2 Dodaj merytoryczną opinię
counter
2 31 10 5 1

Opinie o Kancelaria Prawna VIA LEX L. Szcześniak i Wspólnicy Sp. k.

Remigiusz

@dodo Wystarczy popatrzeć jaki spokój jest na forum i już wiadomo, że ludzie są zadowoleni z pracy!!

TakNie7
kamiko

Zaczynałem tu od praktyk, a teraz sam mam praktykanta. Wystarczy mieć dużo samozaparcie i być skutecznym i awans w kieszeni.

Tak1Nie4
dodo

Największy plus to chyba to, że sam planuję sobie pracę. Jasne, mam swój portfel spraw i jestem rozliczany z tego co robię, ale nikt mi nie narzuca swojego"widzimisię" skoro robota jest wykonana dobrze. Na plus mogę też zaliczyć atmosferę i różnorodność spraw, nad którymi się pracuje. Nie ma rutyny, nie ma nudy, ale jest też jest względny spokój J.

Tak1Nie5
Pytanie Nowy wpis

Na jakie benefity można liczyć w Kancelaria Prawna VIA LEX L. Szcześniak i Wspólnicy Sp. k.?

Nowy wpis

Pracodawca

@Pytanie

Ubezpieczenie grupowe w preferencyjnej cenie, karta multisport, dostęp do prywatnej opieki medycznej zniżki do lokali gastronomicznych i obiektów sportowych, bony na dzień dziecka, Mikołajki w firmie dla najmłodszych, liczne konkursy z nagrodami dla pracowników, darmowe badania dermatologiczne, owocowe wtorki. :)

TakNie2
Michał Nowy wpis

Hej, ile pracowników liczy ta kancelaria?

Nowy wpis

Pracodawca

@Michał

Kancelaria Via Lex zatrudnia 75 osób. Pozdrawiamy.

TakNie2
Remigiusz

TakNie7
kamiko

Tak1Nie4
dodo

Tak1Nie5
Waleri

Ale to forum pracownicze więc uwagi do firmy zostały skierowane na zły adres.

malajka

Firmy nie polecam. Bałagan mają, Naliczane opłaty, niezgodne z umową. Żle sformułowany pozew. (usunięte przez administratora). Jak dla mnie banda (usunięte przez administratora), nie mająca nic wspólnego z prawem.

Tak5Nie

Czy ktoś wyrazi swoją opinię na temat pracy w firmie KANCELARIA PRAWNA VIA LEX L SZCZEŚNIAK I WSPÓLNICY? Proszę o pozostawianie informacji na temat warunków pracy i pracodawcy, a nie pracowników. Pamiętajcie, że każda pozostawiona informacja jest pomocna dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem tutaj pracy.

Tak2Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna VIA LEX L. Szcześniak i Wspólnicy Sp. k. - Wrocław