Sales Rangers Sp. z o.o.

Pomorskie

Opinie o Sales Rangers Sp. z o.o.

Jeżeli ktoś może podjąć prace w projekcie dla koncernu, to firma jest całkiem ok, jeżeli dostanie sie do projektu bezpośrednio pod zarządzanie sales rangers to nie polecam. Można sie samemu przekonać dlaczego. Co do lepszych warunków niż konkurencja w branży to plotka

awa

plotki takie i legendy krążą że jak się u was dobry zatrudni przedstawciel handlowy to dajcie mu lepsze warunki niz konkurencja w branży - czy to prawda cZy tylko ploteczki?

Zostaw opinię o Sales Rangers Sp. z o.o. - Pomorskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sales Rangers Sp. z o.o.