Opinie o Fischer Personalservice GmbH w Stuttgart

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fischer Personalservice GmbH, i Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Fischer Personalservice GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fischer Personalservice GmbH w Stuttgart

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Praca dla silnych i zdrowych

Osoby upierające się przy pracy w Niemczech (lepiej pracować w Austrii, Szwajcarii, Holandii itd.) na początek są skazane głównie na tzw. leitfirmy czyli firmy wypożyczające pracowników innym podmiotom. Z jednej strony jest to praca na walizkach, z drugiej można liczyć na dodatki pieniężne i zakwaterowanie. Niestety przeważnie trafia się do firm, które chcą podgonić swoje budowy i/lub wykonać najcięższe prace.Gdy murzyn zrobi swoje dostaje kopa do kolejnej firmy. ZA: - praca jest oferowana w okolicach Stuttgartu (brak skakania po całych Niemczech) - przelewy wynagrodzenia PRZECIW: - kiepskie warunki zakwaterowania (przepełnione "hotele" robotnicze albo kontenery socjalne) - polscy rezydenci podczas rozmowy obiecają wszystko ale nie kwapią się do jakiejkolwiek pomocy - problemy z wypłatą wynagrodzenia za chorobowe (potwierdzone przez wiele osób) - zwalnianie pracowników, którzy ulegli wypadkom przy pracy (potwierdzone przez kilka osób) - problemy z urlopami w sezonie letnim (brak osób na zamianę) i możliwe zastoje w okresie zimowym (przymusowe urlopy)

bialy_26_82

Mają problem z wypłatą zasiłku chorobowego, pracuje u nich od 5 lat,teraz jestem w Polsce,na zwolnieniu lekarskim i chodzę na rehabilitację, wypłatę zawsze dostaje na konto najpóźniej do 18 każdego miesiąca,23 nie było więc zadzwoniłem do biura co z moją wypłatą, miał do mnie oddzwonić szef i po dwóch dniach oddzwonił pracownik biura i przekazał od szefa że wypłatę mogę odebrać osobiście. Jaja sobie robią

Praca dla silnych i zdrowych

@Praca dla silnych i zdrowych

Od czasu tego wpisu nic sie nie zmienilo

Były pracownik Nowy wpis
@Praca dla silnych i zdrowych

Cała prawda napisana

Urszula Nowy wpis
@Były pracownik

On to wrzucił w 2016, serio dalej zwalniają ludzi, którzy są po wypadku czy chociaż tutaj się poprawili?

bialy_26_82

Norbert333
@bialy_26_82

Witam serdecznie wszystko ciekawe opinie to już się zastanowi nad wyjazdem do pracy pracowałem dla firmy Fischer ponad 2 miesace długo nie pracowałem z tego względu że był problem z moją wypłatą poszukiwali miałem mieć po co nam dietę miałem wypłacone tylko godziny pracy pani Agata P albo pani Krystyna wszystkim mówią to co bym chciał usłyszeć i wszystko robili żeby tylko podjąć u nich pracę a jak już jest się na miejscu są inne warunki pracy najgorsze nie jest uczciwa firma (usunięte przez administratora) no wypłatach za wynajmowanego jednego pracownika mają za jednego wynajmowanego pracownika do pracy mają 40 € od godziny jeśli ktoś chce pracować za pół darmo to zapraszam niech się przekona każdy na własnej skórze pozdrawiam

Urszula Nowy wpis
@Norbert333

Poważnie tak Cię tu potraktowali? A skąd wiesz ile konkretnie za jakiegoś pracownika tutaj dostają tak właściwie?

Fischer Personalservice GmbH Nowy wpis
Klient
@Norbert333

Dzien dobry, takie osoby jak Pani Agata i tez Pani Krystyna u nas nie pracuja, wydaje nam sie, ze pomylily sie Panu Firmy :) Jezeli by Pan u nas Pracowal, wiedzialby Pan o tym. Jak Pan chcialby otrzymac od naszej Firmy Oferte to zapraszamy serdecznie :)

Co wchodzi w socjal Fischer Personalservice GmbH?

Norbert
@Pytanie

Nic nie płacą żadnego socjalu ani nic nie wypłacają mają problem z wypłatą zasiłku chorobowego a co oczywiste z dietami i z wypłatą z góry nie polecam tej firmy

Sylwester

Robiłem dla nich 6 lat temu. Jedyne co pamiętam, także z autopsji, to fakt potrącania 100EURO każdemu kto kończył współpracę. Pretekst był prozaiczny - nie oddał Pan klucza i musieliśmy go dorobić. Ponadto nie zapłacono mi za ostatnie 3 dni pracy. Kiedy zapytałem: dlaczego?,, - to usłyszałem, że szefowej nie podobała się pana praca przez te dni. A ona nawet w życiu mnie nie widziała. Brak słów.

Rozmowa kwalifikacyjna
Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fischer Personalservice GmbH. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Malarz Szpachlowanie Tapety + mieszkanie darmo
Schnellkraft Personalmanagement Polska
(77 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Tadek

Trzeba znać dobrze jezyk niemiecki?

@Tadek

Powinienes znac na tyle jezyk abys nie dal sie oszulac bo polski naganiacz Król na pewno tobie nie pomoze

Mirek

Myślę, że aktualnie to i tak żaden wyjazd nie wchodzi w rachubę w związku z pandemią?

Jak długo trwa proces awansu w Fischer Personalservice GmbH?

@Pytanie

Jakiego awansu

Tedy

Nie uda się wszystkich zadowolić a ponieważ mniej korzysta z forum osób zadowolonych dlatego wrażenie jest takie jakby źle się tu pracowało. Jest OK.!!!

Jasiek

Rzadko piszecie na wątku czy to dlatego, że firma stara się być dobrym pracodawcą?

bobrek1977@gmail.com

Niestety ale mószę z przykrością stwierdzić że firma ta była by o 100 razy lepsza gdyby niepracowała w niej pani MARTYNA CHAREMSKA która psuje cały jej wizerunek

Maciej B.
@bobrek1977@gmail.com

Ty Bobrek naucz się pisać(usunięte przez administratora) Pracowałem w tej firmie dwa lata i pani Charemska zawsze byla i zapewne jest osobą najbardziej kompetentną i zawsze służyła pomocą i radą. Pozdrawiam Panią Martynę. Maciej

Olga

@bobrek1977@gmail.com, rozumiem, że możesz mieć jakieś negatywne odczucia odnośnie danej osoby, ale chcę poinformować, że forum gowork.pl nie jest miejscem, gdzie należy "obgadywać" i pisać na temat osób, które pracują w firmie Fischer Personalservice GmbH. Dlatego, proszę, Cię na przyszłość, abyś tego nie robił i takie kwestie zachował dla siebie. Jeżeli możesz to wypowiedz się na temat warunków pracy, jakie obecnie panują w tej firmie? Szykują się jakieś podwyżki wynagrodzeń, o których warto wspomnieć? Wypowiedz się, proszę, na ten temat.

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tej firmy? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych ciekawostek o Fischer Personalservice GmbH jako pracodawcy.

Iza

Firma ma opinię dobrego pracodawcy to nic dziwnego, że potwierdzacie.

adam.08.12

Praca ok, szybko znaleziona. pracuje 3 miesiace i wszystko na czas nie wiem dlaczego inni maja zazuty. Pokoje max na dwie osoby, w poprzedniej firmie mialem pokoj dla 8 wiec tutaj to luksus, . W kazdy piatek moge dostac zaliczke w biurze i zalapac sie na na jakiegos grila. Ja polecam jest git.

Zostaw merytoryczną opinię o Fischer Personalservice GmbH - Stuttgart

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Fischer Personalservice GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Fischer Personalservice GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fischer Personalservice GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Fischer Personalservice GmbH