Wtórpol

Skarżysko-Kamienna

Wtórpol

Opinie o Wtórpol

Loko

Nigdy nie myślałem że ktoś jest taki perfidny i myśli że mnie można oszukać, całe życie mnie oszukują dla dobra prezesa tej firmy. Pytam się za jakie grzechy czy jestem bogaty tak jak on? Wcale nie!!! Rzuciłem te robote bo jestem więcej wart niż ktoś z tych wszystkich bałwanów sobie myśli, i choć zostałem bez środków do życia nie myślę że sobie nie poradzę, a tej firmie życzę JAK NAJGORZEJ! Nie jest warta niczego dobrego, damska część brygady świetnie o tym wie! Oszukują cały kraj a nawet świat udając to kim nie są! Liczę na wszystkich mądrych ludzi że przestaną pomagać tej firmie bo ja życzę jak najgorzej! Ja potrafię być biedny i umówmy się moje życie nie będzie karmić ten zakład już nigdy!!!

Zostaw opinię o Wtórpol - Skarżysko-Kamienna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wtórpol