Aqua-Mk Sp. z o.o.

Kielce

Aqua-Mk Sp. z o.o.

Opinie o Aqua-Mk Sp. z o.o.

Bogdan

@ja Do czego konkretnie odnosi się Twój wpis? Według mnie jest on trochę nieprzejrzysty, a w związku z tym nie powie za wiele użytkownikom forum. Jeśli chciałbyś zatem w sposób zrozumiały wypowiedzieć się na temat pracy w Aqua-Mk - zapraszam.

ja

Opłacone faktury na term solidns Firma

Posiadacie jakieś informacje z życia przedsiębiorstwa? Napiszcie, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w AQUA-MK SP. Wasza opinia może pomóc innym użytkownikom.

Szukasz pracy?

nick

Uwaga firma nie wypłaca wymaganych faktur

Potwierdzam opinie powyżej , firma nie ma zielonego pojęcia na temat robót budowlanych, brak narzędzi pracy , biorą pracowników na czarno lub wystawiają prowizoryczną umowę o dzieło , ciągłe problemy z pieniędzmi firma niewypłacalna , na rozmowie kwalifikacyjnej pięknie ładnie Pan kierownik to krętacz kombinuje jak może nie odbiera telefonów w związku z zaległą wypłatą, Nie Polecam.

Wykonawca

Potwierdzam wpis INŻYNIERA. Trzymajcie się z daleka od Spółki AQUA-MK . Firma bez pieniędzy, sprzętu, majątku, bez doświadczenia w budownictwie . Zarządza nią dyletant, wizjoner i kręt, a także zwykły cham niejaki Garmulewicz. Nie jest w spółce zatrudniony, nie jest członkiem zarządu, ani jej pracownikiem. Oficjalny prezes spółki, Borowiec to figurant. Spółka ukrywa się na ul. Olszewskiego 21 w pomieszczeniach innej firmy, choć podaje adres Wapiennikowa. Wykonawców i pracowników traktuje się jak murzynów, na zasadzie zapłacimy jak będziemy mieli i jak będziemy chcieli. Informacja na www.aquamk.pl to farsa, fałsz i pobożne życzenia. OSTRZEGAM, trzymajcie się z daleka.

Inżynier

Pseudo firma, która mianuje siebie budowlaną, z budownictwem niestety ma niewiele wspólnego. Praca inżyniera to bezsensowne siedzenie w biurze, czasami nadzorowanie jakiś śmiesznych budów. Brak jakichkoliwek szans rozwoju czy zdobycia uprawnień. Umowa na najniższą krajową, taka też pensja, wypłacana oczywiście z opóźnieniem i na raty mimo iż mają dofinansowania z Urzędu Pracy. Praca w delegacji również za najniższą krajową. O premiach można zapomnieć, bo budowy nie przynoszą zakładanych zysków, gdyż są fatalnie zarządzane przez ludzi bez kompetencji. Generalnie brak kasy na wszystko od materiałów, przez sprzęt po ludzi. Stanowczo odradzam, nie dajcie się zwieść piękną gadką na rozmowie kwalifikacyjnej, bo szybko zostaniecie sprowadzeni na ziemię.

Zostaw opinię o Aqua-Mk Sp. z o.o. - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aqua-Mk Sp. z o.o.