Mondelez Polska Production Sp.z o.o.

Opinie o Mondelez Polska Production Sp.z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Wanda
 Opinia

@głos pracownic, rozumiem, że rozwój Mondelez Polska Production umożliwił podwyższenie wynagrodzeń pracownikom. Czy również zmiany zaszły w systemie premiowym w tej firmie? Zachęcam Cię do wypowiedzi na ten temat. Będzie ona wzięta pod uwagę przez osoby rozważające aplikowanie do tego pracodawcy.

Leszek
 Opinia

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może rekrutacje?

Irek
 Opinia

Może ktoś napisze jak się pracuje? Może firma prowadzi jakieś rekrutacje?

głos pracownic
@Irek 13.04.2018 19:59

Na obecną chwilę firma bardzo mocno się rozwija, w ostatnim czasie były spore podwyżki dla pracowników najniższego szczebla począszu od pracownika produkcji skończywszy na operatorze maszyn. Przy okazji i firmom wspomagającym się dostało również. Patrząc pod kątem rozwoju trochę sie to zmieniło ponieważ, firma postawiła na rozwój jednostek mające na celu rozwijać innych. Niestety nie do końca jest to tak jak sobie wyobrażali ponieważ mnie jak i moie koleżanki nie są już w stanie niczego nauczyć a rozwój jest potrzebny. Dlatego to zaczyna kuleć w firmie . praca ciężka ale stabilna , są pewne zasady jak wszędzie a już na pewno bardzo duże wymogi i zwracanie na bezpieczeństwo pracownika - choć nie do końca tak rygorystycznie przestrzegane już przez samych nas wiecie jak jest. staramy trochę sobie życie jakby ułatwić bo nie ze wszystkim sie zgadzamy. HIHI. Ogólnie atmosfera ciężka przez zazdrość, plotki i nas kobiety bo ta coś a tamta z kimś i tak dalej. praca jak każda inna raz gorzej raz lepiej. Dobrych Team Leaderów przenoszą cały czas na różne linie np: R. W_____T Biedna kobieta na dwóch liniach i to sporych jak również inni i dają radę. Niektórzy wysługują się osobami tzw. koordynatorkami z linii co robią za nich całą robotę a oni tylko latają ale i takich trzeba w firmie. A koordynatorki jak głupie to niech robią za nich aż się nabawią choroby i linie padną bo TL to nie jest zdolny do samodzielnego prowadzenia linii.

Zostaw opinię o Mondelez Polska Production Sp.z o.o. - Bielany Wrocławskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mondelez Polska Production Sp.z o.o.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.