Opinie o Yokohama Electronics Andrzej Ambryszewski w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Yokohama Electronics Andrzej Ambryszewski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Yokohama Electronics Andrzej Ambryszewski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Yokohama Electronics Andrzej Ambryszewski w Wrocław

PRZEDSTAWICIEL ginącego zawodu

Zdecydowanie polecam, bardzo dobre miejsce do zarabiania pieniędzy pod warunkiem, że lubi się handel. Świetne produkty, mocne wsparcie sprzedażowe, uczciwe zasady współpracy. Czytając negatywne opinie dochodzę do wniosku, że ludziom naprawdę nie chce się pracować.

Agata

@Lublin, czy dobrze rozumiem, że nie są dotrzymywane warunki umowy zawierane przez tego pracodawcę, przynajmniej w kontekście wysokości wynagrodzenia. Nie do końca natomiast rozumiem na czym polega wspieranie konkurencji i jak to przekłada się na atmosferę w firmie Fot-art Bis Andrzej Ambryszewski. A gdybyś jeszcze mógł dodać jakie relacje panują między pracownikami różnych szczebli, to obraz firmy byłby pełniejszy dla kandydatów do pracy w tej firmie.

Lublin

Witam, tak na wstepie rowniez nie polecam tego pracodawcy. Miedzy innymi za to, ze oferuje zarobki na jakims poziomie o pozniej nic z tego sie nie wydarza. Organizacj rowniez na nie najwyzszym poziomie. A poza tym wspiera Swoja najwieksza konkurencje na rynku firme Li.... sprzedajac pozostalosci po Toshiba. Pozdrawiam wszystkich pracownikow

Grażyna

Firma generalnie płaci zgodnie z umową. Może nie ma premii ponieważ brak wyników!

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Yokohama Electronics Andrzej Ambryszewski? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Utrzymania Technicznego
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Kolo

Dramat! Chyba że w akcie desperacji. Dyzma dzisiejszych czasów.

pracownikk

Niestety nie polecam tej firmy, jesli chodzi o zatrudnienie i traktowanie pracowników, a wynagrodzenie tez niestety nie wspolmierne do wykonywanych obowiazkow.

Agata

@anonymous Skąd masz informacje, jakoby firma Fot-art nie szukała pracowników? Próbowałam również znaleźć informacje na ten temat, jednak nie udało mi się. Podaj proszę źródło.

nikogo nie szukają

Agata

@Andrzej Może wypowiesz się na temat warunków pracy w firmie Fot-art Bis Andrzej Ambryszewski? Każdy zainteresowany użytkownik na pewno będzie Ci za nią wdzięczny. Póki co Twoja opinia jest bardzo ogólnikowa

Zastanawiam się czy takie narzekanie pomaga niektórym w codziennym funkcjonowaniu? Firma jest dobra i tyle.

Polska
@Andrzej

No dobra jest ale w ściemnianiu i opowiadaniu bajek. pozdrawiam

Piotr12
@Andrzej

Ładnie jak zwykle na początku. Yokohama śmieszna sprawa.

Lublin

Widze ogłoszenie i w ogloszeniu piszą zarobki 7000 zł netto buhaha. Przelewy owszem na ta kwote bywaly ale odjąć trzeba paliwo, zus, skarbowke i zostake przy dobrych wiatrach 3500zl. Szalu nie ma.... Takie male sprostowanie. pozdrawiam

Agata

Na stronie firmy znalazłam informacje o nowej inwestycji jaką będzie nowa hala magazynowa. Fot-art stawia na dość nowoczesne rozwiązania, gdyż hala będzie zasilana za pomocą energii słonecznej. Czy jako pracownicy firmy wiecie może kiedy planowane jest zakończenie tej budowy? Z notki na stronie wynika, że jest ona w trakcie, jednak nie ma podanych żadnych konkretnych dat. Nowy obiekt będzie też zapewne oznaczał powstanie nowych miejsc pracy. Co powinny wiedzieć osoby, które będą w przyszłości rozważać pracę u tego właśnie pracodawcy?

@Agata

Jest tylko projekt, żadnych prac nie ma w tym temacie. Tak jest wszystko w tej firmie bedzie tylko nie wiadomo kiedy

Ego

Witam! Widzę że już nie ma Toshiby a jest Yokohama.A za moment Michelin lub Dębica z super baterią Frigo na zimę:) Ręce opadają... Wybierając się tam trzeba mieć naprawdę mocną psychikę.

Firma Fot Art to tylko obiecanki, praca w oparciu o własną działalność gospodarczą i bardzo małe wynagrodzenie, żenada . Całe szczęście iż nie mają już Toshiby w dystrybucji

sa

Lepiej posiadać odpowiednie doświadczenie nim się podejmie u nich zatrudnienie. To normalne, bo to dowód na to, że4 są w stanie zapewnić odpowiednie warunki jak i to, że atmosfera jest oparta na dobrych relacjach.

Zostaw merytoryczną opinię o Yokohama Electronics Andrzej Ambryszewski - Wrocław

Yokohama Electronics Andrzej Ambryszewski
2.4/5 Na podstawie 33 ocen.

Yokohama Electronics Andrzej Ambryszewski