2 Dodaj opinię
2 31 7 5 1

Opinie o Kancelaria Prawna VIA LEX L. Szcześniak i Wspólnicy Sp. k.

dodo

Największy plus to chyba to, że sam planuję sobie pracę. Jasne, mam swój portfel spraw i jestem rozliczany z tego co robię, ale nikt mi nie narzuca swojego"widzimisię" skoro robota jest wykonana dobrze. Na plus mogę też zaliczyć atmosferę i różnorodność spraw, nad którymi się pracuje. Nie ma rutyny, nie ma nudy, ale jest też jest względny spokój J.

Tak1Nie1
Remigiusz

@dodo Wystarczy popatrzeć jaki spokój jest na forum i już wiadomo, że ludzie są zadowoleni z pracy!!

kamiko

Zaczynałem tu od praktyk, a teraz sam mam praktykanta. Wystarczy mieć dużo samozaparcie i być skutecznym i awans w kieszeni.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 133 dni.

Na jakie benefity można liczyć w Kancelaria Prawna VIA LEX L. Szcześniak i Wspólnicy Sp. k.?

TakNie
Remigiusz Nowy wpis

kamiko Nowy wpis

dodo Nowy wpis

Tak1Nie1
Waleri

Ale to forum pracownicze więc uwagi do firmy zostały skierowane na zły adres.

TakNie
malajka

Firmy nie polecam. Bałagan mają, Naliczane opłaty, niezgodne z umową. Żle sformułowany pozew. (usunięte przez administratora). Jak dla mnie banda (usunięte przez administratora), nie mająca nic wspólnego z prawem.

Tak1Nie

Czy ktoś wyrazi swoją opinię na temat pracy w firmie KANCELARIA PRAWNA VIA LEX L SZCZEŚNIAK I WSPÓLNICY? Proszę o pozostawianie informacji na temat warunków pracy i pracodawcy, a nie pracowników. Pamiętajcie, że każda pozostawiona informacja jest pomocna dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem tutaj pracy.

Tak1Nie

Zostaw opinię o Kancelaria Prawna VIA LEX L. Szcześniak i Wspólnicy Sp. k. - Wrocław

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie