Enwar sp. z o.o.

Opinie o Enwar sp. z o.o.

Adka Nowy wpis

Witam. widziałam w ogłoszeniu dla konstruktora, że możliwa może być praca w 100% zdalna. na których jeszcze innych stanowiskach stricte biurowych tego typu forma byłaby opcjonalna?

Wiki

Hej, po pierwsze to czy będą jeszcze nabory dla konstruktorów? Mam ofertę ale od jakiegoś czasu niestety wygasłą. Zaciekawiła mnie ta dowolność w wyborze biura. W opisie wskazali to w Świebodzicach oraz to we Wrocławiu. zastanawiam się czy są miedzy nimi jakieś szczególne różnice, na przykład pod względem atmosfery?

@Wiki

Dzień dobry. Na dzien dzisiejszy posiadamy tylko 1 biuro w Świebodzicach. Atmosfera luźna, czas pracy elastyczny ale swoje trzeba zrobić jak wszędzie. Zachęcam do kontaktu face to face na terenie firmy gdzie pokażemy zakład i porozmawiamy co i jak :)

Kuba
@@Pracodawca

Dzień dobry . Czy trwają nabory na stanowisko spawacza ?

@Pracodawca Nowy wpis
@Kuba

Dzień dobry. Na dzień dzisiejszy mamy już pełny skład jeśli chodzi o załogę spawaczy .Pozdrawiam

@Pracodawca Nowy wpis
@Kuba

Dzień dobry. Na dzień dzisiejszy mamy już pełny skład jeśli chodzi o załogę spawaczy.

Wp. Nowy wpis
@Kuba

Ale czas pracy lastyczny kiedy wstanę to przyjdę i 8 godzin będzie.

Cześć, czy konstruktor teraz dostaje umowę na okres próbny? jak była dostępna oferta to pisano w niej, że doświadczenie z tego stanowiska nie jest wcale wymagane, więc zastanawiam się jak sprawdzają kandydata . na jaki okres czasu zawierana jest więc pierwsza umowa?

@Pracodawca

Zapraszamy do kontaktu i rozmów na terenie firmy. Omówimy wszelkie Pana/ni zapytania oraz przedstawimy zakres obowiązków na danym stanowisku.

Jakub

Witam, Jak wygląda praca konstruktora w Enwar? Czy ludzie są w porządku, liczy się dla mnie atmosfera.

@Jakub

Dzień dobry..Atmosfera luźna, tematy trzeba realizować jak wszędzie:) Mamy elastyczny czas pracy , ciekawe tematy i ich rozwiązania które stosujemy jak np w branży automotive ,agd czy też budowlance. Zachęcamy do rozmów na terenie firmy gdzie szerzej opowiemy o danym stanowisku i jego zakresie obowiązków.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Enwar sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
LW
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Jak wygląda praca na produkcji, zauważyłem ofertę na mistrza produkcji. Możecie cos opowiedzieć ?

Ze spawacz robi próbki na rozmowie to już wiem po ostatnich komentarzach, co natomiast ma konstruktor podczas swojej do zrobienia? Mam dostępna ofertę, na która planuje aplikować. prócz opisu procesu proszę też o ocenę bieżących warunków i tego czy warto się starać o pracę?

Kuba

Cześć. Chciałem zapytać , na jaką stawkę może liczyć na początek spawacz metodą Mag (135 ) Po zdaniu próbek i jakie wgl są to próbki na rekrutacji ?

Ja w sprawie pracy jako pakowacz, ktoś mi podesłał ogłoszenie, wiedząc że szukam czegoś teraz. Wiadomo, czy to praca zmianowa w ogóle? Czy jedne godziny pracy? Bo nawet nie napisali tego, jak tak patrzę.

Witam! Zastanawiam się, czy złożyć CV w tej firmie. Czy może, ktoś powiedzieć, jaka tam jest kadra kierownicza? Czy da się żyć z tymi ludźmi, czy przeciwnie? Traktują człowieka po ludzku, czy jak zło konieczne? Atmosfera w pracy jest dla mnie ważna, dlatego pytam.

@Kandydat

Dokładnie, dajcie znać. Jest tu mocno hierarchiczna struktura?? Są relacje przyjacielskie pracowników z szefostwem, czy jest dystans? I co do atmosfery, są spotkania regularne integracyjne dla pracowników?

Relacje są jak najbardziej przyjacielskie, wręcz rodzinne. "Dyrektorowie" zatrudniają swoje żony, dzieci i kochanki. Firmą rządzą ludzie bez doświadczenia i wiedzy, panuje wszechobecny (usunięte przez administratora), kamery nad biurkami to standard, cieć sprawdzający torby na wejciu i wyjściu czy czasami ktoś czegoś nie wynosi. No i rodzinne imprezy integracyjne..

Jaka umowa obowiązuje w Enwar sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Inga

Ok, a potem? Potem jest UoP na czas nieokreślony czy też na konkretny okres?

Marzena

Jestem mega zainteresowana posadą w firmie jako Księgowa/księgowy. Wyszukałam sobie ogłoszenie w internecie i liczę, że ktoś mi tu opowie o tej pracy. Napisze mi ktoś, jaka jest pensja obecnie na tym stanowisku? Ile można zarobić pensji i jaka jest kasa za jakieś dodatki np. premie? Dajcie info.

Łukasz

Witam ,dwa tygodnie temu złożyłem CV w waszej firmie ,chciał bym się dowiedzieć w jakim czasie robicie rekrutację i jakie mam szanse ?

Luiss
@Łukasz

Witam A na jakie stanowisko Pan aplikował ?

General

Jeśli nie boisz się pracy , lubisz (usunięte przez administratora) , lubisz mieć dużo obowiązków to jak najbardziej odnajdziesz tam miejsce .Szkoda tylko że od stycznia powoli nowego dyrektora który według mnie wogôle nie nadaje się na to stanowisko .Jest słaby ale idzie się z nim dogadać.Kiedys bym polecił tą firmę w stu procentach jednak pieniądze rządzą i jak dla mnie (usunięte przez administratora).Pozdrawiam Chłopaków z CNC !!!to dzięki nim ta firma istnieje oby Was wkońcu porządnie docenili .piona

czarna_sroka
@General

100 procent prawdy, jesli lubisz sobie szczelic kawke i wkrecic sie w prace to firma jest dla ciebie, niestety niskie zarobki psuja pozytywny obraz, nowo zatrudniony pracownik dostaje wyzsza stawke jak kilkuletni ale chyba tak jest niestety wszedzie.

Grażyna
@czarna_sroka

To ile dostają nowi pracownicy na starcie? Ci kilkuletni próbowali jakiś rozmów na ten temat z przełożonymi? Firma jakoś reaguje na to, są jakieś podwyżki w ogóle?

Czy urlop w Enwar sp. z o.o. jest płatny 100%?

Tak, urlop wypoczynkowy jest w 100% płatny.

Krystyna

A nie robią problemów z terminem brania urlopów? :)

@Krystyna

Nie ma większych problemów z terminem urlopów. Większość przełożonych w tej firmie to ludzie, z którymi można się spokojnie dogadać.

Zuzanna

Całe szczęście. ;) Ale piszesz "większość", a co z pozostałymi?

@Zuzanna

To już zależy, gdzie się trafi :)

Zuzanna

Czyli wpływu na wybór się żadnego nie ma? Chyba, że odwrotnie jest jakiś dział, który szczególnie byś polecił?

Marek Koziara

Witam, wykonywalem szkolenie w firmie Enwar, jezeli chodzi o kadre zarzadzajaca to rzadko taka spotkac, wszystko mialem na czas, bardzo mili i pomocni. Firma dba o pracownikow, oferuje bezplatne kursy dla nich a to bardzo duzy plus.

@Marek Koziara

Kursy są otwarte dla każdego czy zależne od stanowiska?

Zbigniew

Witam. Nie widzę żadnych nowych informacji na temat pracy w firmie ENWAR, dlatego pozwolę sobie zadać pytanie w tym wątku. Będziecie tak mili i napiszecie, czy pracodawca ten zatrudnia od pierwszych dni na podstawie umowy o pracę? Strasznie mnie to ciekawi, dlatego też zapraszam do aktywnej dyskusji o tym pracodawcy. Mam nadzieję, że uda mi się czegoś dowiedzieć.

olo
@Zbigniew

nie, jest umowa łączona - zlecenie+o pracę

@olo

Zawarcie umowy uzależnione jest od stanowiska pracy oraz od zakresu pracy.

Czy jest możliwość pracy w Enwar sp. z o.o. na część etatu?

Tak, istnieje taka możliwość. Zapraszamy do składania aplikacji

Mariusz

firma szuka Koordynator'a ds produkcji- co sadzicie o tym stanowisku? warto składać papiery?

Zostaw merytoryczną opinię o Enwar sp. z o.o. - Świebodzice

• Jak się pracuje w Enwar sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Enwar sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Enwar sp. z o.o.?

Enwar sp. z o.o.