Opinie o Sales Rangers Sp. z o.o. w Pomorskie

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Sales Rangers Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Sales Rangers Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sales Rangers Sp. z o.o. w Pomorskie

Dobra firma Nowy wpis

Bardzo dobra firma oferująca bogatą gamę usług. Od tajemniczego klienta do wewnętrznego wspierania dużych firm. Każdy pracownik jest dobrze szanowany i zawsze dostaję wypłate.

Szczery Nowy wpis
@Dobra firma

Czyzby te opinie napisal sam pan Robert?

Alicja Nowy wpis

Czyli tam pracuje się jako tajemniczy klient ?

Były 2

Patrząc na godziny wysyłania paszkwili od razu odczuć można ze byliście świetnymi pracownikami zaangażowanymi w swoją prace ???????? na 100 % nie macie nic na sumieniu i rozstaliście się w miłej i przyjaznej atmosferze......

żenuapanowie Nowy wpis
@Były 2

Godziny wysyłania opinii mają znaczenie chyba tylko w twoim małym rozumku i ograniczonym światopoglądzie. Wróć do swojej firmy garażowej i dalej lep z kupy ciasta. Smacznego! Firmy nie polecam nikomu bo to dziady poprostu.

Może ktoś podpowie czy firma rekrutuje aktualnie i na co trzeba zwrócić uwagę?

Aplikowałeś do firmy Sales Rangers Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Maciek

Czy nie szukają może stażystów do pracy? Jeśli tak to dobrze płaca ?

niepolecam
@Maciek

Szukaja jeleni zeby na nich kase zbijac, zwykli oszusci, osobiscie bylem swiadkiem jak nie zaplacili ostatniego wynagrodzenia dziewczynie za umowe zlecenie. Niestety ale tacy ludzie powinni zostac wyeliminowani z rynku pracy.

Sebastian
@niepolecam

Pracodawca miał konkretny powód do tego, aby nie wypłacić ostatniego wynagrodzenia osobie, o której wspomniałeś? Brzmi to niepokojąco, dlatego chciałbym ustalić, czy była to sporadyczna sytuacja, czy może częściej się zdarza tak, że można nie otrzymać należnego wynagrodzenia.

Takafirma
@Sebastian

Niestety nie miał ku temu powodów, wykorzystał okazje, osoba była zatrudniona na umowę zlecenie. Osobiście podczas odchodzenia z tej pseudo-firmy nie otrzymałem premii która mi się należała. Tak samo załatwili drugą osobę która odchodziła w tym samym momencie. Nie polecam nikomu, to zwykli o'szuści i krętacze. Mam nadzieje tylko że żadna szanująca się firma nie skorzysta z usług tego pseudo-outsourcingu z wiejskiego garażu.

byly

Nikomu nie polecam, firma (usunięte przez administratora) Niestety to tzw. "Firma garażowa" nie szanująca pracowników ani współpracowników świadczy usługi pseudo-outsourcingu okłamując pracowników na każdym kroku, brak telefonów służbowych i kart SIM. Zarobki tragiczne, zależy od projektu oczywiście ale na każdym kroku ten pseudo-pracodawca zwraca uwagę jak nie zapłacić albo zapłacić jak najmniej. OMIJAĆ Z DALEKA!

awa

plotki takie i legendy krążą że jak się u was dobry zatrudni przedstawciel handlowy to dajcie mu lepsze warunki niz konkurencja w branży - czy to prawda cZy tylko ploteczki?

@awa

To tylko plotki i to straszne, bo w tej firmie się nie zarabia

Jeżeli ktoś może podjąć prace w projekcie dla koncernu, to firma jest całkiem ok, jeżeli dostanie sie do projektu bezpośrednio pod zarządzanie sales rangers to nie polecam. Można sie samemu przekonać dlaczego. Co do lepszych warunków niż konkurencja w branży to plotka

Zostaw merytoryczną opinię o Sales Rangers Sp. z o.o. - Pomorskie

Sales Rangers Sp. z o.o.