Steel Art Contractor S.L.

Niemcy

Opinie o Steel Art Contractor S.L.

gość

jestem pracownikiem tej firmy już od 3 lat. Nie mogę zgodzić się z powyższymi opiniami. Zarobki zależą tylko i wyłącznie od pracownika, jest to praca na akord. Warunki pracy są szczegolowo przedstawione przez szefa przed podpisaniem kontraktu, wiec jesli komus nie pasuje po co ja podejmuje. ja jestem zadowolony, polecam prace w tej firmie. pozdrawiam

gość

daremna niestabilne zarobki bardzo długie poślizgi w płatnościach bardzo długie odstępy między kontraktami brak stałych pracowników ( z racji w/w czynników)

Wściekła
@gość 09.09.2016 10:54

Zgadzam się w zupełności. .tylko szef polaczek dorobkiewicz potrafi na cudzej ciezkiej pracy się dorabiać !!! Chlopaki musza prosić się o własne ciężko zarobione pieniądze z kontraktów. .odwlekanie płatności przerzucanie pracowników między robotami. .dojazdy hotele wszystko na własny koszt..nie polecamy absolutnie

Zostaw opinię o Steel Art Contractor S.L. - Niemcy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Steel Art Contractor S.L.