Opinie o Bricomarché w Pleszewie w Pleszew

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Bricomarché w Pleszewie. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bricomarché w Pleszewie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bricomarché w Pleszewie w Pleszew

Pytanie Nowy wpis

Jakie są warunki zatrudnienia w Bricomarché w Pleszewie?

Klient
Inne

W Środzie Wielkopolskiej pracownik M a r e k z działu ogród na potęgę wynosi i (usunięte przez administratora)co popadnie z firmy w koło domu jest mnóstwo towaru z Bricomarche nielegalnie.

Diabeł Nowy wpis
@Klient

Ha ja też wiem o tym bo tam pracuje!.

Koleżanka Nowy wpis
@Diabeł

Cała ekipa z Brico i kasjerki wynosza.pozdrawiam koleżanek i kolegów.

Mirek Nowy wpis
Inne

@Klient a skąd taka informacja ? skoro piszesz jako klient to skąd wiesz co robią pracownicy w trakcie pracy?

K.Z 2

Mam pytanie! Dlaczego market budowlany,sklep wielo powierzchniowy jakim jest briko marsze jest otwarty w sobote? Skoro takie sklepy muszą byc ustawowo zamknięte.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Bricomarché w Pleszewie? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
Famot Pleszew Sp. z o.o.
(1155 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
????

czy firma rekrutuje nowe osoby na sezon ? Gdzie wysyłać swoje Cv?

Helena

Wiesz, byłoby dobrze gdybyśmy nie pisali o konkretnych osobach z firmy. Twierdzisz, że w Bricomarché w Pleszewie panuje mobbing, czyli m.in zastraszanie i upokarzanie pracowników. To spory zarzut. Możesz napisać, czemu tak sądzisz?

Kkkaa

Mega drogo i tandeta Artykuły metalowe w normalnym sklepie dwukrotnie tańsze i jakoś dużo lepsza

Sandra

Czy są wolne etaty?

Magda
Inne

Czy jest to miejsce dla studentów dziennych którzy potrzebuja elastycznego grafiku?

Gaba
Inne

Czy ktoś z pracowników wypowie się jak sytuacja w firmie?

Feliks
Inne

Szkoda, że na forum pracowniczym nie zupełnie opinii osób pracujących.

Kazimierz
Inne

Posiadasz wieści na temat nowych stanowisk pracy firmie Bricomarche w Pleszewie? A może jesteś pracownikiem tej firmy i możesz dla nas opisać kwestie aktualnej atmosfery pracy u tego pracodawcy, wspomnij także jak się mają sprawy benefitów? Zachęcam Cię do podzielenia się najnowszymi informacjami na ten temat, będą one dla nas szalenie przydatne.

Policjant Paweł

Witam. Serdecznie zapraszam do opiniowania tej firmy. Mam nadzieję, że opinie będą prawdziwe i miarodajne. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Bricomarché w Pleszewie - Pleszew

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188