyba też nie wytrzymał z tymi durnymi babami w biurze. SKoda go. Firmy NIE POLECAM.

Robert
@Dawid

Ucina wypłaty? To masz na myśli? Ile teraz można tu zarobić i za co obcinają kasę?

@Robert

Nie pchaj się tam do nich. Z dobrobytu szefowa zaczęła ucinać za wszystko co się da. Ostatnio wprowadziła u niektórych opłatę manipulacyjną jak Ci wyślę wcześniej pieniądze. Ja wyjedziesz wcześniej to kara, jak nie chcesz przenosić się do innej firmy to kara. Na wakacje dla studentów może być. Na kwaterach (usunięte przez administratora) Nawet ochroniarze firmowi od Pani Claudii piją wódkę z pracownikami. Masakra. Teraz w biurze to już z nikim nie ma kontaktu. Mają Cię w „D”. Podpisałeś umowę i masz (usunięte przez administratora) Nic ich potem nie interesuje.

Była
@Robert

@Robert za wszystko. Zawsze znajdzie się do ty powód żeby coś z ciebie ściągnąć. Można wymieniać w nieskończoność :)

Tak.

Uciekać. Banda (usunięte przez administratora) i złodzieji. (usunięte przez administratora) na dni pracy, i nawet nie raczą odpisać na meila czy odebrać telefon. Na paskach z wyplaty jakieś dziwne "opłaty manipulacyjne" i tego typu minusowe kwoty których nikt nie potrafi w biurze wytłumaczyć. Pomimo podpisanej umowy na stałą kwotę za zakwaterowanie, szefowa se nalicza jak chce. Nie daj boże się rozchorujesz to wylecisz z dnia na dzień (nawet jak trafisz do szpitala). Szefowa rozdaje prywatne numery telefonu byłych pracowników osobom trzecim bez ich zgody. Ba nawet się nie raczyła zapytać. A o świadectwie pracy zapomnijcie. Bo się nie doprosicie. Opinia wystawiona w 2022 roku ;)

Andżelika

Praca jak dla studentów lub na wakacje, jest OK. Daleki dojazd do pracy bo Ok 40 km. w jedną stronę. Da się przeżyć, dużo młodych ludzi, super koordynator Pan Tomasz Szulc, zawsze pomocny i szukał dobrego rozwiązania. Często bez wiedzy szefostwa (one to totalna pomyłka) szukają na wszystkim możliwości obcięcia wynagrodzenia. Szkoda że już Pana Tomasz nie ma w Zeitnah-u. Ostatnio to nawet maile przychodzą już bez podpisu konkretnej osoby, to wszystko po to żeby ludzie nie wiedzieli z kim piszą, bo tu tak szybko się ludzie zmieniają. Jak tak dalej będzie, to ta firma się zwinie z rynku. Może to i dobrze, bo źle traktują normalnych ludzi.

Student

Lubię dyskusje wiec tez się przyłącze. Jak dla studenta na sezon super! Hotele da się przeżyć bo mieszkań to chyba nie maja. Warunki fakt średnie. Byłem na ciastkach ogólnie spoko. Praca była wolne tez było. Koordynator trochę zakręcony ale podziwiam ze odbierał telefony nawet po pracy. Chętnie wrócę w tym roku bo słyszałem ze maja nowe firmy. Pozdrawiam wszystkich! Pamiętajcie jeszcze się taki nie urodził co wszystkim dogodził!

PrzyszłyPracownik
@Student

Hej, mam z bratem jechać w tym roku właśnie na ciastka, możesz dać jakieś informacje jak tam jest? Albo dane na jakiegoś ms żebyśmy tam mogli po pisać.

@PrzyszłyPracownik

Nie polecam,chyba że chcecie się meczyc

Bez nazwy
@PrzyszłyPracownik

Na ciastkach pracownicy zatrudnieni bezpośrednio wyzyskują osoby z zeitfirm. Kaza robic za siebie lub stawiają w najgorszych miejscach, nie wymieniaja sie i nie pomagaja. Sparwy sa zglaszane do zeitnah ale oni z tym nic nie robią :(

Verità
@Student

Studenci mają fajnie nie płacą podatków i są lepiej traktowani

@Student

Potwierdzam koordynator Tomasz zawsze odbierał (chyba, że prowadził inną rozmowę. Zawsze oddzwaniał). Był nie tylko koordynatorem, często pracował też jako kierowca i rozwoził ludzi do pracy. Jak on to wszystko ogarniał? 4:30 pierwszy kurs z ludźmi do pracy, potem biuro 13, kolejne dowozy i odbiory pracowników i ostatnie kursy 22’z pracy. Masakra. Chyba, że dobrze zarabiał, ale patrząc na zachowania szefowej Claudii to pewnie nie.

Misiek

Miałem nadzieje, że te wpisy są trochę przesadzone i piszą je głównie ci pijący i marudzący malkontenci, jednak niestety nie tylko oni. Powinno dawać do myślenia, że to już 3 lub 4 koordynator w międzyczasie. Tam nawet oni nie wytrzymują z szefostwem. Szefostwo to (usunięte przez administratora). Ostatniego pana Tomasza to nawet mi szkoda. Fajny z niego gość, może jeszcze się gdzieś spotkamy.

Joanna
@Misiek

Jeżdżę co roku i przeżyłam już chyba z 10 tych całych koordynatorów. Szczególnie w ostatnich latach. W jednym roku było 3-4 w tym już siedzi chyba 5 osoba. To nie z koordynatorami jest problem tylko z szefowymi które tym rządzą…. Mam już dość. Nie polecam.

@Joanna

Zgadzam się z Tobą, moje obserwacje i rozmowy z ludźmi, którzy tu pracują potwierdzają, że problem jest z szefowymi, które ludzi mają za nic. Polaków traktują jak niższą klasę. Smutne to niestety.

Śmieszą mnie te pozytywne opinieXD W praktyce były tylko cyrki z dojazdem, pieniądze za niewykorzystany urlop znikały, a mimo obiecywanych nadgodzin nie było nawet pracy, żeby wyrobić 5 dni w tygodniu, to i wypłata nędzna. Stanowczo nie polecam, upokarzające doświadczenie

Iwona
@Kasia

To nie było stałej pensji pomimo tego że pracy było mało? Umowy zlecenie mieliście czy co?

@Iwona

Tak, zlecenie. Obiecywane były soboty, a potem się okazywało, że mają za dużo ludzi albo za mało pracy i siedzieliśmy na zakwaterowaniu. Tak było na produkcji, magazyn miał za to normalnie nadgodziny.

@Iwona

Albo coś na kształt zlecenia, taka umowa sezonowa niemiecka. Codziennie wysyłali grafik o 16 i się często okazywało, że ktoś ma wolne

Zofia
@Kasia

A ogólnie w tej pracy ile można było wyciągnąć w miesiącu?

@Zofia

Mi wychodziło tak z 1100-1200 na rękę, ale miałam darmowy dojazd że względu na status ucznia (dojazd który był przez tydzień, potem dali rowery, gdzie rowery były zepsuteXDD). Jak ktoś był na magazynie to tak z 1400 pewnie

Iwona
@Kasia

A ile godzin w miesiącu pracowałaś na taką pensję?

@Kasia

Widziałam jak obcinała szefowa pieniądze moim współpracownikom. Masakra.szkoda mi tylko pana Tomasza tego „ostatniego” fajny z niego był gość.

Pomocnik

UWAGA!!!!!!! OSTRZEGAM PRZED TĄ FIRMĄ. ZAUFAJNCIE MI NA SŁOWO. SAMA PRACA NIE JEST TRAGICZNA. ACZKOLWIEK TO CO (usunięte przez administratora)(KOORDYNATOR) OPOWIADA JAK JEST SIĘ JESZCZE W POLSCE, NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z TYM CO JEST NA MIEJSCU. JAK CHCECIE ZARABIAĆ 400 EURO NA 2 TYGODNIE TO SPOKO. ZALICZKA MIAŁA BYĆ PO 2 TYGODNIACH. OKAZAŁO SIĘ, ZE GDY PADŁO ZAPYTANIE O ZALICZKĘ TOMEK POWIEDZIAŁ, ŻE NIE INTERESUJE GO ILE MAM PIENIĘDZY ALE MAM TAK ROBIĆ, ŻEBY NA MIESIĄC MI WYSTARCZYŁO. BEZCZELNY, WYRAFINOWANY BEZ SUMIENIA CZŁOWIEK. TELEFONU NIE ODBIERA. OGÓLNA OLEWKA. UWAŻAJCIE NA SIEBIE I SERDECZNIE ODRADZAM TĄ AGENCJE Zeitnah personaldienste GmbH.

Magda
@Pomocnik

Pan Tomek jest na urlopie nie podoba się to w Polsce dymaj za 400 złoty.

Ktos
@Magda

Szanujmy się. Kto na produkcji zarabia 800e miesięcznie trzeba być idiotą żeby się na to godzić

sama prawda
@Pomocnik

Potwierdzam opinię. Ponadto kaloryfery zimne (w listopadzie!), pralka na żetony, których koordynator nie chce przywieźć. Meble na zakwaterowaniu gorsze niż na wystawce. Nikt nie naprawia usterek, wszystko się sypie. Brud, smród i melina. Praca jak w fabryce w Chinach.

sama prawda
@Magda

Odezwała się "prawa ręka" bezczelnego Tomasza? To prawda że kłamie i oferta pracy jest do bani.

Kocham Claudie
@Pomocnik

Co Ty kobieto chcesz osiągnąć tym wpisem. Ja pracuję przez tą agencję już tyle ze....tak naprawdę jakbyś została miesiąc to byś wiedziała za co pracujesz. A takie wpisy ze Tomek bla bla bla. To tylko pomówienia kobiety która przyjechała bez grosza i jeszcze dobrze pracy nie zaczęła a już chce zaliczkę

@Pomocnik

Cała prawda. Pan Tomasz to nic innego jak mafia na własnym podwórku

@Kocham Claudie

Kłamstwo kłamstwo i jeszcze raz kłamstwo. Pani Claudia właścicielka to nic nie wie co się tu wyrabia. Koordynatorzy tu robią swoje klany. Ona nie ma pojęcia co gdzie i kiedy. Współczuję kobiecie bo nie ogarnia swoich pracowników. Każdy gra na swoją rękę i napewno dorabia na boku Matyska wszystkiego. Polacy są oburzeni takimi zagrywkami. Ale jak to się mówi przyjdzie kryska na matyska

@Pomocnik

Uważajcie na tą agencję. To trzeba zgłosić do konkretnego biura w Niemczech. Dno I oszustwo

Ola
@pracownik

Oczywiście mówimy o Panu Tonaszu teraz 2022 rok. Bo był wcześniej też Tomasz i o dziwo zbierał takie same gorzkie opinie

Ola
@Pomocnik

No i teraz ciągl dalszy.. Pan niejaki Marcel ....to samo dno i porażka....nie ma z Nim żadnego kontaktu nikogo nie powiadomił ze teraz On tu jest koordynator . Czyli swoich w nawiasie klientów traktuje jak gówno które jest i trzeba się nim zająć ale kontaktu żadnego. Bierz chłopie kasę i daj Żyć......ale nie imaj się roboty że będziesz Polakom tu pomagał bo to wielka ściema.

@Ola

Ten gość koordynator to gość widmo. Nikt go nie widział i nie słyszał. Marcel chyba ma na imię???

@pracownik

Bo ten gość to (usunięte przez administratora). Pan Tomasz się starał, ale żadnego przebicia u szefowych nie miał. One traktują wszystkich jak (usunięte przez administratora)”liczy się tylko kasa dla nich. Przy rozwiązywaniu umowy obcinają za wszystko co się da. Tak żebyś dostał jak najmniej. Pan Tomasz też już nie wytrzymał takiego traktowania i się zwolnił. Szkoda trochę, bo jako jedyny wstawiał się za ludźmi. Miałbprzez to często problemy z szefową.

Klient A

Dlaczego???? Pytam Dlaczego ludzie są tak okrutni i piszą takie farmazony. .....pracuję w tej agencji jako pracownik tymczasowy i wielkimi literami napiszę SUPER AGENCJA I MEGA SUPER LUDZIE. Te negatywne wpisy to tylko od ludzi którzy mieli wielkie ego a do pracy przychodzili pijani .....owszem wypierali się .....

@Klient A

Podpisuje sie

Karola

Cześć. Wybiera się ktoś w weekend do Niemiec na ciastka i chciałby wyjechać wspólnie? Podzielimy koszty dojazdu i razem będzie raźniej. Mam 24 lata, Jeśli jesteś zainteresowana/ny to napisz na karola.praca@interia.pl

BM

Jak tam praca na taśmie z ciastkami na końcówkę czerwca? Opłaca się jechać?

@BM

Jeśli masz chęć dymac w piekarni jako wynieś przynieś pozamiataj to jedz. Jest tysiąc lepszych ofert pracy. Byłem i wróciłem

Zostaw merytoryczną opinię o Firma ZeitNah Personaldienste GmbH - Paderborn

• Jak się pracuje w Firma ZeitNah Personaldienste GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Firma ZeitNah Personaldienste GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma ZeitNah Personaldienste GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firma ZeitNah Personaldienste GmbH
2.3/5 Na podstawie 22 ocen.

Firma ZeitNah Personaldienste GmbH