ŁZG Łęczyca S.A.

Warmińsko-mazurskie

ŁZG Łęczyca S.A.

Opinie o ŁZG Łęczyca S.A.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w ŁZG Łęczyca S.A.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Czaja

Dlaczego nie ma jeszcze informacji w Monitorze o otwartym postępowaniu upadłościowym?

Majster

Tak w końcu ta syfiasta firma opuściła pokład. Co się dziwić niedorowiniety umysłowo przygarbiony idiot zniszczył wszystko. Mam nadzieję że ktoś mądry to kupi i zrobi z tego konkret firmę. Oczywiście trzeba oczyścić pokład z ladacznic siejacych ferment. Garbik gratulacje pokazałeś klasę leszczu!!!!!!!!

Olaa

Podobno sytuacja jest gorsza niż zła - ktoś moze coś potwierdzić?

Parts
@Andrzej 17.04.2018 20:30

Czy spółka złożyła już wniosek o upadłość? wszystkie informacje są dziwnie niejawne!!!!!!!

Olaa

Czy ktoś jeszcze oprócz mnie ma duże problemy w odzyskaniu należnych sporych pieniędzy????????????????

Andre102
@Olaa 11.04.2018 12:53

Proszę o kontakt. Też nie mogę odzyskać pieniędzy za wykonane pracę. TO JEST ICH SPOSÓB DZIAŁANIA!!!

anonymous

Nie tylko ty masz problem z odzyskaniem od nich pieniędzy.

Powiedzcie co się dzieje teraz w ŁZG Łęczyca S.A.? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam wysyłać CV?

Żakuś

ŁZG Łęczyca????? Katastrofa ludzie , tam to chyba tylko desperaci idą Zarząd to takie cymbały że szkoda słow Dno Dno Dno

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w ŁZG Łęczyca S.A.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Wiktor

Mam zamiar aplikować do firmy, wiem już sporo ale miałem nadzieję, że na forum dowiem się coś "od kuchni" o firmie. Czy ta cisza oznacza dobra pracę?

Maja

Na stronie internetowej firmy można znaleźć aktualną ofertę pracy jako TECHNOLOG - KONSTRUKTOR. Poszukiwane są samodzielne osoby z wyższym wykształceniem. Chętnie dowiemy się od obecnych pracowników firmy jak wygląda praca w tym dziale firmy. Czego potencjalni pracownicy mogą oczekiwać od pracodawcy? Dlaczego warto wybrać ŁZG Łęczyca S.A. jako miejsce pracy? Wasze doświadczenie może być bardzo pomocne dla osób, które wahają się nad aplikacją.

łapa

czy nadal poszukiwany jest u was ktoś na stanowisko Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży? wiem że ogłoszenie jest z połowy maja bodajże, ale na tak wysokie stanowisko to moim zdaniem to chyba rekrutacja trwa dłużej więc mam nadzieję żer jeszcze się załapię

Zostaw opinię o ŁZG Łęczyca S.A. - Warmińsko-mazurskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ŁZG Łęczyca S.A.