PapilArt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

Mazowieckie

Opinie o PapilArt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

Edyta

@Irisi myślę, że odpowiedzi na to pytanie nie znajdziesz na forum. Polecam zwrócić się z takim pytaniem do pracodawcy. A chciałeś pracować w PapilArt? O jakim stanowisku myślałeś? W tym momencie rekrutacja prowadzona jest na stanowiska: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY i MAGAZYNIER http://papilart.pl/kariera Czy o którymś z tych stanowisk myślałeś?

Irisi

PapilArt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa w jaki sposób się rozlicza co miesiąc?

Zostaw opinię o PapilArt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa - Mazowieckie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PapilArt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa