Opinie o Hotel Atena w Mielec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Hotel Atena. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Hotel Atena na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Atena w Mielec

Józia Nowy wpis

Najpierw ktoś twierdzi, że składki nie są opłacane a potem pojawia się zapytanie o atmosferę? o co wam chodzi? chyba, że tamto to jakieś nieaktualne już? jest tu może osoba obecnie pracująca? Ile was trzeba w zespole do obsługi? macie tu w ogóle jakiś spory ruch?

Lidia Nowy wpis

Możecie mi proszę napisać wprost czy faktycznie te płatności pod stołem o których ktoś teraz wspomniał się odbywają? Pracownikom to nie przeszkadza jeśli dalej pracują? zastanawiam się czy przy tym nie chodzi może o te napiwki, do których ktoś nawiązywał? One są do ręki czy na równy podział?

An9 Nowy wpis
@Lidia

Kasa kasa, pracujesz ,a się okazuje po czasie że (usunięte przez administratora) na czarno,nie masz umowy,nie masz składek emerytalnych nie masz nic!

To jakie teraz są zarobki? jestem tu z ciekawości bo taka zajawka mi wyskoczyła w przeglądarce, że szukali kogoś do hotelu na kwotę od 3,6 do 3,7 tys, nie mogę wejść w szczegóły a chce się dowiedzieć czy to było netto czy jednak brutto? I przede wszystkim jaka data? Opowie mi ktoś jak sobie teraz kelnerzy radzą? Jak z napiwkami macie? Posiadam doświadczenie może od kolejnego roku bym się skontaktował

An9 Nowy wpis

Odradzam, szefostwo to zwykli (usunięte przez administratora) Płaca pod stołem, żadnych umów, zwodzenie ,żeby wyzyskiwać pracownika omijając przy tym prawo pracy.

Stary

Pani Doroto.T.życzymy PANI dużo dużo ZDROWIA JEST PANIII DLA NAS WSZYSTKIM CO MOZNA MIEĆ W PRACY ...TAKICH LUDZI JUŻ NIE MA POZDRAWIAMY SLICZNIE PANIĄ DOROTE. T.

Aska.
@Stary

Jestem za tym Doroto .T.jesteś MISTRZEM NAD MISTRZAMI. SZACUNEK DLA CIEBIE.

Patrysja.
@Stary

Tak tak Pani Dorota..T.. Jes okejs.

Sasza

Tak trzymać Pani Doroto.

@Stary

Pani Doris to cyborg. Lepiej nie zaczynać. Kobitka nie z tej ziemi.

Suchy
@Johnny Bravo

Zgadzam się. Doris tylko tyle na ten temat.

@Suchy

Doris jesteś WIELKA .

Agnieszka
@Monika

powiecie kim jest tak lubianna przez was p.Dorota? to jakas wlascicielka hotelu ?

ATENA
@Agnieszka

TO TY JESZCZE SIĘ PYTASZ KIM JEST PANI DOROTA .ZAPRASZAMY DO NASZEJ EKIPY PRACOWNIKÓW. WSZYSTKIEGO SIĘ DOWIESZ .ZOBACZYSZ POZNASZ I SIĘ PRZEKONASZ .POZDRAWIAMY. ....

Beata
@ATENA

To mega super, że taka atmosfera panuje u was w pracy :) A powiesz mi jak rekrutacja? Jest trudno, czy nie ma się czego bać?

Stary
@Agnieszka

Nie jakaś właścicielka HOTELU tylko SZEFOWA WSZYSTKICH SZEFÓW ZAPRASZAMY DO NAS A ZOBACZYSZ POZNASZ I ZROZUMIESZ PROSZĘ PANI.

Czy po rozmowie w Hotel Atena rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Xhsg

nie ma umów, stawka najniższa możliwa, szefostwo potrafi obiecywać daną stawkę, żeby cię zatrzymać w pracy, a potem okazuje się że dostajesz niższą :) ciągłe zwodzenie. Szef (!!) potrafi obrobić ci (usunięte przez administratora) za plecami do innych pracowników. Szefowa wiecznie obrażona, niezadowolona ze skwaszona miną. Jedynie na plus jest atmosfera i współpracownicy. Radze właścicielom zapoznać się z podstawami zarządzania ludźmi. jednym słowem - nie polecam

Bartek

Nie polecam, oczekują wielozadaniowości na każdym stanowisku, za pensję minimalną, bądź blisko minimalnej. Właścicielka będzie ci mówić jak masz stać, co masz mówić, oraz kontrolować czy mówisz to co powinieneś, jeśli nie to wkroczy do akcji i będzie mówić za ciebie. Część osób tam w ogóle nie miała umowy(nawet zlecenie). Na papierze pensja minimalna, reszta pod stołem. Pensje wydawane do ręki, jeśli zapytasz o pasek to jesteś uznawany za wroga nr jeden. Ogólnie nie polecam, no ale Mielec jest specyficzny.

Małgorzata
@Bartek

I tak bez umowy sami się godzili, żeby pracować? Mimo wszystko nie piszesz, żeby im nie płacili ani nic, czyli pod tym względem słownie było?

KelnerkaPolerka

Witam. Pracuje obecnie w Hotelu Atena. Oceniam atmosferę na rewelacyjną. Czuję się tam jak w rodzinie. Szefostwo zawsze służy pomocą. Jeśli się szanuje współpracowników to oni szanują Ciebie. Pracodawcy uprzejmi i zawsze pomogą kiedy się ich o to poprosi. Szef zawsze jeśli miałam trudniejszą sytuację dawał mi zaliczkę. O państwu Mazur krążą różne historie, nigdy nie doświadczyłam z ich strony jakiejkolwiek krzywdy. Wypłacają w terminie pieniądze, rozumieją wszystko bo też są ludźmi. Jeśli ktoś sądzi inaczej- chętnie porozmawiam na ten temat. Polecam pracę w tym miejscu.

Gryby
@KelnerkaPolerka

Wielka jedna porażka pracuje się tam jak koń za grosze niedługo załatwimy kontrolę ZUS Skarbòwkę i wtedy pogadamy ile godzin się pracuje ile się zarabia ok dziękuję pozdrawiam.

Ooo
@KelnerkaPolerka

Jaka rewelacja dzieciaku jaka atmosfera jaka praca jakie zarobki jacy wlasciciela nie klam już dzieciaku....

@Gryby

Taka jest prawda szczera prawda.

@KelnerkaPolerka

Bardzo fajnie że piszesz Kelnerki prawdę o właścicielach. Zawsze łatwo pieprzyć trzy po trzy o ludziach ale wymagające od siebie najpierw a potem od innych a nie będziecie mieli problemów w pracy.

Rozsądny pracownik ????

Negatywną opinię może wystawić tylko ten kto myśli że przyjdzie do pracy będzie leżał a inni za niego zrobią i jeszcze premie dostanie ???? A niestety takich osób jest tam trochę ???? i to za takich leserów/kombinatorów ci pracowici sumienni muszą odwalać co najgorsze. Im też zwykle niesłusznie się obrywa. Tyle że kto mądrzejszy po prostu bierze sprawy w swoje ręce i się nie daje. Właściciele to świetni ludzie, każdemu życzę takich pracodawców. Wyrozumiali aż za bardzo. Czekam dnia aż się wkur i zrobią porządek z tymi co wysługują się kimś a sami wymagania mają z kosmosu i zasadę "czy się stoi czy się leży się należy" oficjalnie godz 200 a istotnie przepracowanych może 150 ???? Ogólnie fajne przyjazne miejsce do pracy dla tych którzy istotnie chcą pracować. ????

Małgorzata
@Rozsądny pracownik ????

A to tak, jak człowiek chce pracować to w robocie trudno, żeby mu bardzo źle było. ;) Nie wierzę, że to napiszę, ale serio szkoda, że są aż tak wyrozumiali, bo szkoda takich leni utrzymywać. Czyli te niektóre dziwne komentarze tu na forum to możliwe, że od nich?

Nie kłam KOCHANIE 200 I 300 TU SIĘ NIE LEŻY TU NIE WCZASY PORAZKA

Pio777
@Małgorzata

Pracuję w uchodku i wiem ile i za ile tu ludzie pracują Pani Dorota to Mistrz Świata jedyna i jedna OSOBA KTURA TU PRACUJE JAK MISTRZ ŚWIATA.

Ok
@Rozsądny pracownik ????

Plus i tylko plus dla Pani Doroty.T.

Adwokat
@Rozsądny pracownik ????

Czemu klamiesz nie masz serca w sobie.

@Pio777

Cala prawda Dorota jest debbbeeesssttt.

@Rozsądny pracownik ????

Nareszcie ktoś napisał rozsądnie. Leniuchy zawsze szukają problemów wszędzie i u wszystkich. Jak się zwróci uwagę to robią przedszkole z pracy. Dorosnąć najpierw a potem do pracy przychodzić. Najpierw nakłanią w CV a potem nawet ściemy nie potrafią pokryć bo po prostu są krótcy wszędzie. Szefostwo na 100% ma święta cierpliwość i starają się na wszystkie sposoby wszystkim pomoc. Nie piszcie że jest inaczej bo to znaczy że tam nie pracujecie. A tak szczerze to za dużo telenoweli oglądacie i wasze życia przy nich są smutne i niedowartościowane więc wyżywa IE się na uczciwych ludziach. Wsty Wam Chrześcijanie

Agata

Pracuję na recepcji już ponad dwa lata i bardzo sobie chwalę. Praca pozwala na rozwój osobisty pod kątem nie tylko językowym, ale i kulturowo-społecznym. Daje możliwość obcowania z ludźmi różnych narodowości, poznania ich kultury i obyczajowości. Umożliwia zdobycie umiejętności planowania i zarządzania. Atmosfera w pracy -rewelacja! Ludzie sympatyczni. Zawsze chętnie służą radą i pomocą. Właściciele - Państwo Mazur, potrafią dostrzec i docenić zaangażowanie oraz trud włożony w pracę co przekłada się także na sprawy zarobkowe. Reasumując, szczerze wszystkim polecam ????

Agata
@Agata

Reasumując, szczerze wszystkim polecam....( Pytajniki to błąd serwisu. Moją wypowiedź kończył uśmiech)

Gruby.

Czemu kłamiesz.

@Gruby.

Tak tak tylko nie kłam ok.

TAJEMNICZA .

Nie klam pisz prawdę.

Jok
@Agata

To pracuj dalel. Pani Dorota i tak cie przewyższa jest to Mistrz nad Mistrzami to tyle.

Ok
@Jok

PEWNIE ŻE TAK POZDRAWIAM PANIĄ DOROTE .T.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Hotel Atena? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

TAJEMNICZA .

LUDZIE SAMI ODCHODZĄ WLASCICIELE NIC NIE OGARNIAJA JEDEN MADRZEJSZY OD DRUGIEGO ZERO ORGANIZACJI LUDZIE POSTAWCIE NA SWOIM I BEDZIE EXTRA NIE PRACUJCIE PO 250 LUB 300 GODZIN W MIESIACU NIE DAJCIE SIĘ WYKORZYSTYWAC . TRZEBO ODPOCZĄĆ OD TEJ PRACY . CZEMU TAM NIK NIE CHCE PRACOWAC POPROSTU FATALNA ATMOSFERA W PRACY WIEM BO TAM PRACUJE ALE JUŻ SIĘ ZWALNIAM NA TYGODNIU .PROSZĘ O SZCZERE ODPOWIEDZI RAZEM MOZNA DUŻO OSIĄGNĄĆ POZDRAWIAM WAS DRODZY PRACOWNICY ZDROWIA ŻYCZĘ.

SaaS

Niezbyt dobre zorganizowanie, i tak nie do końca dobra atmosfera.

Agnieszka
@SaaS

A czemu nie do końca dobra atmosfera? Co jest nie tak?

W

Pracowalem tam i bylo calkiem spoko.

Vicek
@W

Bo tam pracuję i wiem jak tam jest

Ulka

Interesuje mnie praca w tym hotelu i fajnie jest, że można dowiedzieć się cos o sytuacji w pracy. Czy firma prowadzi rekrutacje?

KelnerkaPolerka
@Ulka

Proszę złożyć CV w recepcji, lub poprosić o spotkanie z którąś panią manager. Jeśli chodzi o stanowisko kelnerki to najlepiej rozmawiać z panią kierownik Gabrielą.

@Ulka

Przybywaj zawsze codziennie są przyjecia do pracy NAWET DYREKTORA POTRZEBUJA OD ZAMIESZANIA I TY MOŻESZ BYĆ TU NOWYM PREZESEM.

Ula

Podpowiedzcie jakie zarobki i jakie wymagania na początek stawiają?

Ulek
@Ula

Wymagania zadne pieniadze zadne to tyle.

Bidulka

Jeszcze jeden leniwiec się odezwał. Pracowałam w Atenie przez prawie rok zanim nie przeprowadziłam się do Krakowa. Właściciele obserwują ponieważ dbają o swoje a najwyrażniej pracują osoby które tego wymagają. W czasie kiedy ja tam byłam robiłam co do mnie należy i właściciele nie mieli ze mną problemów natomiast mieli je z osobami które nie pracowały tak jak tego wymagali. Zdajcie sobie sprawę ludzie że pracujecie dla gości a nie dla właścicieli. Co do płac to nie oczerniajcie tych ludzi zawsze było na czas a 2-3 dni poślizg jak był to wszystko. Szczerze jak wrócę do Mielca a wątpię to śmiało bedę uderzać do Ateny bo wiem że mnie przyjmą a ty Seba wstydził byś się że opisujesz takie farmazony. Pozdrowienia dla wszystkich Ateńczyków. Buziaczki

Ooo
@Bidulka

Ile godzin dziennnie miesiecznie tam pracowalas 300, 400 ,500 godzin jest fajnie (usunięte przez administratora) jest fajnie i nie klam już wiecej ok

@Ooo

Tak tak zgafzam się z tym .

Kolo
@Bidulka

Nie klam Paniusio 250 ,300 godziny w MIESIACU jest fajnie tylko dla ciebie nic nie rozumiesz i nie zrozumiesz .

Nickk1234

Mili i wyrozumiali pracodawcy. Miła atmosfera. Brak zastrzeżeń.

Jolanta
@Nickk1234

Z warunków na umowie z Atena też jesteś zadowolona? Jak jesteście wynagradzani za pracę w weekendy/święta? Płacą coś dodatkowo?

Gruby.
@Nickk1234

Nie kłam wcale tak nie jest .

Prezes
@Nickk1234

Jacy pracodawcy to są żmije . Stmosfera do poprawy Wlasciciele do poprawy szacunek dla PRACOWNIKÓW.

Xxx

Proszę sprawdzić ile się pracuje w tej firmie ile godzin Zus Skarbowka już o tym wie jak (usunięte przez administratora) jest tam praca dla robotów ile ile tej pracy tych godzin ZUS już notuje ????????????????????????

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Hotel Atena?

Ona

Zalezy czy masz doswiadczenie czy jestes z łapanki.Panstwo Mazur przestrzegaja prawo pracownicze.Ja dostalam po miesiącu.

Anonimus

Pozytywnie oceniam właścicieli Hotelu Atena mialem tam trzy miesięczną przygode.Maja prawo kontrolowac swoj biznes w koncu ciężko na niego pracowali.Szefa jest ciezko zdenerwowac.Jest dosc wyrozumialy.A ze nie bardzo spoufalaja sie z personelem to chyba lepiej.Bo jest relacja szef-pracownik.Jesli ie ktos przyklada do pracy niema problemu.Kasa byla zawsze 10 kazdego miesiaca,chyba ze aie cos teraz zmienilo.Dla mnie ok

BellaCiao

Pracowalem w Hotelu Atena i mam mile wspomnienia.Wyplata zawsze byla na czas jesli bylo opóźnienie szef informowal zawsze.Atmosfera miedzy pracownikami bardzo fajna.Czasami pracuje sie dluzej gdy sa imprezy lub goscie hotelowi sie zasiedza ale to norma w gastro.Polecam

Kelnerka

Bardzo dobra atmosfera cały czas czujesz jakbyś znał/a wszystkich pracowników od lat, mimo że nie operowałam szerokim doświadczeniem to wszystko zostało mi wyjaśnione a ewentualnie drobne błędy wynikające z niewiedzy wybaczone:) bardzo polecam:)

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Atena - Mielec

• Jak się pracuje w Hotel Atena?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Atena tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotel Atena?

Hotel Atena
4.2/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Maksymiliana Marii Kolbe 76
    06-400 Mielec