Art-Bud Firma Ogólnobudowlana Artur Młynarczyk

Gdynia

Opinie o Art-Bud Firma Ogólnobudowlana Artur Młynarczyk

Kamil

Firma zatrudnia na czarno, nie wypłaca w terminie wynagrodzenia, ogólnie żenada

Zofia

Kompletny brak szacunku szefuńcia do ludzi, pracownikow , lokatorow budynków. Wyzywa, ma pretensje, krzyczy. Jednym słowem - wieśniak.

robert

Pracuje i nie narzekam czasem trzeba dzień lub dwa poczekać na wypłatę, ale zaliczki co tydzień. Jak potrzebowałem pomocy bez problemu pomogli, stawka godzinowa bez akordu nie jak w innych firmach które opowiadają że na godzinę a potem rozlicza z metrów. Polecam.

dan

Wszystko ok nie wiem skąd te negatywy.

kamil

Ja pracowałem również i ze mną się rozliczyli super a na godzinę miałem 14-15zł. Powiedziałem im wcześniej,że odchodzę i zachowali się fer,zaznaczam że z przyczyn osobistych.

adam

Ja pracowałem i nie narzekam , powiedziałem tydzień wcześniej że odchodzę i kasę dostałem i tyle ile się umawialiśmy.

lin

Nie polecam tej firmy jak i Art bud (usunięte przez administratora)

pin

nie polecam tej firmy

Zostaw opinię o Art-Bud Firma Ogólnobudowlana Artur Młynarczyk - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Art-Bud Firma Ogólnobudowlana Artur Młynarczyk