HOTEL SPA DR IRENA ERIS POLANICA ZDRÓJ Sp. z o.o.

Dolnośląskie

Opinie o HOTEL SPA DR IRENA ERIS POLANICA ZDRÓJ Sp. z o.o.

Maja

Uważam, że firma jest bardzo dobra, ponadto ma opinie dobrego pracodawcy!! Polecam pracę.

Zuzanna

Obecnie hotel poszukuje wielu pracowników do pracy w charakterze między innymi recepcjonisty, portiera, kucharza, cukiernika, kosmetyczki. Pracujesz tutaj? Podziel się swoimi doświadczeniami. Jak wygląda praca na Twoim stanowisku? Czego mogą oczekiwać osoby, które są zainteresowane którąś z ofert pracy?

qwe

Ciekawe jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na specjalistę ds. sprzedaży, wiecie moze? Szkoda, że nie określili jakiego rodzaju umowa jest zawierana, ale skoro jest zapewnione stabilne zatrudnienie to się wcale nie dziwię, że są tak teraz popularni. Pozdrawiam

Zostaw opinię o HOTEL SPA DR IRENA ERIS POLANICA ZDRÓJ Sp. z o.o. - Dolnośląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HOTEL SPA DR IRENA ERIS POLANICA ZDRÓJ Sp. z o.o.