Opinie o Polmo Gniezno Sp. z o.o. w Gniezno

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Polmo Gniezno Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Polmo Gniezno Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polmo Gniezno Sp. z o.o. w Gniezno

Gierlotek

Ogólnie jestem debilem. Nie umiem nawet sróbki odkrecić. Ale jakos tam idzie. Pokazywali mi już z 15 razy jak sie maszyne ustawia ale po co mam sie uczyc jak zawsze ktoś podejdzie i zrobi to za mnie.No i jeszcze raz przypominam ze jestem (usunięte przez administratora)który nic nie umie

Kałużny

Spoko firma, toalety czyste ale nie korzystam.

@Kałużny

To skąd wiesz, że tak dbają tam o czystość? ;p

Teresa

To nikt z was z toalety tutaj nie korzysta?

Heniu
@Teresa

Tylko Witek.

@Heniu

Dziwne skoro przecież dla wszystkich jest. A z innych rzeczy socjalnych to już chyba każdy? Co do nich należy?

Nowy 3 miesiące

Trochę haos , ale kierownicy bardzo gładko prowadzą po produkcji . Doswiadczeni operatorzy zawsze pomogą za dyspozycja kierownika zmiany .

@Nowy 3 miesiące

No to ok wygląda a ten wspomniany chaos to gdzie i jak wygląda?

Elżbieta

Ktoś wspomniał, że są możliwe nadgodziny, a dużo ich można wyrobić? Są płatne po normalnej stawce?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Polmo Gniezno Sp. z o.o. na stanowisko Technolog CNC? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Dostojny Kocur

Ten pistolet do chłodziwa to chyba z Mrówki na promocji byl kupiony. Pierwszego dnia juz przestal działac

Kremowka 2

Tyle ludzi się zwalnia to trzeba uderzyć po podwyżkę

@Kremowka 2

Zwalniają się aktualnie pracownicy? Jak to? Dlaczego?

Kremowka 2
@Urszula

Bo w innych firmach płacą więcej za te samą pracę niby we wrześniu podwyżki zobaczymy czy mowia prawdę

@Kremowka 2

A zapowiedziane ile konkretnie? Czy będzie niespodzianka? ;)

Teresa

Cześć pisaliście ze dobra atmosfera i zarobki czy można prosić o szczegółowe informacje na ten temat ?

Karol Wojtyła

polecam jest fajnie chłopaki dobrze robią zarobki ok brakl morzliwości rozwoju ale na co to komu przerwy na fajke som i jest pryma sort kawa zborzowa

Nikodem
@Karol Wojtyła

Jaka atmosfera i zarobki tak szczerze bo chce podjąć tam prace

Kremówka
@Nikodem

Atmosfera dobra, zarobki zależne od umiejętności. Umiesz robić i chcesz robic to zarobisz. Nadgodizny tez są ????

nie lepiej robić coś innego niż pisać głupie opinie

@ja

Ludziom się nudzi, co poradzisz. Niektórzy uwielbiają pisać gorzkie żale, nikomu do niczego nie potrzebne :)

Nikodem
@Urszula

Chce podjąć tu prace jakie zarobki i jaka atmosfera

fajnie, mozna dodac opinie wszystkim firmom nawet tam nie pracując.

@ja

A kto komu broni? Możesz być zwykłym czytelnikiem a możesz też się udzielać w dyskusji :)

MAXCESS Sp .z o.o. międzynarodowa firma z ponad 50-letnią tradycją w branży maszynowej, głównie dla przemysłu papierniczego, poligraficznego, metalowego itd. W 2022 roku rozpoczyna budowę nowego zakładu pracy w Braciszewie koło Gniezna, w którym zatrudnionych zostanie blisko 250 osób. W 2023 roku nastąpi przeniesienie produkcji do nowej lokalizacji. Już obecnie poszukujemy osób na stanowisko: CNC operator (frezer/tokarz), Monter, Tokarz konwencjonalny, lakiernik Miejsce pracy: obecnie Bugaj (Gmina Pobiedziska) Oferujemy: Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie, Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, System świadczeń pozapłacowych, Bezpłatną, prywatna opieka medyczna wraz z dostępem do lekarzy specjalistów, Wpłaty dodatkowe od Pracodawcy do programu PPK, Dobre warunki ubezpieczenia grupowego, Otwartą i przyjazną atmosferę pracy. Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@maxcess.eu

a czy wierzycie, że w internecie są opinie prawdziwe :) hehe jasne

Czesław
@ja

Oczywiście, że są prawdziwe. W końcu piszą je pracownicy, więc po co mieliby ściemniać? Dodasz coś sensownego o zatrudnieniu, bo przydało by mi się info jakie są aktualnie zarobki.

black
@Czesław

Kazdy ściemnia albo koloryzuje. Nie widzisz tego?

Bogdan
@black

Niby w którym miejscu? Z czym się nie zgadzasz? ;)

@ja

Generalnie to trzeba brać poprawkę na to co ludzie piszą. Ale nie każdy komentarz będzie kłamstwem, co nie?

Sylwester

Pracowałem w tej firmie 3 miesiące praca może i ok ale atmosfera straszna, na nockach u kierownika D.O jedna wielka libacja alkoholizacja i nic nie robienie, dogadać się z nim nie szło a swojej ekipie gwarantuje plecy!!!! Żenada! Mam nadzieję że przyjdzie ktoś z zewnątrz i zrobi porządek!! Szczerze nie polecam

Czesław
@Sylwester

Alkohol w pracy to nic dobrego. Lepiej się do tego nie przyłączaj. Bo jak się komuś noga powinie to od razu dyscyplinarka. Ja na twoim miejscu bym to zgłosił.

@Sylwester

a to kierownik pił czy pracownicy :)

Sylwek
@Czesław

I komu chcesz zgłosić? (usunięte przez administratora)

Honorata
@Sylwek

Można komuś, kto jest wyżej od tego kierownika albo do inspekcji pracy. Dlaczego jedna osoba ma cierpieć za wszystkich? Nie wiem, na jakim stanowisku pracował @Sylwester, ale wyobraź sobie, że taki pijany pracownik może spowodować jakiś wypadek.

Mari

Czy dojeżdża ktoś może z okolic Mogilna/Strzelna/Trzemeszna i ma wolne miejsce?

Rozbawiony

składałem jakiś czas temu Cv do Tego zakładu, ale w miedzy czasie zadzwonił do mnie inny pracodawca i wybrałem jego ofertę. Pracowałem juz w POLMO ale w innym mieście, ale po komentarzach widzę ze i u was podobnie jest, zgaduje ze najbardziej marudzą spawacze bo maja najwięcej wolnego czasu normy takie ze by możną z dobrą godzinę posiedzieć a i tak zawsze można sie kotarką zasłonić i ściemniać zgadza się ?. a najbardziej pewnie marudzą ci co siedzą z dłutkami młotkami przykręcają śrubki i gradują spawy ;). najmniej marudzą ci co pracują na stanowiskach wymagających myślenia typu roboty czy prasy krawędziowe ? bo na wytłaczarkach starczy ustawić arkusz blachy wiec to żadne myślenie. wcześniej pracowałem na linii montażowej zbiorników paliwa, obsługiwałem dwa roboty ABB i KUKA, w miedzy czasie na tej samej lini jak brakowało to walcarka , spawarka wzdłużna i zgrzewarka liniowa, fajna robota choć najfajniejsi byli ludzie

@Rozbawiony

NIE TO POLMO heheh

Zainteresowany na poważnie

Jaką stawek można dostać na początek, czy po okresie próbnym jest podwyżka. Na ile dają kolejną umowe ?

@Zainteresowany na poważnie

w zależności od umiejętności. Jak wszedzie...........

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Polmo Gniezno Sp. z o.o. na stanowisko tokarz cnc, do pracy w metalu? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Czy były jakieś testy ? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?

Czy Polmo Gniezno Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Korniszon

Odnośnie Łukasza nie bądź taki skromny ze nic nie robisz przecież wszyscy widzą jak ciężko ci idzie dłubanie w nosie i zjadanie swoich gili to nie jest takie proste siedzieć na (usunięte przez administratora) i męczyć ten paluch. Przecież on może dostać odcisków. Pomyśleliście o tym?

szukam

Jak wygląda praca na numerykach, trzeba samemu pisać programy czy jest technolog/programista na zakładzie co się tym zajmuje, 5 tys z ogłoszenia jest realne czy bzdura totalna. Dzięki

Kicz
@szukam

Niewierz w takie bzdury ,czarują na początku żeby pozyskać pracownika

Ten
@Kicz

Jak robisz to zarobisz - i tyle

@Kicz

Ale czym czarują, kasą? Czyli nie ma jednak 5 tys.? To ile w takim razie na start? A może z premią tyle wychodzi?

@Ten

Tzn.? Przecież musi być chyba ustalona jakaś stawka, całościowe wynagrodzenie? No chyba, że mówisz o premii?

Zostaw merytoryczną opinię o Polmo Gniezno Sp. z o.o. - Gniezno

• Jak się pracuje w Polmo Gniezno Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polmo Gniezno Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polmo Gniezno Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 9 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polmo Gniezno Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Roosevelta 120
    62-200 Gniezno