Opinie o Olympia Personaldienstleistungen Stuttgart GmbH w Stuttgart

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Olympia Personaldienstleistungen Stuttgart GmbH. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Olympia Personaldienstleistungen Stuttgart GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olympia Personaldienstleistungen Stuttgart GmbH w Stuttgart

milan

agencja zdecydowanie godna polecenia. zarobiłem spoko pieniądze, a po to tam jechałem w sumie

rysiek
@milan

przez jaką agencję jechałęś?

milan
@rysiek

z otto byłem kilka razy

Beata
@milan

No skoro już kilka razy pracowałeś przez agencję Olympia, to na pewno będziesz w stanie mi pomóc. Niewiele można na jej temat znaleźć w Internecie, więc tym bardziej zależy mi na Twojej pomocy. Na początek chciałam zapytać o kwestie związane z ubezpieczeniem zdrowotnym. Powiedz, czy agencja je zapewnia? Nie trzeba się już później o to martwić?

Kaman
@Beata

Olympia została przejęta przez Otto, więc zapewne warto poczytać komentarze o Otto. Zapewniają Ci też ubezpieczenie zdrowotne. Pozdrawiam

kinga
@Kaman

a co dokładnie się zmieniło po przyjęciu przez otto?

@kinga

Między innymi to, że szybciej jest wszystko załatwiane i lepiej jak na moje oko i więcej ofert.

@kinga

więcej h dają

mike
@Gość

a jak z zakwaterowaniem?

adam
@mike

ponawiam pytanie - panowie i panie jak to wygląda obecnie z kwaterunkiem i resztą? jest po co wracać do olympii?

Kamila

Czy ktoś wie czy teraz można wyjechać przez Olympię?

Olaf
@Kamila

jak to wyjechać przez Olimpię? wyjeżdżają przez agencje (np otto) do Olimpii :)

Dawid

Odkąd Olympia jest Otto to zupełnie inny standard... O wiele lepiej, na bank się jeszcze wybiorę. Pozdrawiam

@Dawid

Słyszałam, że dzięki temu też jest większy wybór lokacji? Czy jak to jest? :)

darek
@Kasia

ulala to też czekam na info na ten temat, może zaplanuję wyjazd na sierpień

@darek

Jest większy wybór, niż był kiedyś to prawda i wydaje mi się, że to praktycznie te same lokacje co są w Otto, ale tego nei jestem w stanie potwierdzić w 100%. Szybciej się kontaktują i lepiej załatwiają: transport, zakwaterowanie. Kiedyś było mocno średnio, a teraz oceniam wysoko.

Kamil
@Paweł

No brzmi całkiem good, to może się wybiorę po kwarantannie

włodek

ostatnio przez otto pracowałem, załatwili mi wszystkie organizacyjne rzeczy, nie musiałem się niczym przejmować, tylko pracować, polecam

grego
@włodek

najs, też pewnie z otto pojadę

marcin
@grego

jedź, na pewno będziesz zadowolony :)

kamil77
@włodek

ale co wchodzi w te rzeczy organizacyjne? jakieś konkrety?

rysario
@kamil77

tzn transport do lokacji, ubezpieczenie na cały okres pracy, mieszkanie, wszytskie niezbędne dokumenty

Magazynier

Rozmowa trwała z godzinę, od tygodnia dostałem odpowiedź pozytywną, w następnym byłem już na miejscu .Wyjazd przez Otto.

Typowe

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Olympia Personaldienstleistungen Stuttgart GmbH?

vlodek

no zależy też przez jaką agencję się zatrudniasz, bo jak byłęm z otto to sporo godzin miałęm

Waldi

Szukałem w internecie informacji o firmie i widziałem, że firma ma bardzo dobre opinie.

karol
@Waldi

też zaliczam siebie do grona zadowolonych z pracy ludzi :) polecam

michało
@Waldi

no agencja jak agencja, pomaga Ci znaleźć pracę a dalej to już wszystko od Ciebie zależy

witek
@Waldi

no spoko agencja, do Holandii się wybieram tylko z otto

patry
@michało

no taka prawda, agencja (w przypadku otto) pomaga z zatrudnieniem, mieszkaniem, transportem i ubezpieczeniem, a dalej to już wszystko zależy od ciebie

bartek
@Waldi

dokładnie tak, polecam przez otto pracować :)

arkadi

pracowałem przez otto, polecam agencję, warunki spoko, dojazd też

@arkadi

Co dokładnie należało do Twoich obowiązków? Daj znać, czy zatrudniane są również osoby, które nigdy wcześniej nie pracowały za granicą. Nie wszystkie agencje dają taką możliwość.

Lina
@Marcin

Otto daje taką możliwość jak najbardziej, nie musisz nawet mówić po holendersku

grejpfrut
@Lina

A po co komu w niemczech język holenderski poprawnie niderlandzki chyba dla szefa w kontaktach międzynarodowych. Na normalne zwykłe prace (w jakim segmencie, szeregu itp całkiem istotne) nowym osobom i tak biuro Olympia (siedziba w niemczech) pomaga wdrożyć załatwić formalności pracownicze takie jakie wymagane w kraju pracy. Tam może być dobrana osoba współpracownik co porozumiewa się w języku niemieckim do osoby bez języka lub nie bo niema takiej potrzeby jak dużo polaków robi razem ale niemiecki mile widziany, mają oferty pracy z kwaterą (ilość miejsc wolnych, osób, kawalerki itd) lub bez kwatery. Wyjątek jak mają naprawdę taką ofertę pracy co widocznie potrzebny holenderski w współpracy z zagranicznymi.... A reszta, a jak jest w praktyce, atmosfera pracy, można pytać, i co ludzie tworzą

oliwer
@grejpfrut

zgadzam się z Tobą, byłem z otto w Holandii i też nie miałem żadnego problemu z językiem

luki
@oliwer

dokładnie, tam nie musisz znać języka, żeby się dogadać. część osób, z którymi byłem nie znało nawet angielskiego tylko swój ojczysty i dało radę, dogadywali się ze swoimi jak potrzebne było tłumaczenie.

Henry

Napiszcie, jakie warunki mieszkaniowe na miejscu zapewniają?

Bartek
@Henry

Spoko warunki, jak utrzymujesz porządek w pokoju, to jest git

michał
@Henry

no różne są, zależy gdzie trafisz, ale ogólnie to w porządku

luki
@michał

Myślę, że to zależy z kim trafisz, bo jeśli z ogarniętymi osobami i będziecie dbać o porządek to przyjemnie się tam mieszka. Nie ma luksusów, ale tego raczej nikt mądry się nie spodziewa.

Jola

Z otto wyjeżdżać się opłaca, polecam

eryko

pracowałem przez otto i polecam

grejpfrut
@eryko

Otto w polsce kieruje do pracy inaczej to wygląda do holandii (niderlandy) i do niemiec, w niemczech jest Olympia i taka agencja tam działa jak i jest tu o niej mowa na tym forum. Jeszcze można poprosić o pomoc otto w polsce ale oni są od znalezienia wysłania do pracy jak to większość pisze.

ThomasWWE

Ptwierdzam w 100%, ze ta firma to jedna wielka patologia. Biora ludzi bez znajomosci jezyka. Ja znalem jezyk to zostalem zwolniony rok temu, a Pani Sylwia zemscila sie w taki sposob na mnie, ze pojechala do firmy MULLER, w ktorej pracowalem i powiedziala, ze biore narkotyki co bylo totalnym klamstwem i przez ta osobe stracilem mozliwosc pracy na kontrakt. Zatrudniali takich pijakow, ze wstyd sie z nimi bylo pokazac na magazynie i przyznac sie, ze to Polacy. Inny koordynator byl alkoholikiem i wyladowal w zakladzie dla psychicznie chorych. Pozdrawiam Cie Sylwia ! Zniszczylas mi dobry etap w moim zyciu. Nie masz wstydu i honoru, Ty wiesz dlaczego i ja tez o tym wiem, ale zachowam to juz w tajemnicy... Uwaga, zapomnialbym, ze za 200 przepracowanych godzin na reke po odtraceniu mieszkania wychodzi tylko 1000 euro, a za miejsce w pokoju czteroosobowym trzeba placic 280 euro, aq spi sie na lozkach pietrowych jak we wiezieniu... Pozdrawiam rowniez szefowa Pania Dominike ! :)

Są na forum jacyś aktualni pracownicy Olympia Personaldienstleistungen Stuttgart GmbH, którzy mogliby odpowiedzieć na pytania innych użytkowników na forum?

Aka

Zostałem zwolniony bez podstaw nie.... Jako pracownik i młody człowiek mam widzę malo do powiedzenia... Zostało na mnie zgłoszone skargi (wgl ich nie było) na których koordynator Dawid nie mam dowodów. Byłem obrażony Kilka razy przez starsza osobę kilka razu, nawę przy koordynatorze, widział to a jednak zadzwonił do pani Kasi ze to ja jestem agresorem i zostałem zwolniony. Nie miałen nawet słowa w tym jedynie co Słyszałem przez telefon , mamy za pana 10 innych, proszę się pakować. Heh smiech na sali. Pozdrawiam

Shuffly Dance

POLECAM

@Shuffly Dance

Twoja opinia chociaż pozytywna, to zawiera wyłącznie jedno słowo. Może chciałbyś ją rozwinąć i napisać za co najbardziej cenisz współpracę z firmą Olympia Personaldienstleistungen?

Shuffly dance
@Sebastian

Olympie chyba cechuje nowoczesność technologia z tym się pracuje. Cenie sobie zarządzanie no i pozostałe mieszkanie pracow. płaca itd.. Jak się nie zmienił sposób zarządzania dla osób po raz pierwszy wyjeżdzających do Niemiec to jest całkiem dobrze, mnie niezbędne informacje o których trzeba było wiedzieć zostały przekazane w sposób zawsze spokojny, każdy był informowany wiem z rozmowy z grupą, o ubezpieczeniu w jaki sposób kartę się wyrabia gdzie i kiedy się ją otrzyma, o obowiązkowym obuwiu roboczym, w jakich ubraniach można pracować (zależy od firmy nie zawsze krótkie spodenki, przeważnie zwykła odzież nie musi być ochronna zależy od rodzaju wykonywania pracy) a przyjęcia osób na miejscu przez koordynatorów powołanych od formalnych spraw (papierowych) było o ustalonej godzinie (raz na początek potem już nie było potrzeby i dany grafik do pracy), na firmę jeszcze te osoby wprowadzały nowe bo były pewne też istotne rzeczy związane z firmą (nie mam nic przeciwko temu) mają wiele firm w różnych regionach. W pracy jak w pracy się pracuje, jeżeli był tzw. „miting” szło się, trzeba było być na bieżąco, w moim przypadku była nawet tablica informacyjna, kantyna, 1przerwa 30 min na 8h pracy. Źle nie było ale nieudogodnienia niedociągnięcia oczywiście się mogą zdarzyć.

Anna, pomorskie

Pracowałam w 2014 R w de i świetnej firmie na świetnej lokacji po zakończeniu umowy nie powróciłam do pracy, do tej pory mam zawsze coś innego nawet gorsze takie że... Rekruterka z Gdyni mówiła mi że będę żałować jak zrezygnuje no cóż.. Współpracownicy większość wówczas byli fajni ale jednostki polskie jakieś się zdarzyły nietolerancyjne lub poprostu takie charakterki nieznośne nieraz żałosne ale luz, pracujące długo na firmie osoby fachowe miłe rzetelne dobre cechy miały, świetnie czyli b.dobrze szkoliły, bez problemu pomocne, wypłata moja jak i pozostałych z grupy mieliśmy duże powtórzę duże, niż teraz gdzieś tam może są. Olympia, patrząc teraz ma oferty pracy całkiem dobre. Pani Sylwia koordynator i jeszcze jedna..nie pamiętam, znają się na pracy, organizacji, planingu. Pomagali każdej osobie w formalnościach o tym wiem, itp. nie wiem jak jest teraz ale bez obaw bym wróciła, gorzej z ludźmi z którymi trzeba być robić, jacy teraz nie wiem.

Sebastian

@Były pracownik, czy możesz napisać coś więcej o swojej współpracy z firmą Olympia Personaldienstleistungen Stuttgart? Czy zgłaszałeś na bieżąco wszystkie problemy, które wynikały na miejscu? Dlaczego zdecydowałeś się na współpracę z tą agencją? Może była to sytuacja losowa i należy dać firmie nową szansę?

Odradzam pracę przez tą agencję, kłamią i oszukują, nie wypłacają pieniędzy, warunki lokacji są opłakane, niekompetencja koordynatorki Sylwii jest rażąca, dziewczyna nic nie ogarnia, wysyła e-maile, ze na lokacji wszystko jest zagwarantowane, okazuje się, że nawet pralki nie ma i jest zakaz prania w ogóle. Dopiero na miejscu okazuje się, że z transportem są ciągłe problemy, że trzeba jeździć do pralni miejskiej 30km i samemu opłacać pranie, że pieniędzy nie ma, że jak już jesteś to mają Cię w (usunięte przez administratora) i lepiej się nie upominaj o nic, bo Cię zwolnią i kasy za tydzień pracy i tak nie wypłacają... UWAŻAĆ!!!

Olympia ze Stuttgartu to porażka jak siedzisz cicho i wchodzisz w tyłek Pani Sylwii to jest ok jak walczysz o swoje to potraktują Cię jak psa i wywala na zbity pysk .porażka te panie koordynatorki myślą że są pepkiem świata .Oszukują na wyplatach o nic się doprosic nie można nie polecam wyjazdu do Ulm przez tę firmę.

Sebastian

@Kriss Jeżeli sądzisz, że firma Olympia Personaldienstleistungen Stuttgart GmbH bezpodstawnie chce policzyć Ci te 300 euro, o których wspomniałeś, to powiedz proszę, czy walczysz o to w sądzie? I dokładniej na jakiej podstawie chcą od Ciebie te pieniądze? Jeśli możesz to napisz proszę więcej.

Najbardziej zakłamane koordynatorki jakie widzialam. Werbuja ludzi do pracy oferuja dobre zarobki a przychodzi co do czego to potem czlowiek laduje jako zwykly robol na produkcji. Kłamia co do pracy i warunków mieszkalnych. Wciskaja ludzia ze sa potrzebni i niezastapieni a potem traktuja jak psa. Nawet o wolne nie mozna sie doprosic. Jedynie przywileje u Pani Sylwii maja ci co jej w (usunięte przez administratora) wchodza i obiadki gotuja a Pani Dominika tez nie lepsza. Zdecydowanie nie polecam tej firmy ludzia ktorzy chca pracowac w normalnych warunkach i zarobic pieniadze

Pola
@anonymous

Dla mnie spoko firma. Dużo się nauczyłam. Warunki też są faje. Warte rozpatrzenia

Kriss
@anonymous

Dokładnie tak jak pisze kolega wchodzą w odbyły Pani Sylwii i myślą że mogą na szczęście na mnie się przejechali i towarzystwo zostanie ukarane patologia!!! Co do samej firmy zanim podpiszecie umowę dajcie ja do kogoś kto się zna gdyż mnie na zakończenie umowy próbują oszukać na 300 euro na kosztach zakwaterowania nie dość że sami dali mi wypowiedzenie i nie dali pracy to jeszcze za mieszkanie chcą zabrać a przed wyjazdem mówili że mną być darmowe

armi368

pracowałem z Otto kilka razy i za każdym razem wracałem zadowolony. Fajne jest to, że załatwiają papierkową robotę za nas, przez co mamy mniej stresów związanych z wyjazdem

Zostaw merytoryczną opinię o Olympia Personaldienstleistungen Stuttgart GmbH - Stuttgart

• Jak się pracuje w Olympia Personaldienstleistungen Stuttgart GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Olympia Personaldienstleistungen Stuttgart GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olympia Personaldienstleistungen Stuttgart GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Olympia Personaldienstleistungen Stuttgart GmbH?

Kandydaci do pracy w Olympia Personaldienstleistungen Stuttgart GmbH napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Olympia Personaldienstleistungen Stuttgart GmbH
4.8/5 Na podstawie 117 ocen.

Olympia Personaldienstleistungen Stuttgart GmbH