Enwar sp. z o.o.
counter
3 11 9 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w ENWAR sp. z o.o.?

Marcin
Klient

Bylem na rozmowie na programistę cnc wczoraj żenada i wstyd proponują 15zl i umowę zlecenie plus najmniejsza umowa do zusu ,wstyd niech pani prezes jebie sama Firma gowno

do Marcin i do Mariusz Nowy wpis
@Marcin

W moim przypadku też była rozmowa kwalifikacyjna z nimi. Moje odczucia też są bardzo ale to bardzo negatywne odnośnie nich... Firma krzak (lub jak to piszesz "(usunięte przez administratora)"), mocna tylko marketingowo, a w praktyce 100 m mułu... Można odnieść wrażenie że panuje tam mocna obłuda, oby to było tylko mylne wrażenie... Do pytania zadanego przez "Mariusz" z 14.12.2020. - myślę ze nie warto składać tam papierów, szkoda czasu. Tam wątpliwe żeby wszystko funkcjonowało jak się należy, obawiam się że wszystko może funkcjonować tak jak nie powinno w normalnej firmie. Teraz też szukają na ileś stanowisk managerskich ludzi. niech se szukają - pewnie zarobki na kierowniczym stanowisku jak w normalnej firmie ma stanowisku młodszego specjalisty... Wydaje mi się że giną wpisy na forum, gdyż wydaje mi się że był wczoraj wpis o dużej ilości reklamacji czy braków, a dziś go na pewno nie ma. Swoją drogą chyba coś w tym musi być bo firma tej wielkości obudziła się że nie ma jakości (wcześniej mieli tylko jednego jedynego kontrolera jakości a teraz kierownika szukają). Być może faktycznie coś im się zaczęło wszystko walić na łeb, na szyję... Swoją drogą mam poradę dla ciebie Marcin i dla innych niezadowolonych z tej firmy. Otóż wchodzę na ich stronę i wyświetla się okienko żeby zaakceptować pliku cookies. Jest też komunikat: "Analizujemy Twoje zachowanie na stronie, aby lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Dlatego strona ta korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej". Próbując wejść na link "Dowiedz się więcej" strona udaje że chce przekierować na politykę prywatności (info o rodzajach plików cookie itp) i po chwili ładuje stronę główną firmy. Tak więc nie ma możliwości zapoznania się z polityką prywatności (czyli jakie pliki cookie i do czego są i jakie informacje zbiera o tobie firma). Albo zatem moja przeglądarka źle obsługuje ich stronę albo oni nie pozwalają na zapoznanie się z ich polityką prywatności i informacjami co za dane zbierają o tobie. Jeśli oni celowo nie pozwalają na zapoznanie się z tymi informacjami, a jedyną możliwą opcją jest zaakceptowanie plików cookie i tym samym ich (tajnej) polityki prywatności to czy takie coś nie stanowi naruszenia przepisów RODO?? Bo co to ma być że mogę tylko zaakceptować ich pliki cookie wraz z ich polityka prywatności (której nie można przeczytać) nie mogąc zapoznać się z informacjami co za dane zbierają o mnie. Czy takie coś jest naruszeniem RODO?? Bo jeśli tak, to jak Marcinie zgłosisz to odpowiednim organom, no to za naruszenie przepisów RODO jest nawet chyba do 20 mln euro kary :)))))

do Marcin i do Mariusz Nowy wpis
@Marcin

Zbigniew Nowy wpis

Witam. Nie widzę żadnych nowych informacji na temat pracy w firmie ENWAR, dlatego pozwolę sobie zadać pytanie w tym wątku. Będziecie tak mili i napiszecie, czy pracodawca ten zatrudnia od pierwszych dni na podstawie umowy o pracę? Strasznie mnie to ciekawi, dlatego też zapraszam do aktywnej dyskusji o tym pracodawcy. Mam nadzieję, że uda mi się czegoś dowiedzieć.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 145 dni.

Czy ENWAR sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Mariusz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 145 dni.

firma szuka Koordynator'a ds produkcji- co sadzicie o tym stanowisku? warto składać papiery?

Byly pracownik

Nie podbijają książeczek spawalniczych pomimo poinformowania pracownika o przedluzeniu uprawnień,nierówne wypłaty,reklamacje wieczny zamęt i nieład jak nigdzie w bardziej patologicznej firmie jeszcze nie pracowalem.

ax

oszusci w dwuch wyrazach

Zostaw merytoryczną opinię o Enwar sp. z o.o. - Świebodzice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Enwar sp. z o.o.