Sako-Expo Techtextilplast H.Sakowski Sp.J

Ozorków

Sako-Expo Techtextilplast H.Sakowski Sp.J

Opinie o Sako-Expo Techtextilplast H.Sakowski Sp.J

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jak dziś przedstawia się sytuacja Sako-Expo Techtextilplast H.Sakowski Sp.J na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, dotyczące chociażby benefitów pozapłacowych mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Ozorków i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania pracy.

osobnik

Jest taki jeden w tej firmie kogucik w biurze, który zniechęci do pracy i spowoduje ze nabawisz się mega stresu:( zmiesza z błotem i przejdzie do porządku dziennego tak jakby nic się nie stało a słowo przepraszam u niego nie istnieje////

Iwona

@były pracownik - a czy o tej sytuacji jest poinformowany Prezes Sako-Expo Techtextilplast H.Sakowski Sp.J? Czy były przeprowadzone działania, aby poprawić sytuację w firmie?

były pracownik

O jakim HR mowa? O ulubienicy prezesa? Która dba tylko o siebie. Dział HR w tej firmie to fikcja. Nic takiego nie istnieje. Nikt wam tyle nie da co prezes obieca.

Iwona

@braksłów co sprawia, że w firmie panuje tak duży stres? Jakie czynniki na to wpływają? Wspominasz o tym, że pracownicy nie są dobrze traktowani. Czy zgłaszałeś to, choćby do działu HR?

braksłów

Jeżeli chcesz być mieszany z błotem i traktowany jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] debil to śmiało aplikuj do sako :) Szkoda tracić czas na taką firmę. Jedyne czego się nabawisz to nerwicy i słabej samooceny. Atmosfera - TRAGEDIA !! Nie da się tam pracować bez stresu, o życzliwym podejściu do klienta można zapomnieć. Współpracownik nie ma prawa głosu, boi się postawić, powiedzieć swoje zdanie.

Iwona

@szkodagadacco sprawia, że masz taką opinię na temat firmy? Chętnie poznamy szczegóły odnośnie pracy w Sako-Expo.

szkodagadac

Prace w tym zakładzie lepiej sobie darować . Na nic tam nie można liczyć chyba że uwielbiasz być popychadłem .

Iwona

Pracujesz obecnie w Sako-Expo Techtextilplast? Chętnie dowiemy się jakie są największe plusy pracy w firmie.

DYM

Matko co za syf!

niepowazny

Czy ktoś ta firmę traktuje jeszcze poważnie?

...

A coś więcej @Beata bo większość osób czuje się bezkarnie piszą, takie rzeczy ale żeby je wytłumaczyć i napisać dlaczego to już nie ma komu

Beata

Syf , dno i 5 metrów mułu. Firma porażka. Właściciel i jego dyrektor to intelektualne zero.

waldek

Dlaczego "Zarząd Sako" nie podpisuje się imieniem i nazwiskiem? W końcu każdy wie kto to jest. Wystarczy zobaczyć płeć.

zarządsako

J23 zadziwia mnie ile czasu przegląda Pan ogłoszenia o pracę- od 1.5 roku już...

@zarządsako 24.06.2016 12:59

Przeglądam, bo mi się tak podoba i już. Pracę mam - o wiele lepszą, za większe pieniądze, a atmosfera - bez porównania. W Sako była najgorsza z jaką kiedykolwiek się spotkałem. Teraz wiem, że można pracować bez stresu, z życzliwym podejściem do klienta i współpracowników, co Sako było ( i z postów wynika,że jest nadal) niemożliwe. A zarząd co - przegląda i niezadowolony z tego co ludzie o was piszą? Na własne życzenie macie co chcecie.

zarządsako

Panie "Mig", chciałabym Pana poinformować, że swoim wpisem narusza Pan przepisy o ochronie dóbr osobistych osób fizycznych (art. 43 w zw. z art. 23 i 24 Kodeksu cywilnego). Firma Sako-Expo ani jej właściciele nigdy nie zalegali nikomu z płatnościami- ani dostawcom, ani pracownikom ani urzędom podatkowym. Nikomu również nic nie ukradli. Zakładam natomiast, że pan jest jednym z ex-pracowników, któremu podobało się rozporządzanie nie-swoimi pieniędzmi i nie stosował się Pan do założonych limitów kredytowych dla klientów (stąd pewnie wypowiedzenie). Żaden klient, który spłaca swoje należności nie jest i nie był traktowany przez nas jako [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

DUet
@zarządsako 24.06.2016 12:57

A to juz jest bezczelnosc!Zalegacie zalegacie!kazdemu pracownikowi pod stolem płacicie.I narazacie pracownikow na kary od US..a ktos kiedys sie wam dobierze do d...świadków jest masa

wesolutka

Tak, to by się nawet zgadzało... Podobno zwierzęta upodabniają się do właściciela, czy może odwrotnie? :)

wesołek

H.S. i jego pies- jeden i drugi wredny jest :)

J23

A najlepszy jest pies właściciela, który rzuca się na klientów a H.S. się śmieje...:)

Mig

każdy klient dla nich to złodziej,który chce ich oszukać ..patrzą swoją miarą na innych :)

taki jeden

Klientów też obraża? Możesz coś więcej powiedzieć?

Mig

Witam Najgorszy pracodawca jaki można sobie wyobrazić.Obraża ludzi I Klientow.Sam nie wie czego chce.Zmienia zdanie pare razy podczas jednego dnia.Placi ludziom pod stołem.Pracownicy boja sie go bo razem zcdyrektorem terroryzuja ...tak bo inaczej tego nazwac nie mozna.Corka nie ma zadnego pojecia o zarzadzaniu I rowniez boi sie tatusia ktory ja sponsoruje.Zero szacunku do ludzi .Lemingi ktore niestety sa innym sortem.Rada -nie dajcie sie nabrac na te firme...jesli sie mowi o kims zle to nie bez przyczyny .

boss

Ze dyrek jest malutki to fakt potwierdzony, ale on jest żądny władzy absolutnej.Jeszcze chwilka i wykopie samego Szeryfa Sako.Nie szanuje żadnego z pracowników uznając swoja chorą"wyższość" za niepowtarzalną.Na szczęście moje, już tam nie pracuje i nie muszę znosić tego gnota.

J23

O, nowe ogłoszenie z Sako na Pracuj.pl. Ludzie, nie wierzcie w ani jedno słowo tam napisane. To nie jest firma z dynamicznym rozwojem, oferują "atmosferę", ale nie napisali jaką: pełną napięcia, złośliwości, nagle, w każdej chwili, można wylecieć za nic (nawet nie powiedzą, że coś nie tak), bo ktoś wstał lewą nogą i ma taki kaprys - takie decyzje podejmują w ciągu kilku godzin - rano wszystko ok, dostajesz "dłuższe" zadanie, po południu słyszysz, że ktoś inny to robi a 15 min przed końcem pracy dają ci wypowiedzenie. Umowy tylko na czas określony, sam H.S. mi powiedział na rozmowie, że takie daje, bo nie chce się spowiadać dlaczego nagle ludzi zwalnia. Za moich czasów pensja wpływała regularnie, ale nie jest ona warta stresu w tej firmie. Naprawdę odradzam, SZCZEGÓLNIE tym zdesperowanym, bo depresję po tej pracy macie zapewnioną.

lolek

zgadzam sie ,dyrektor w sako to malutki i załosny człowieczek.Pewnie doczeka sie kiedyś wycieczki na taczce.....oby.

J23

Masz rację, taka mądrala, typowa za starej ekipy przemądrzalców w Sako. Po co inni czytają? - Bo mają taką ochotę i tyle.

ktoś

Romantyczka od siana się znalazła......i do tego przemądrzała i pouczająca.

nitorozwaznaniromantyczna

Nie żebym jakoś chciała bronić czy wybielać, bo nawet zabawnie się czyta te wpisy, ale może dajcie sobie siana z rozmyślaniami kto tam jeszcze pracuje i dlaczego. Jednym pasuje, innym nie. Różne są charaktery i muszą się dobrać. Podejście niektórych osób pozostawia sporo do życzenia, ale jednak jest coś takiego jak stara ekipa, która stworzyła sobie swoje miejsce w Sako i czuje się tam dobrze. Tez wzloty i upadki-ale bilans na + skoro tam dalej są. Raczej za sfrustrowanych wzięłabym tych udzielających się tutaj.... bo jakby byli tacy super, ekstra i progresywni to by już dawno o firmie nie pamiętali i "nie spuszczali się " tutaj. pozdr.

olo

Atmosferka w sako jest git.Jak nie stres to przyjemniaczek dyrektor umili wam zycie ,a potrafi opierd...ć że ho,ho!

niki

Potwierdzam fakt że właściciel firmy nie prowadzi ewidencji czasu pracy, sam ustala stawki za nadgodziny, których nigdzie nie wykazuje. Dziwne ze jeszcze do tej pory żadna kontrola tego nie wykazała.

Zostaw opinię o Sako-Expo Techtextilplast H.Sakowski Sp.J - Ozorków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sako-Expo Techtextilplast H.Sakowski Sp.J