Pytanie Nowy wpis

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Hotel Atena?

Ona Nowy wpis
@Pytanie

Zalezy czy masz doswiadczenie czy jestes z łapanki.Panstwo Mazur przestrzegaja prawo pracownicze.Ja dostalam po miesiącu.

Anonimus Nowy wpis

Pozytywnie oceniam właścicieli Hotelu Atena mialem tam trzy miesięczną przygode.Maja prawo kontrolowac swoj biznes w koncu ciężko na niego pracowali.Szefa jest ciezko zdenerwowac.Jest dosc wyrozumialy.A ze nie bardzo spoufalaja sie z personelem to chyba lepiej.Bo jest relacja szef-pracownik.Jesli ie ktos przyklada do pracy niema problemu.Kasa byla zawsze 10 kazdego miesiaca,chyba ze aie cos teraz zmienilo.Dla mnie ok

Bidulka Nowy wpis

Jeszcze jeden leniwiec się odezwał. Pracowałam w Atenie przez prawie rok zanim nie przeprowadziłam się do Krakowa. Właściciele obserwują ponieważ dbają o swoje a najwyrażniej pracują osoby które tego wymagają. W czasie kiedy ja tam byłam robiłam co do mnie należy i właściciele nie mieli ze mną problemów natomiast mieli je z osobami które nie pracowały tak jak tego wymagali. Zdajcie sobie sprawę ludzie że pracujecie dla gości a nie dla właścicieli. Co do płac to nie oczerniajcie tych ludzi zawsze było na czas a 2-3 dni poślizg jak był to wszystko. Szczerze jak wrócę do Mielca a wątpię to śmiało bedę uderzać do Ateny bo wiem że mnie przyjmą a ty Seba wstydził byś się że opisujesz takie farmazony. Pozdrowienia dla wszystkich Ateńczyków. Buziaczki

BellaCiao

Pracowalem w Hotelu Atena i mam mile wspomnienia.Wyplata zawsze byla na czas jesli bylo opóźnienie szef informowal zawsze.Atmosfera miedzy pracownikami bardzo fajna.Czasami pracuje sie dluzej gdy sa imprezy lub goscie hotelowi sie zasiedza ale to norma w gastro.Polecam

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kelnerka

Bardzo dobra atmosfera cały czas czujesz jakbyś znał/a wszystkich pracowników od lat, mimo że nie operowałam szerokim doświadczeniem to wszystko zostało mi wyjaśnione a ewentualnie drobne błędy wynikające z niewiedzy wybaczone:) bardzo polecam:)

Grażyna

Jak przetrwaliście ten przymusowy przestój? Firma z bardzo dobrymi opiniami więc powoli ale wrócicie na dobre tory

KelnerkaPolerka

Witam. Pracuje obecnie w Hotelu Atena. Oceniam atmosferę na rewelacyjną. Czuję się tam jak w rodzinie. Szefostwo zawsze służy pomocą. Jeśli się szanuje współpracowników to oni szanują Ciebie. Pracodawcy uprzejmi i zawsze pomogą kiedy się ich o to poprosi. Szef zawsze jeśli miałam trudniejszą sytuację dawał mi zaliczkę. O państwu Mazur krążą różne historie, nigdy nie doświadczyłam z ich strony jakiejkolwiek krzywdy. Wypłacają w terminie pieniądze, rozumieją wszystko bo też są ludźmi. Jeśli ktoś sądzi inaczej- chętnie porozmawiam na ten temat. Polecam pracę w tym miejscu.

Gryby
@KelnerkaPolerka

Wielka jedna porażka pracuje się tam jak koń za grosze niedługo załatwimy kontrolę ZUS Skarbòwkę i wtedy pogadamy ile godzin się pracuje ile się zarabia ok dziękuję pozdrawiam.

Agata

Pracuję na recepcji już ponad dwa lata i bardzo sobie chwalę. Praca pozwala na rozwój osobisty pod kątem nie tylko językowym, ale i kulturowo-społecznym. Daje możliwość obcowania z ludźmi różnych narodowości, poznania ich kultury i obyczajowości. Umożliwia zdobycie umiejętności planowania i zarządzania. Atmosfera w pracy -rewelacja! Ludzie sympatyczni. Zawsze chętnie służą radą i pomocą. Właściciele - Państwo Mazur, potrafią dostrzec i docenić zaangażowanie oraz trud włożony w pracę co przekłada się także na sprawy zarobkowe. Reasumując, szczerze wszystkim polecam ????

Agata
@Agata

Reasumując, szczerze wszystkim polecam....( Pytajniki to błąd serwisu. Moją wypowiedź kończył uśmiech)

@Agata

Czemu kłamiesz.

Nickk1234

Mili i wyrozumiali pracodawcy. Miła atmosfera. Brak zastrzeżeń.

Jolanta
@Nickk1234

Z warunków na umowie z Atena też jesteś zadowolona? Jak jesteście wynagradzani za pracę w weekendy/święta? Płacą coś dodatkowo?

@Nickk1234

Nie kłam wcale tak nie jest .

Gruby.

Wielka jedna porażka nie polecam .

Ula

Podpowiedzcie jakie zarobki i jakie wymagania na początek stawiają?

Ulka

Interesuje mnie praca w tym hotelu i fajnie jest, że można dowiedzieć się cos o sytuacji w pracy. Czy firma prowadzi rekrutacje?

KelnerkaPolerka
@Ulka

Proszę złożyć CV w recepcji, lub poprosić o spotkanie z którąś panią manager. Jeśli chodzi o stanowisko kelnerki to najlepiej rozmawiać z panią kierownik Gabrielą.

Jan

@W, Twoja wypowiedź nie zawiera żadnych konkretów. Może rozwiniesz swoją opinię? Jak oceniasz warunki zatrudnienia? Jaka atmosfera panuje między pracownikami? Co najbardziej odpowiadało Tobie w pracy w Hotel Atena? Myślę, że odpowiedzi na te pytania będą pomocne dla osób zainteresowanych złożeniem swojej kandydatury u tego pracodawcy.

W

Pracowalem tam i bylo calkiem spoko.

Jan

@Kelnerka czy od czasu Twojego wpisu udało się wyjaśnić zamieszanie z pieniędzmi? @Jonny zdecydowałeś się finalnie na powrót? Jeśli tak to napisz proszę, jak oceniasz obecne warunki pracy w Hotel Atena.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Hotel Atena o opisanie nowej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Kelnerka

Nie polecam tego pracodawcy, umawia się na inne pieniądze a dostajesz inne. Mimo chęci rozmowy z mojej strony zostałam totalnie olana ze strony właściciela.

@Kelnerka

Witam, Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 501945136 w związku z tą sprawą.

Jonny

Witajcie,. Pracowałem w tej Atenie czasowo tylko ale właściciele spoko są. Widziałem takich co po tygodniu dwóch wymiękali bo nic robić się nie chciało. Nie ma co narzekać. Po powrocie z Norwegii będę tam znów pracował bo byli ze mnie zadowoleni ale się słuchałem i robiłem co trzeba a nie stać jak świeca i narzekać. Zawsze mi coś szef dorzucił do wypłaty bo był happy. Zagadzam się z Beatką.

Beata

Z racji kilkuletniego doświadczenia współpracy z Hotelem Atena polecam pracę w tym miejscu. Mogę zarekomendować to miejsce do rozwoju zawodowego oraz nabrania doświadczenia w branży hotelarsko-gastronomicznej. Kreatywnośc oraz duże zaangażowanie się w rozwój firmy jest szybko zauważalne przez szefostwo i w moim przypadku przyczyniło się do awansu oraz zwiększenia wynagrodzenia :) Mam nadzieję, że niezdecydowanym pomógł ten komentarz i praca w tym miejscu przyniesie zadowolenie oraz motywację do dalszego działania w Hotelu Atena jak do chwili obecnej jest u mnie. Polecam współpracę z tym przedsiębiorstwem!

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Atena - Mielec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Hotel Atena
4.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Maksymiliana Marii Kolbe 76