Digicos Sp. z o.o.

Poznań

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 21 ocen.

Opinie o Digicos Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Digicos Sp. z o.o.

zawiedziony

Hej, jak dla mnie masakra, firma przekształciła się w spółkę akcyjną a nie może pokryć kilku tysięcy współpracownikom (regularne opóźnienia), masakra i nie polecam współpracy z tą firmą. Dużo lepiej wypada Hadar czy ITA. Pozdrawiam zawiedziony współpracownik

wresel

No osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń względem tej firmy, robią wszystko tak jak należy, zarobki są dobre, nie ma też problemów z terminowością należności.

Huwdu
@wresel 14.12.2015 15:42
No osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń względem tej firmy, robią wszystko tak jak należy, zarobki są dobre, nie ma też problem...

Z terminowością wypłat to akurat są problemy.

admin

Uważasz, że o firmie Digicos Sp. z o.o. nie powiedziano jeszcze wszystkiego? W takim razie wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Digicos Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Digicos Sp. z o.o.