Kraftmann Automation

Opinie o Kraftmann Automation

Do Kandydata

Pewnie dostaniesz szanse. Szkoda, że wcześniej piszesz jakbyś znał cała firmę i zasady w niej panujące. Mocno doinformowanym kandydat z ciebie.

ciekawski

czyli że niby kto?

zainteresowany

ok, pytanie do wszystkich? skoro tak jest źle, po co pracujecie? skoro nie widzicie perspektyw, możliwości znajdzcie inną prace. Czy ktoś Was trzyma na siłe? pokażcie mi firmę gdzie jest idealnie...chętnie się z nią poznam...macie jakies pomysły zmian, rozmawiajcie o tym, a nie szykanujcie - po co? co Wam to daje?

Praca przy maszynach - 6 miesięcy - zrezygnowałem bo poszedłem "na swoje". Wszystko wg ustaleń. Polecam.

Praca (od kilku lat) w warunkach b. dobrych technicznie - w poprzedniej firmie nie mialem co marzyc o sprzecie na zawolanie i to markowym, komputery, ubrania robocze, narzedzia wysoka polka - Romek o to dba, a ma swietne pojecie techniczne. Wyplaty zawsze na czas. Pozdrawiam.

P.

W końcu ktoś prawdę napisał.

Zadowolony Pracownik

Witam, (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) firma Kraftmann posiada ponad 40 Pracowników rozwija się doskonale (usunięte przez administratora) . Pracownicy są zadowoleni m.in. dużo pracy, szkolenia, nowe produkty w ofercie, duże realizacje - to przede wszystkim efekt zmian kadrowych i odpowiednio przypisanych obowiązków. Pozdrawiam.

Klient

Witam. Bardzo miła obsługa ze strony handlowca(super ceny i szybkość działania) dopilnowana przez właściciela. Na instalacje, która została fachowo wykonana przez instalatorów czekałem mniej niz tydzień razem z wyprodukowanymi na zamówienie urządzeniami. Uważam, że ze względu na tak skrajny wysyp komentarzy emocjonalnych, które w moim przypadku się w ogóle nie powierdziły warto przekonać się i ocenić osobiście. Ja polecam w 100%.

Zostaw merytoryczną opinię o Kraftmann Automation - Warszawa

• Jak się pracuje w Kraftmann Automation?

Zobacz opinie na temat firmy Kraftmann Automation tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kraftmann Automation?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kraftmann Automation?

Kandydaci do pracy w Kraftmann Automation napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kraftmann Automation