Opinie o Aqua-Mk Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Aqua-Mk Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aqua-Mk Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aqua-Mk Sp. z o.o. w Kielce

Czy istnieje możliwość rozwoju w Aqua-Mk Sp. z o.o.?

Czy firma Aqua-Mk Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Uwaga Nowy wpis

Nie polecam nie płacą

Pawel57478

Ta firma nie powinna istnieć nv dlaczego istnieje nam zalega dużą kwotę oczywiście mydlili oczy że za palca a nie zapłacili sprawa toczy się w sądzi już ma komornik do nich zapukać. Gdzy pojechałem na ich bazę to wysprzątali cały sprzęt tak że nv co dalej nie polecam tej firmy

@Pawel57478

Ciekawe tylko skąd niby wiedzieli, że wtedy się do nich wybierasz? Pzt., widzę, że to od miesięcy już się ciągnie, to mogłoby być możliwe?

@Karolina

Co nie heheh kierownicy całą wiedzie chcą chłonąc o pracowniku :) niech chłoną !!!!! Pozdro szmaviaze !!!

Pawel57478 Nowy wpis
@Karolina

Haaa taka firma to (usunięte przez administratora) na początku płacili z łaską zawsze trzeba było się upominać bo pieniądze kierownikowi z Rzeszowa wiszą 50 tys mam nadzieję że właściciel zostanie pociągnięty do odpowiedzialności i mu komornik zabierze ten dom i ten samochód za 100 tys co się chwili prezes za moje 100 tys

Michal

Ta firma nie powinna istnieć na rynku kto dopuszcza do przetargu firmy które mają taką opinie

Bo tak
@Michal

Dokładnie.

@Bo tak

A to opinia ludzi z forum powinna decydować o przetargach? To co jeszcze ma na nie wpływ innego?

@OSZUĆI
@Karolina

Uwaga to (usunięte przez administratora) nie płacą !

Danuta
@@OSZUĆI

Bardzo dużo osób tu tak twierdzi, pytanie czy ktoś to zgłaszał? Bo gadanie tutaj to mało co pomoże, skoro nawet w przetargach biorą udział...

Firma Aqua-Mk Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Do napisania paru słów o Firmie sprowokowało mnie kilka opinii o bardzo umiarkowanej dozie obiektywizmu ludzi trochę sfrustrowanych. Jeśli komuś nie odpowiadają warunki finansowe, to najprościej jest się nie zatrudniać. Faktem jest, że przez wiele lat współpracowałem z Firmą, która z małej spółki z o.o. przekształciła się w sporych rozmiarów firmę budowlaną. Pomimo chwiejnego rynku budowlanego i stosowania cen dumpingowych przez inne firmy z kłopotami finansowymi, Aqua może konkurować z dużymi / poza gigantami / firmami budowlanymi. Obecnie Aqua dysponuje parkiem transportowym, maszynowym, narzędziowym praktycznie zaspakajającym wszystkie jej potrzeby. Stałą kadrą techniczną i pracowniczą niewiele podobnych firm może się pochwalić. Nie znam pracowników lub kontrahentów z którymi Firma się nie rozliczyła.

@były pracownik

Ze mną Firma też się rozliczyła, ale przedstawianie Aqua MK, jako potentata nawet na rynku lokalnym to przesada. Z tego, co wiem to Aqua działa w zamówieniu publicznym w Pińczowie. Poczekajmy z oceną, jak skończy temat.

@OSZUĆI

UWAGA (usunięte przez administratora) NIE PŁACĄ ZA ROBOTY !

xyter
@były pracownik

sądząc po opiniach tych firm jest bardzo duzo

Podwykonawca

Takie firmy powinny być nie dopuszczane do przetargów publicznych ile jeszcze firm oszukają nie płacą za robociznę za materiał dlaczego mają ochronę ze strony gmin to się nadaje na dobry artykuł

Kamila
@Podwykonawca

A ile firm oszukali? Wiesz może?

podwykonawca2
@Kamila

Jeszcze wszystkie firmy się nie domyślają, że zostały oszukane, więc nie wiadomo ile ich jest, ale moja też wchodzi w skład tych (usunięte przez administratora)

@podwykonawca2

W jaki sposób mogą się tego jeszcze nie domyślić?

Czy w Aqua-Mk Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Tak

Bilet na Marsa w jedną stronę i talon na(usunięte przez administratora) i balon co miesiąc, po powrocie z marsa jak se ogarniesz prom w drugą stronę za kieszonkowe od babci, bo jeszcze czekasz na wypłatę, od aqua.

@Tak

To ja nie wiem na co tu narzekać skoro loty na Marsa oferują i to w jedną stronę! W aktualnej sytuacji na świecie serio może to jest dobra opcja? ;p

podwykonawca2

Nie płacą, zamydlają oczy przez jakiś czas, a później i tak jesteście bez materiałów i pieniędzy. Ogólnie strata czasu i pieniędzy na współpracę z tą niby firmą, tak się nie postępuje, zwłaszcza kiedy wykonana praca jest dobrze wykonana.

podwykonawca 3
@podwykonawca2

dokładnie tak jak piszesz

Podwykonawca 2
@podwykonawca 3

Zbiorowy pozew przeciwko zarządowi? Pan Michał Garmulewicz i Marcin Borowiec Doskonale wiedzieli, że nie mają z czego zapłacić, prawnicy tylko czekają na takie sprawy. Da się odzyskać pieniądze z ich majątków, myślę, że mój prawnik to ogarnie.

Hubal

Witam.nie chce pisać że Aqua nie jest wypłacalna bo pewnie płaci na czas tym co musi,mnie za zetelną pracę często od ręki wykonaną pieniądze przychodziły po trzech, czterech miesiącach a czasem po pół roku teraz czekam ponad pół roku i przestali odbierać telefony nagrywam się na sekretarkę i nic a co ciekawe to dwóch tam panów to znajomi zwłaszcza jeden, pieniądze znajdują się wtedy gdy któraś z maszyn odmawia posłuszeństwa,a kwoty są śmieszne i w tej chwili nawet za części mi nie zwrócili.nie robią tego że złych pobudek tylko nie mają pieniędzy,ostatnio nie chciałem wydać maszyny to prezes dzwoni że laweta już jedzie i on z Kaską,laweta przyjechała koperke zabrali i do dziś nikt nie odbiera telefonu,a nie chce chodzić po sądach bo to znajomi.

Józek

Ale przecież nikt nie trzyma na siłę w firmie, zawsze można zmienić pracę tylko czy uda się znaleźć równie dobrego pracodawcę?

Menel
@Józek

Juziu dalej tak twierdzisz po tym czasie?

anysek

uwaga na współprace przestali płacić zalegają z fv 109 dni po terminie i zero kontaktu sprawę oddajemy do sądu.

Geolog

Nic się nie zmieniło. Nie płacą. Są oszustami. Uważajcie ludzie !!!!

@Geolog

Po odbiorach mają Państwo zapłacone.

bob

elegancka firma

@anonim czyli jesteś byłym pracownikiem? Jakie były zarobki w firmie ?

Inżynier
@Marcin

Tak jak napisałem wypłata to najniższa krajowa wypłacana po terminie na raty, tak przynajmniej było jak tam pracowałem parę lat temu. W delegacji również praca za taką stawkę, zakwaterowanie w najtańszych kwaterach, o dietach czy zwrotach za jazdę prywatnym samochodem po ustawowych stawkach też można zapomnieć.

alexx
@Marcin

Przeczytaj uważnie posty tu zamieszczone i wyciągnij wnioski.

Syrenka

Tępy to Ty jesteś, żeby takie rzeczy pisać. Praca do (usunięte przez administratora) na najniższych zarobkach bez opcji rozwoju to jedno, ale nie obrażaj innych ludzi, którzy nie mają z tym nic wspólnego. Nie One Ci samochód przydzielały.

Czy Aqua-Mk Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Syrenka

Oczywiście, tak samo jak prywatną opiekę medyczną i służbowy helikopter.

Zul

Jest dobrze ale moglo by byc lepiej

Bogdan

@ja Do czego konkretnie odnosi się Twój wpis? Według mnie jest on trochę nieprzejrzysty, a w związku z tym nie powie za wiele użytkownikom forum. Jeśli chciałbyś zatem w sposób zrozumiały wypowiedzieć się na temat pracy w Aqua-Mk - zapraszam.

Opłacone faktury na term solidns Firma

nick

Uwaga firma nie wypłaca wymaganych faktur

Potwierdzam opinie powyżej , firma nie ma zielonego pojęcia na temat robót budowlanych, brak narzędzi pracy , biorą pracowników na czarno lub wystawiają prowizoryczną umowę o dzieło , ciągłe problemy z pieniędzmi firma niewypłacalna , na rozmowie kwalifikacyjnej pięknie ładnie Pan kierownik to krętacz kombinuje jak może nie odbiera telefonów w związku z zaległą wypłatą, Nie Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Aqua-Mk Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Aqua-Mk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aqua-Mk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aqua-Mk Sp. z o.o.?

Aqua-Mk Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Wapiennikowa 28
    25-105 Kielce