SL EXPRESS

Opinie o SL EXPRESS

Pracuję w firmie ok.sześciu lat i mogę powiedzieć,że Sl Express to jedna z lepszych firm.Pieniądze wypłacane nawet przed czasem,samochody na najwyższym poziomie.Wykonujesz swoją pracę nikt nawet do Ciebie nie zadzwoni,a o podwyżkę nie musisz się prosić bo dostaniesz ją z automatu.Zastanawia mnie kto pisze te negatywne opinie.

Lukas

Cała prawda.

Dawidos

Pracuję już ponad dwa i pół roku i nie widzę nic o czym słyszałem o tej firmie złego. Fajna atmosfera, robota w miarę możliwości poukładana, samochody pierwsza klasa, dziewczyny w biurze mega sympatyczne, pieniążki zawsze na czas, szef umie docenić finansowo starających się pracowników, ciekawe trasy. Każda inna opinia to moim zdaniem wylew frustracji osoby która po prostu nie dała sobie rady i nie umie sobie z tym poradzić???????????? A wiec jeśli nie boisz się wyzwań, chcesz pracować w fajnej atmosferze z miłą załogą dawaj do nas

Andy

Praca dla tych co sie swiata nie boją . Spedycja Super Kontakt 24h. Jest ok

Kierowiec
@Andy

Super spedycja ??? Kontakt 24h ty na pewno w SL Express pracujesz ???

Marcin W

Cześć wszystkie jakie tylko potrzebne są do pracy i wykonywania zawodu a nawet więcej . Pracuje w SL Express 8 miesięcy i mogę powiedzieć ze ciężko znaleść tak ustabilizowaną firmę .

Wiolka Nowy wpis

Dzień dobry. w zeszłorocznej ofercie dla spedytora międzynarodowego było napisane, że doświadczenie w zasadzie nie jest konieczne a zarobki mimo wszystko maja wynosić od 12 tys brutto. Czy to jest podstawa czy po prostu wliczono w to średnie prowizje, które każdemu udaje się osiągać?

Kierowca C+E Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.

Witam. Ostatnio pojawiło się ogłoszenie dla kierowcy C/E. Czy ktoś z obecnych kierowców może opisać jak wygląda praca , czyli jaki to system i na jakie wynagrodzenie można liczyć.

Homer Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Dzień dobry, Chciałbym zapytać obecnych kierowców jak wygląda intensywność pracy tj. Ike kilometrów przejechanych na dzień i ile odpoczynku? (nie mówię tu o tzw. Strzałach gdzie zdarzy się pewnie 1000 km i więcej jeśli jest jakiś Express). Oraz jak wygląda praca w weekendy czyli sobota i niedziela. Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Hej. :) widziałam ten wątek, w którym napisano, że wiele Pań tu pracuje. myślałam wstępnie o tej ofercie dla kat B na Sprintery. Zastanawiam się jak można ocenić ich stan techniczny? Czy występuje w razie czego opieka jakiegoś serwisu mobilnego?

Nowy wpis

Dzień dobry, Wszystkie samochody są w doskonałym stanie technicznym, a na wszelkie niespodziewane sytuacje posiadamy odpowiednie procedury. W przypadku zainteresowania pracą zapraszamy do kontaktu pod numerem +48 22 716 55 00. Pozdrawiam, Zespół SL Express

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy SL EXPRESS po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Kierowca międzynarodowy, chłodnia do 3,5t. Jaki był jej rezultat?

Witam, widziałam ofertę na międzynarodówkę na kat B, z tego co zdążyłam już wyczytać Sprinterem się jeździ. chciałabym się przy tym dowiedzieć czy kierowca musi coś dźwigać czy po prostu tak jak wpisano w obowiązki realizuje się tylko zlecenia transportowe? Kobiety jeździły?

Witam, Dziękujemy za zainteresowani i pytanie. Załadunek i rozładunek jest po stronie załadowcy i rozładowcy. W SL Express pracuje z sukcesem wiele Pań. Pozdrawiam, Zespół SL Express

Przemo

Są przyjęcia na solówkę?

@Przemo

Dzień dobry, W sprawie rekrutacji proszę o kontakt pod numerem telefonu +48 22 716 55 00. Pozdrawiam, Zespół SL Express

Forajter J.

Trzy punkty: 1) Żeby dać sobie rady w SL Express jako kierowca trzeba umieć dobrze Angielski serio trzeba mówić,rozumieć pisać i czytać po Angielsku,jeżeli nie umiecie będzie ciężko,nie próbujcie nawet tej branży i to chodzi o pracę wszędzie i każdej branży na zachodzie. 2) Nie jest sztuką zrobić wydruk temperatury,ustawić odpowiednią temperaturę,sztuka jest jej dopilnować żeby była taka sama od załadunku do rozładunku. 3) Trzeba mieć doświadczenie w transporcie międzynarodowym,SL Express dużo pływa więc jazda po Beneluxach za dużo wam nie pomoże bo będą promy no i oczywiście musicie ogarniać odprawy celne,ale tu znowu kłania się język Angielski. Jeżeli potraficie te trzy punkty SL Express to będzie Pikuś dla Was,i nie słuchajcie opowieści parkingowych bo Wilk wcale nie taki straszny jakim go piszą. Podstawa te 3 punkty i możecie się śmiać.

@Forajter J.

Witam, W pracy mile widziana jest znajomość języka w stopniu komunikatywnym. W przypadku bardziej zaawansowanych sprawa, zawsze można skorzystać z pomocy aplikacji tłumaczących w telefonie służbowym. Z poważaniem SL Express

@SL EXPRESS

Potwierdzam,język obowiązkowy bo dużo ułatwi,odprawy celne,zaladunki,rozladunki przeprawy promowe itd., itp. Spedycja wam nie pomoże,nie mają czasu...musicie ogarnąć sobie sami albo tłumacz google wam pozostanie. Obsługa chłodni i wydruki temperatury: temat do ogarnięcia są bardziej skomplikowane telefony komórkowe,dacie rady. Jeżeli ktoś nie czuje się na siłach niech nawet nie próbuje,bo będzie płacz. Temat tras,SL wcale nie ciśnie spokojnie zdążyć można,na sen też znajdzie się parę godzin,nie słuchajcie na parkingach że tragedia i was zajadą...to bajki,spokojnie dacie rady. Jeżeli nie byliście w danym rejonie lub czegoś nie wiecie to osoba: P.Andrzej pomoże,nie bać się napisać napewno odpisze albo spedytor,nie zgrywajcie bohaterów,Ja przykładowo wracalem sie łacznie 400km. Bo myslalem ze wiem a później na Fryjusie wielkie oczy :) ;X Co do mojej krótkiej przygody z firmą: Jedna z lepszych o ile nie najlepszych w branży. Kasa pasuje,SL płaci. Jak żyjecie z firmą tak ona z wami będzie żyć. Nie odwalajcie to będzie wam dobrze. Szczerze polecam tam pracę,tylko podstawa: Angielski. Musicie mieć doświadczenie,przeprawy promowe,odprawy celne,no i dbać o samochód. Reszta wyjdzie w praniu,szerokości.

Łukaszsz
@Forajter J.

Jak było tak dobrze to czemu żeś tak szybko zrezygnował??

@Łukaszsz

Z tego samego powodu co i pewnie Ty zrezygnowałeś... Ja złego słowa na SL nie powiem,zawsze będę dobrze wspominał, zrezygnowałem bo nie dostałem umowy o pracę a na niej bardzo mi zależało, widocznie w oczach mocodawców nie zasłużyłem na umowę i tylko dlatego zrezygnowałem z pracy w SL Express lecz nie ukrywam po czasie że nie był to najlepszy pomysł że się rozstałem z firmą bo mogłem zostać,teraz może bylo by inaczej. Obecnie pracuje w branży i jakoś się kręci. Pracę w SL polecam każdemu,wierzcie mi SL wcale nie taki zły,są gorsze firmy.

@Łukaszsz

Zrezygnowałem,nie jestem do końca pewien czy praca w SL była dla mnie,szczerze nie radziłem sobie najlepiej. Więc odpuściłem.

@Łukaszsz

Zrezygnowałem,szczerze mówiąc nie jestem pewien czy praca w SL Express była dla mnie. Odpuściłem bo nie radziłem sobie najlepiej. Wręcz byłem raczej mocno nieudolnym pracownikiem.

Łysy
@Forajter J.

Czyli jak nie jeździłem nigdy na międzynarodówce a tylko jako kurier po swojej okolicy to nie startować do SL ?

@Łysy

Witam, Każde zgłoszenie jest rozpatrywane indywidualnie. Posiadanie doświadczenia w transporcie międzynarodowym jest niewątpliwym atutem. Proszę o przesłanie życiorysu na adres praca@slexpress.pl Z poważaniem Zespół SL EXPRESS

Janusz
@Forajter J.

Angielski to pikuś bo podstaw można się szybko nauczyć ale moim zdaniem ważniejsze jest jakieś doświadczenie zanim przyjdzie się tu jeździć chłodnią żeby ogarnąć trasy,tankowanie samoobsługowe, przeprawy promowe,urzędy celne itp. dlatego dobrze jest wcześniej pojeździć plandeką do GB przez jakiś czas bo tam świeżaki się gubią.

Banan
@Forajter J.

Jakiej umowy o pracę jak teraz prawie każda firma transportowa zatrudnia kierowców na działalności coś cyganisz kolego

Boguś

A coś nie wiedział

@Łysy

Łysy zadzwoń na numer z ogłaszania albo do biura i poproś o telefon do Pana Andrzeja P. Jeżeli się uda Ci dostać to pierwsze 3 miesiące mogą być ciężkie ale nie rezygnuj,bądź twardy pi tym okresie nie będziesz żałować. Życzę Ci powodzenia.

@Janusz

Racja,dokładnie tak.

Seba
@Forajter J.

Jak gość nigdzie nie jeździł to może być lipa z przyjęciem bo preferują raczej szoferów z doświadczeniem a w tej firmie nie ma czasu na naukę - to nie kurierka przez 8 godzin.

Haha
@Forajter J.

Głupoty gadasz z tym językiem, bardzo duża część kierowców mówi w obcych językach "Kali jeść, Kali pić" sam jak zaczynałem to słabo mówiłem i jakoś wszędzie udało się dogadać, a jak był problem to są odpowiednie aplikacje ???? filolog się znalazł ????

No name
@Forajter J.

Ty to chyba jeździsz od wczoraj, albo w ogóle nie jeździsz. Na co komu dobry angielski przy miedzynarodówce. 20zdań na krzyż, których się używa i to nie jest żaden dobry angielski, tylko podstawy przy transporcie, które wystarczają 100% Pzdr

Łysy
@No name

Dokładnie. Znajomy jak poznał kobite we Francji to z nią gadał przez translator w telefonie

Fircyk
@Janusz

Fakt kto jeździł na wyspy to wszędzie sobie da radę bo tam to jest dopiero szkoła życia dla kierowców

kat
@Forajter J.

chopie po ustawieniu temperatury jaki masz wplyw na zadana tempererature???? Z ta znajomoscia jezyka przy odprawach tez przesadzasz :)

Kiero
@Banan

Ukraincy jeżdżą na umowie o prace bo państwo do nich dokłada 800 zł

@Forajter J.

(usunięte przez administratora) Po całej Europie się jeździ i pływa, przez myśl mi nie przeszła obawa o język, nawet jakbym nie wiedział gdzie mam jutro jechac. Młodzi nie słuchajcie tych banialukow. Przyjeżdżasz na firmę, cmr w okienko, dziękuję i dowidzenia, nie kiedy trzeba improwizować, ale chyba nie jesteście z Afryki, żeby tematu nie ogarnąć w Europie. Mój pierwszy kurs na dużym, był z mentorem w innej firmie, stary kiero, eu w paluszku, ani B, ani E po angielsku. Są rzeczy ważniejsze, a mianowicie FIRMA, która nie jest (usunięte przez administratora) i daje zarobić, na to patrzcie. Tu niestety jest przypięty wywiad z osobą, która poszła do inspekcji pracy, a chłop firmie 10 lat oddał, taki kierowca w firmie powinien być szanowany i doceniony. Więc ciekawe jak będzie że swiezakiem ? To są ważne kwestie.

@Fircyk

O następny filozof z odpowiednim nickiem hahaha Anglia wyzwanie życia, ja cię kręcę, skąd wy się bierzecie ?

@Kierowca c+E pływający

Ja na wyspy nie jeździłem, nie mam w zasadzie doświadczenia, czemu to takie wyzwanie? Dobrze jak mam to w CV? Pracodawca tutaj lepiej na takich kierowców patrzy?

Kierowca c+E pływający

Daj spokój, strach ma.wielkie oczy. Zawsze jest tak, że człowiek ma obawę przed nieznanym. Nie ma się czego bać.

@Kierowca c+E pływający

Tu w razie czego masz jakaś osobę kontaktową, która pomaga przy jakichś problemach o ile jakiekolwiek wystąpią? zwrócić się wtedy trzeba bezpośrednio do biura czy może kogoś przydzielają? Tu jednak jeszcze trzeba ogarnąć ruch lewostronny? Po jakim czasie wchodzi się we wprawę?

Szczery Borek
@Adam

Tak jak jeden kolega już pisał gdzieś- albo te negatywy piszą ci którzy sobie zwyczajnie nie poradzili w robocie i cały świat teraz winny bo się książe nie wyspał raz czy dwa i jechać musiał bidny, albo to pisze konkurencja, bo sory ale kto zna trochę branże to wie, że prawda jest taka, że po SL na Vany i chłodnie się rzuciło kilku innych z podwarszawskich powiatów ????Komentarze w necie kolegów z Ukrainy, bo też widziałam takie trzeba też dzielić na trzy, bo jak znam wielu spoko chłopaków z Ukrainy czy Białorusi, tak też wiem że zjechało też dużo gości roszczeniowych na potęgę, co im nic nie pasuje, robić się nie chce, ale za to Polski prywaciarz to zawsze najgorszy i tylko czeka, żeby ich oszukać na kasę. Ale za to tacy do obsmarowanie w necie z zawiści to pierwsi są i wiedzą gdzie co się pisze, żeby dokuczyć. Później ludzie czytają te wszystkie wynurzenia i myślą, że to prawda. A prawda jest taka że SLexpress to (usunięte przez administratora) firma, a ekipa chłopaków, którzy tu jeżdżą- najlepsza. Pozdro dla wszystkich kolegów za kółkiem i ekipy z biura ????

Lukas

Cała prawda.

Róża

Witam, czy jesteście pewni, że faktycznie przyjmują tu osoby bez doświadczenia? jakiś czas temu w jednym wątku Kierowca napisał, że tak, żeby auta na placu nie stały, ale jak ja widziałam ofertę, która teraz jest widoczna to podkreślone zostało w niej doświadczenie. to co teraz? mój chłopak go nie ma

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę SL EXPRESS na stanowisko Kierowca Międzynarodowy? Pojawiło się 30 grudnia na GoWork.pl. Planujecie na nie aplikować?

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Okiem kierowcy

04.01.2024 07:01

Okiem kierowcy ikona wywiad

Czytałem opinie o SL Express i pomyślałem, że na pauzie mogę opowiedzieć o firmie i podzielić się swoim doświadczeniem ze współpracy. Może te informacje przydadzą się osobom rozważającym pracę na stanowisku kierowcy.

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega? Napisz, co robisz na co dzień w firmie, czym się zajmujesz?

Okiem kierowcy ikona wywiad

Pracuję jako kierowca kategorii B, prowadzę bus. Na co dzień wożę ładunki na chłodnie po Europie.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

Okiem kierowcy ikona wywiad

Pracuję w tej firmie ponad trzy lata.

Czy polecił(a)byś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Okiem kierowcy ikona wywiad

Tak, poleciłbym pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi. Po pierwsze według mnie zarabia się tu uczciwe pieniądze. Firma jest solidna, nie ma żadnych opóźnień w wypłatach. Wysokość wynagrodzenia jest zgodna z ustaleniami z pracodawcą. Firma ma dobre auta, a to w tej branży jest ważne. Posiadamy też swój serwis i wszystko jest dopilnowane, samochody jadą w trasę sprawne. Do spedycji też się nie można przyczepić – z jednymi dogaduję się lepiej, z innymi gorzej, ale zawsze otrzymuję pomoc, gdy pojawiają się problemy.

Wskaż dwa (lub więcej) negatywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.

Okiem kierowcy ikona wywiad

Negatywny aspekt pracy w tej firmie to pobyt poza domem minimum trzy tygodnie. Jednak to normalne w tej branży, zawód kierowcy po prostu nie jest dla każdego.

W jakich szkoleniach, organizowanych przez tę firmę, brałeś/aś udział?

Okiem kierowcy ikona wywiad

Brałem udział w szkoleniu ADR dla kierowców.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Okiem kierowcy ikona wywiad

Dobrze dogaduję się z innymi kierowcami, kiedy mam okazję ich spotkać. Firma zatrudniła sporo nowych osób i nie jestem w stanie znać wszystkich. Nigdy nie miałem też żadnych problemów z pracownikami biurowymi.

Co najbardziej wpływa, według Ciebie, na atmosferę w firmie. Wskaż przykłady sytuacji i zachowań.

Okiem kierowcy ikona wywiad

W moim odczuciu na pozytywną atmosferę w firmie wpływa wzajemny szacunek, pomoc w razie problemów, satysfakcjonująca stawka i terminowe wynagrodzenia.

Czy pracodawca wywiązuje się z ustalonych warunków współpracy? Jeśli nie, co nie jest zgodne z ustaleniami?

Okiem kierowcy ikona wywiad

Wszystko jest zgodne z ustaleniami.

Okiem kierowcy ikona wywiad

Jedyne, co mógłbym zasugerować to przydzielenie na stałe samochodów do danych kierowców, tak aby jeździć zawsze tym samym pojazdem w trasy.

SL EXPRESS właśnie rekrutuje w mieście Słubice. Nie wiecie, czy poszukują pracowników także w innych lokalizacjach?

Jaaa

Rekrutacja jest tylko w Piasecznie. Dojedziesz

Kryśka
@Jaaa

O co mogło chodzić z tymi Słubicami? I czy spedytor może sobie obecnie pozwolić mimo wszystko na tryb zdalny / hybrydowy? Na głównej stronie widnieje oferta poglądowa, ale nie widzę w niej dopisku w tym temacie. Jakich tak wstępnie widełek można się spodziewać?

MarioBros

Przy firmach transportowych, gdy jesteś w trasie i tak to nie ma znaczenia skąd jest pracownik, bo dojechać raz na miej więcej miesiąc do bazy po auto to z drugiego końca Polski nawet można, dlatego rekrutują w różnych miastach, tak jak i inne firmy transportowe.

Spedix
@Kryśka

Raczej spedycja jest na miejscu w Piasecznie. Dobre warunki pracy, super biuro, sprzęt, spory zespół, więc można się w razie potrzeby poradzić. Porównując do niektórych warunków pracy dla spedytorów to "tu jest jakby luksusowo" ;)

@Spedix

Na miejscu? zaryzykuje przy tym zapytanie o przyjmowanie osób bez doświadczenia. W opiniach były odniesienia co do tego ale w kontekście pracy kierowców. w biurze tez indywidualnie się to rozpatruje? Są organizowane staże? I robi się w jakimś open space czy może dałoby rade mieć swój gabinet?

Spedix

swój gabinet to gwarantowany jest chyba tylko jak się jest właścicielem, choć i to nie we wszystkich firmach ;) Bez doświadczenia to chyba raczej nie- zbyt poważna firma. O stażu też nie słyszałem, choć zawsze można zapytać.

@MarioBros

Jak już będzie padać odpowiedź odnośnie tych słoików właśnie to ciekawi mnie czy są jakieś posiłki współfinansowane lub cokolwiek? wiecie jakieś karty obiadowe chociażby, widziałem takie opcje gdzieś indziej a nie każdy ma kobietę, która zapasów naszykuje

O dofinansowaniach cos nie mogę niczego wyczytać w tych powystawianych tu ofertach, piszą za to o delegacjach. to one jak są w końcu płatne teraz? czemu w opisach tego nie podają?

Kiero

Nieważne gdzie mieszkasz skoro jeżdzą tu kierowcy nie tylko z PL ale i UA i BY bo przemiał jest taki że jedni przychodzą a drudzy odchodzą i biorą każdego nawet bez doświadczenia żeby auta nie stały na placu

Krzysiek

Pracuję od 2 lat w SL. Nie ma problemów z wypłatami, dostajesz tyle ile masz umówione. Auta pierwsza klasa. Ze spedycją da się dogadać, tylko trzeba być fair. Mimo jednego zgrzytu na początku nie ma się co obrażać na siebie tylko się dotrzeć. Jestem zadowolony, że zostałem.

Karolcia
@Krzysiek

Zgrzyty do czego nawiązujesz? Czekam na kluczowe porady co by mój luby tu nie podpadł. Piszesz, że masz to co było umówione… czy to oznacza, że każdy mimo wszystko może mieć ugadane nieco inne warunki? Firma jest elastyczna?

Robert G

Pracuję w firmie 8 Lat atmosfera fajna pieniądze na czas praca poukładana. Serdecznie polecam.

Kamila

Aktywne było ogłoszenie na kierowcę międzynarodowego kat. B, ile realnie można zarobić na tym stanowisku? Jaka atmosfera między kierowcami i spedytorami? Jakieś spostrzeżenia?

@Kamila

Dzień dobry, Atmosfera w firmie jest bardzo dobra. W sprawie pracy proszę o kontakt pod numerem +48 602 459 700. Pozdrawiam, Zespół SL Express

Oleg
@SL EXPRESS

Dzień dobry, dzwoniłem dzisiaj kilka razy, napisałem sms-a zero odpowiedzi.

Lysy
@Oleg

A masz unijne prawo jazdy?

@Lysy

Bez niego nie oddzwaniają, że pytasz? :D słuchajcie Panowie czy ta oferta jest jeszcze aktualna? Z tego co widzę wątek pochodzi z roku ubiegłego i takie ogłoszenie mam obecnie przed sobą. Sam nie wiem czy się interesować. po ofercie widzę, że na uop oferowali 300 zł za dobę na rękę. A jak układ dnia przy tym wyglądał? opisze mi go ktoś?

Dawidos

Jarosław

Dzień dobry . Szukam pracy na C+E ,i chciałbym zapytać od jakiej kwoty jestem ubezpieczony w SL Express ?

@Jarosław

jak to od jakiej? takiej jaką dostajesz do wypłaty. Przecież już od dawna nie ma tych diet zagranicznych nieozusowanych jak kiedyś tylko wszystko masz teraz zusowane.

Rozczarowany

Czy ktokolwiek w tej firmie odbiera telefon? Dzwonię w sprawie pracy od kilku dni i cisza... A ogłoszenia wiszą...

@Rozczarowany

Dzień dobry, Prosimy o kontakt pod numerem telefonu 602 459 700 lub wysłanie e-mail'a na adres praca@slexpress.pl Pozdrawiam, Zespół SL Express

@SL EXPRESS

A myślisz że gdzie dzwonię... (usunięte przez administratora) z ludzi robicie... Jesteście niepoważni... Po co te ogłoszenia co dwa-trzy dni odnawiane skoro ani na mail ani na telefon nie ma odzewu...

Rozczarowany

Gratuluję podjęcia pracy... Generalnie uważam za mocno niegrzeczne olewanie "teoretycznie przyszłych" pracowników... A tam gdzie mnie nie chcą nie po prostu nie idę...

@Rozczarowany

pecha masz biedaku, bo ja jak się przyjmowałem to od razu dodzwoniłem. Jakby co jest jeszcze na stronie numer stacjonarny przecież, można dzwonić na sekretariat, tam zawsze ktoś siedzi i dobiera. Zamiast tracić czas na klepanie komentarzy jaki to pokrzywdzony jesteś to byś ruszył głową. Jak ty sobie z telefonem nie radzisz to jak sobie w trasie poradzisz :D

Easy Rider

Po wysłaniu CV 0 odzewu z potwierdzeniem że w ogóle je otrzymali. Poważne firmy się tak nie zachowują wobec potencjalnych pracowników. Wasz największy konkurent powinien przeszkolić waszych pracowników działu HR , jakie są dziś standardy w komunikacji.

Grazia
@Easy Rider

Jak tam, może jednak się odezwali? Niżej firma podała numer, próbowałeś się z nimi kontaktować? Korzystając z okazji, czy ktoś dostał feedback? Brat chce się przyjąć za kierowcę, zalezy mu na pracy od zaraz w sumie, ale kilka osób też nie ma kontaktu z firmą, więc czy się czasu tylko nie zmarnuje?

@Grazia

Dziękujemy za pytanie. Wszelkie informacje na temat zatrudnienia uzyskają Państwo pod numerem telefonu (22) 716 55 00. Zachęcamy do kontaktu. Pozdrawiam, Zespół SL Express

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Waldemar

12.06.2023 10:06

Waldemar ikona wywiad

Chcę opowiedzieć o patologicznych warunkach pracy w transporcie do 3 ton w tej firmie, gdzie nie ma żadnego przestrzegania przepisów prawa pracy.

Na jakim stanowisku pracowałeś/aś i na czym ono polegało?

Waldemar ikona wywiad

Pracowałem jako kierowca kategorii B.

Co było powodem zakończenia współpracy z firmą?

Waldemar ikona wywiad

Jeździłem po 16 godzin albo i dłużej, a zakończenie współpracy nastąpiło po zgłoszeniu firmy do inspekcji pracy za łamanie przepisów prawa pracy.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

Waldemar ikona wywiad

10 lat pracowałem na podstawowej stawce bez możliwości awansu.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

10 lat.

Waldemar ikona wywiad

Tylko szkolenie na ADR-y, czyli przewóz towarów uznawanych za niebezpieczne.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynikało?

Waldemar ikona wywiad

Atmosfera była obrzydliwa - wynikała z warunków panujących w firmie.

Waldemar ikona wywiad

Nieprzestrzegany był czas pracy kierowców. W tej firmie pracownik jest traktowany jak powietrze.

Zostaw merytoryczną opinię o SL EXPRESS - Piaseczno

• Jak się pracuje w SL EXPRESS?

Zobacz opinie na temat firmy SL EXPRESS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SL EXPRESS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 13 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SL EXPRESS