IBIS Marek Jeż

Łódzkie

Opinie o IBIS Marek Jeż

Iza

Obecnie dostępna jest oferta pracy na stanowisku Brygadzista zespołu produkcyjnego. W ogłoszeniu pracodawca wspomina o premii. Jak wygląda system premiowania w IBIS Marek Jeż? Czy łatwo jest osiągnąć dodatkowe wynagrodzenie finansowe?

Azalia

No co ja mogę więcej powiedzieć oprócz tego, że całkiem niezła sprawa ten IBIS i generalnie jak się zapoznawałem z ludxmi i ich opiniami, to dopiero zrozumiałem jak w porządku jest reszta spraw i wszystko

Zostaw opinię o IBIS Marek Jeż - Łódzkie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IBIS Marek Jeż