Opinie o SKUTECZNA NAUKA PRZEZ INTERNET ANDRZEJ SIDOROWSKI w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SKUTECZNA NAUKA PRZEZ INTERNET ANDRZEJ SIDOROWSKI. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w SKUTECZNA NAUKA PRZEZ INTERNET ANDRZEJ SIDOROWSKI na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SKUTECZNA NAUKA PRZEZ INTERNET ANDRZEJ SIDOROWSKI w Poznań

User Deleted :>

Zarobki mierne (25zł / 60min) jak na stanowisko. Właściciel może sobie szukać co najwyżej studentów, lub licealistów : ) Porażka totalna.

@Izabela

Pani Izabelo, minimalna liczba godzin - 1 raz w tygodniu. Maksymalna zależy od Pani czasu. Pozdrawiam

Zgadza się, co tu już pisano, że firma jest szczególnie zainteresowana studentami lub osobami, które gdzie indziej mają umowę o pracę. To samo bowiem wynika z nowej ofert dla lektora angielskiego lub niemieckiego przez Skype. No w cenie są jeszcze osoby na własnej działalności gospodarczej i będące na urlopie macierzyńskim. Zarobki określono w ten sposób, że za miesiąc za osobę płacone ma być 200 zł (8 spotkań/45 min. w miesiącu) i 232 zł (8 spotkań/60 min. w miesiącu). A jak współpraca personalna z Panem Andrzejem może przebiegać? Można liczyć na dłuższą współpracę?

User Deleted :>

Dariusz
@User Deleted :>

No właśnie, te 25 zł, to już na rękę i czy chodzi o pracę lektora, czy jakąś inną? Czy coś jeszcze tu mogą zaoferować pracownikowi, np. umowę o pracę na stałe, żeby był płatny urlop, lub jakieś premie bądź benefity, by utrzymać ludzi w firmie?

@Dariusz

Tak, zarobki za 1h od 30 zł na rękę, Zachęcam do kontaktu przede wszystkim studentów.

Andrzej Nowy wpis
@User Deleted :>

Przede wszystkim szukamy studentów oraz osoby posiadające umowę o pracę. Stawka za 60 minut od 30 zł za rękę.

Izabela Nowy wpis
@Andrzej

Czy trzeba wyrobić jakaś minimalną liczbę godzin? Skoro szukacie studentów lub osób zatrudnionych to ile mogłoby to być godzin tygodniowo? Jak w praktyce to wygląda?

Andrzej Nowy wpis
@Izabela

Honorata

Czy podejmując prace w firmie jak lektor, mamy lekcje z uczniem sam na sam? :) Czy lekcje sa również udzialne grupowo?

@Honorata

Pani Honorato W większości 1 na 1. Czasami grupy dwuosobowe.

jacek

Czy aby móc pracować potrzebny jest certyfikat english council?

@jacek

Panie Jacku Nie ma takiej potrzeby

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie SKUTECZNA NAUKA PRZEZ INTERNET ANDRZEJ SIDOROWSKI? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Martyna

Pracują u Was osoby starsze ?

@Martyna

Hej, jak najbardziej. Pozdrawiam

Aleksander
@Andrzej

A ja dla odmiany zapytam czy osoby bez doświadczenia też mogą tu podjąć pracę? Pozdrawiam!

Roman

Aplikowałem na stanowisko lektora, przeszedłem pozytywnie rozmowę, zagospodarowałem czas na kolejny tydzień tak, by być dostępnym, o czym poinformowałem zawiadujących firmą. Pomimo to otrzymałem godziny pracy wcześniej, nie mogłem ich wziąć. Nigdy więcej się do mnie nie odezwano, co jest o tyle niepokojące, że nie przedstawiono mi żadnej umowy, a moje dane osobowe zostały już przesłane. Dla mnie, o ile nie podejrzane, to było to nieprofesjonalne. Spławić potencjalnego pracownika, który stracił tydzień w okresie poszukiwania pracy, można również w kulturalny sposób.

@Roman

Witam, Pan przesłał swoje dane, wziął udział w rekrutacja a na końcu nie podjął współpracy z żadnym Uczniem. Może Pan mieć pretensje tylko do siebie. Pozdrawiam

Agata

@xyz mógłbyś mi proszę wytłumaczyć jak zacząć współpracę z firmą Skutecznej nauki przez internet Andrzej’a Sidorowskiego? Czy wynagrodzenie jest adekwatne do umiejętności? Chciałabym także dowiedzieć się nieco więcej na temat minimalnych wymogów. Mogłabym także prosić osoby pracujące w firmie Skutecznej nauki przez internet Andrzej’a Sidorowskiego o napisanie swojego zdania na temat atmosfery w pracy?

EwaM
@Agata

Atmosfera w pracy zależy tylko od ciebie; twoja praca to przecież ty i twój uczeń. Co do Pana Andrzeja, jest doskonałym szefem, bardzo elastycznym i wyrozumiałym dla lektorów. No ale jednak trzeba sporo umieć, ponieważ uczniowie oczekują zajęć na wysokim poziomie. Zdarzają się uczniowie początkujący, ale także mówiący bardzo dobrze, którym potrzebne są konwersacje.

@EwaM

Wysoki poziom chyba nie wiąże się z zarobkami ? 60 min - 25 zł ? Czy można zarobić więcej w tej firmie ?

Agata

@Annmac jak dostać się na lektora do takiej nietypowej szkoły? Czy rekrutacja też odbywa się przez internet?

Annmac

Z moim szefem, Panem Andrzejem, współpracuję od 5 lat. Jest bardzo życzliwie i przyjacielsko nastawioną do innych osobą. Służy radą i pomocą w każdej sytuacji, zarówno uczniom, jak i lektorom. W sprawach finansowych jest bardzo uczciwy. Życzę wszystkim takiego Szefa!

Witam, ile godzin pracy oferuje pracodawca ?

Wojtek

Ja rowniez polecam szkołę , fakt ze niektorzy uczniowie bywaja niepowazni i mieszaja godzinami i dniami , ale takie życie .Bedąc nauczycielem dorabiam w ten sposob i jest bardzo zadowolony .

M.

Na początku byłam zadowolona. Jednak potem mój lektor zaczął odwoływać zajęcia. Niestety pan (usunięte przez administratora)nie raczył mnie powiadomić, że nie współpracuje już z tym lektorem. Gdybym nie napisała emaila, niczego bym się nie dowiedziała. Gdy poprosiłam o zmianę, nagle pan Andrzej przestał odpisywać na moje emaile, a warto zaznaczyć, że miałam jeszcze jedną wykupioną lekcje.

@M.

Pani Marleno, szukamy lektorów z pasją, którzy chcą uczyć, nie spóźniają się, jeśli muszą odwołać lekcje, to informują o tym ucznia, są przygotowani do zajęć. Jeśli dany lektor nie spełnia tych warunków, to nie przedłużamy z nim umowy. Pozdrawiam Andrzej

Jula

Hej, jak ktoś chce wypłaty raz w tygodniu, dużo uczniów, to warto podjąć współpracę.

Pani Sandro Dzisiaj solidni lektorzy są rozchwytywani i nie są w stanie w trakcie zajęć na zasadzie JUŻ/NATYCHMIAST odpowiadać na SMSy, maile czy telefony. Byłoby to nie fair wobec Uczniów. Pani niedoszła lektorka była właśnie w takiej sytuacji. Uważam, że wyciąganie pochopnych wniosków nie jest w porządku. Pani wpłaciła pieniądze i otrzymała zwrot a przecież można było najzwyczajniej w świecie o niego poprosić. Mam wątpliwości czy aby na pewno chciała się Pani uczyć języka obcego. Straciła Pani szansę nauki z bardzo dobrym lektorem, który nie jednej dorosłej osobie pomógł w przejściu rozmowy kwalifikacyjnej, przygotowaniu się do egzaminu lub zdobyciu awansu w strukturach korporacji. Pozdrawiam Andrzej

Nina

Każdy ma prawo pisać to co uważa. Czy tylko pisanie bzdur negatywnych jest dozwolone?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w SKUTECZNA NAUKA PRZEZ INTERNET ANDRZEJ SIDOROWSKI? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

xyz

Polecam , przelewy co tydzień . Raczej wszystko płynnie. Oczywiście trzeba pilnować wpłat uczniów itp. Mogę polecić gorąco.

Mirek

Zainteresowała mnie ta metoda. Może ktoś podpowie jak się tu pracuje?

Agata

@Maricn a możesz powiedzieć jak przebiegła rozmowa kwalifikacyjna? Czego się można spodziewać? Czy pytania są trudne? Taka informacja będzie ważna dla osób aplikujących do tej firmy jeśli jakaś oferta pojawi się w przyszłości.

a waszym zdaniem te ich nauki angielskiego online są skuteczne?

Maricn
@-7

Ja korzystam od 3 miesięcy a 4 dni temu przeszedłem rozmowę kwalifikacyjną:)

Zostaw merytoryczną opinię o SKUTECZNA NAUKA PRZEZ INTERNET ANDRZEJ SIDOROWSKI - Poznań

• Jak się pracuje w SKUTECZNA NAUKA PRZEZ INTERNET ANDRZEJ SIDOROWSKI?

Zobacz opinie na temat firmy SKUTECZNA NAUKA PRZEZ INTERNET ANDRZEJ SIDOROWSKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

SKUTECZNA NAUKA PRZEZ INTERNET ANDRZEJ SIDOROWSKI

SKUTECZNA NAUKA PRZEZ INTERNET ANDRZEJ SIDOROWSKI