ŁZG Łęczyca S.A.

Warmińsko-mazurskie

Opinie o ŁZG Łęczyca S.A.

Wiktor

Mam zamiar aplikować do firmy, wiem już sporo ale miałem nadzieję, że na forum dowiem się coś "od kuchni" o firmie. Czy ta cisza oznacza dobra pracę?

Maja

Na stronie internetowej firmy można znaleźć aktualną ofertę pracy jako TECHNOLOG - KONSTRUKTOR. Poszukiwane są samodzielne osoby z wyższym wykształceniem. Chętnie dowiemy się od obecnych pracowników firmy jak wygląda praca w tym dziale firmy. Czego potencjalni pracownicy mogą oczekiwać od pracodawcy? Dlaczego warto wybrać ŁZG Łęczyca S.A. jako miejsce pracy? Wasze doświadczenie może być bardzo pomocne dla osób, które wahają się nad aplikacją.

łapa

czy nadal poszukiwany jest u was ktoś na stanowisko Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży? wiem że ogłoszenie jest z połowy maja bodajże, ale na tak wysokie stanowisko to moim zdaniem to chyba rekrutacja trwa dłużej więc mam nadzieję żer jeszcze się załapię

Zostaw opinię o ŁZG Łęczyca S.A. - Warmińsko-mazurskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ŁZG Łęczyca S.A.