Opinie o Janas Logistics Sp. z o.o. w Skwierzyna

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Janas Logistics Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Janas Logistics Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Janas Logistics Sp. z o.o. w Skwierzyna

Ludzie dajcie sobie spokój z tą firmą liczą się tam tylko państwo z mateczki Rosji zero szacunku do rodaka i człowieka. Najbardziej zadowoleni są jak pracujesz 24h i to na dwóch kartach bo liczy się jedno kasa po trupach tak wygląda ta firma szkoda czasu sobie głowę zawracać

Czy można liczyć w Janas Logistics Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

@Ktowietenwie

Dwie osoby ze względu na większą ilość pracy? Z jakim wyprzedzeniem są ustalane te osoby, które będą pracowały w sobotę? Za te dni płacą jakoś więcej pieniędzy?

Kiero Nowy wpis

Witam Przestrzegam 6 miesiecy przepracowane i co miesiac musialem sie prosic o wyrownanie do umowionej stalej pensji. Naczepy zdewastowane nikt nie dba o to zeby cos naprawic w nich Oczywiscie dobre naczepy tylko dla wybranych kierowcow W kabinach ciezarowek tez nie zaciekawie nikt nie dba o czystosc Nie polecam tej firmy Pozdrawiam

@Kiero

To teraz pozostaje pytanie kto może zostać tym wybranym kierowcom, bo Oni zdecydowanie mają lepiej z tego co piszesz. Daj znać ile wynosiło to wyrównanie, bo nie wyobrażam sobie takich sytuacji, a chcę aplikować na koordynatora transportu.

Czy można liczyć w Janas Logistics Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Oczywiście, że nie można. Jedyne na co można liczyć to zasadnicze wynagrodzenie. Żadnych premii, żadnych benefitów pozapłacowych, żadnych owocowych wtorków. Nic.

umiesz liczyć licz na siebie

Czy te zasadnicze wynagrodzenie jest w oparciu o umowę zlecenie czy o pracę?

sensei
@Andrzej

Zależy co chcesz w przedsiębiorstwie robić. Jeśli marzy Ci się kariera w logistyce, to zwykle w oparciu o umowę o pracę z najniższą krajową + parę stówek do łapy żebyś był zadowolony.

Weronika
@sensei

no to słabo chyba motywują pracowników. Te parę stówek na logistyce to stała kwota czy zależna od efektów pracy albo co gorsza od widzimisię szefostwa?

Marzena
@sensei

mi się marzy kariera w biurze, ogólnie administracja albo sekretariat.... warto próbować? :)

Malkontent
@Marzena

Praca po 8h od poniedziałku do piątku, praca po godzinach, praca w weekendy, a to wszystko za zasadnicze wynagrodzenie bez żadnych premii, benefitów pozapłacowych, owocowych wtorków, pizza day, ubezpieczenia grupowego, prywatnej opieki medycznej i można by tak jeszcze wymieniać. Sami sobie odpowiedzcie czy warto. Ciekawostka, w weekendy ogólnie cały dział transportu nie odbiera telefonów od kierowców więc ci jeśli napotkają jakieś przeciwności losu w trasie dzwonią do kadr tłumacząc się tym, że "dyspozytorzy nie życzą sobie telefonów po godzinach".

Urszula
@Malkontent

ale to każdy weekend jest pracujący dla pojedynczego pracownika? czy jak to wygląda? Kiedy wolne skoro weekend też pracujący? :O

Ktowietenwie Nowy wpis
@Malkontent

Odkąd pamiętam zawsze jest wyznaczona osoba na sobotę która przychodzi do pracy , teraz już nawet dwie osoby . Jeżeli pracownik jest w domu w sobotę i ma pod sobą po 40 czy nawet więcej kierowców to chciałbyś żeby tych 40 wydzwaniało do Ciebie w sobotę ? Pracownicy nie mają zbyt dostępy do plików maila itp w domu . Także czepianie się czegokolwiek moim zdaniem....kml

@Ktowietenwie

W ofercie dla magazyniera znalazłem info, że firma oferuje rozwój, mam rozumieć, że zapewniane są pracownikom jakieś kursy podnoszące kwalifikacje? Awanse są rzeczywiście realna sprawa w firmie? Co do tematu pieniędzy, podpowiecie jak w obecnym roku prezentują się zarobki?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Janas Logistics Sp. z o.o. na stanowisko Ekspedientka? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Pracownica

Ja serdecznie polecam pracę przerwa jest wypłata na czas też umowa od 1 dnia szef miły jak komuś chce się pracować to nie narzeka Polecam

JFK

Jeżeli zastanawiasz się nad pracą w biurze, to uważaj na każdym etapie rekrutacji i później. Piszę to, bo byłam świadkiem jak początkowy błąd pracownika spowodował szybkie zakończenie kariery. Jeżeli uważasz, że szef (właściciel) cokolwiek ci obiecał, podpisałaś umowę o pracę, starasz się, szybko opanowałaś wszystkie systemy i zasady i to wystarczy żeby mieć pracę, to jesteś w błędzie. Najpierw musisz mieć relacje z przyszłymi koleżankami z biura! Tak, to nie żart. Zanim dostaniesz pracę to powinnaś nawiązać znajomości i mieć dobre relacje z przyszłymi koleżankami. Jeżeli tego nie zrobisz to możesz liczyć na przyjęcie pierwszego dnia słowami szefowej działu: "I co ja mam z Tobą zrobić (usunięte przez administratora), nawet biurka dla ciebie nie mam". Jeżeli nie jesteś naszą koleżanką, to spodziewaj się, że nikt z nas w niczym Ci nie pomoże i będzie Cię uczyć osoba, która sama niewiele potrafi i robi błędy, które później będziesz poprawiać. Jeżeli jesteś ambitna i mimo to nauczysz się wszystkiego, to w żadnym wypadku nie znajduj błędów swoich "kolezankek" a już na pewno nie szefowej. Wtedy możesz usłyszeć, że dany dokument "tu jest(usunięte przez administratora)" i szybko go złapać bo zostanie do Ciebie rzucony z biurka przełożonej, że powinnaś sobie radzić sama i że "albo się tu (usunięte przez administratora) nadajesz albo (usunięte przez administratora)" Nie zdziw się jak nagle ktoś trzaśnie drzwiami, obok których siedzisz, tak mocno, że o mało nie zejdziesz na zawał a na wymowne spojrzenie współpracowników trzaskająca powie: "zapomniałam, że ona tu siedzi" Będziesz traktowana jak powietrze, bez żadnej możliwości pokazania umiejętności, swojego zaangażowania i profesjonalizmu. Te cechy nie są ważne. Jest tu dziewczyna z kilkuletnim stażem w księgowości, która nie potrafi wystawić korekty do faktury. Ważniejsze jest, że ma odpowiednie relacje z kim trzeba. W dobrze zarządzanej firmie wyżej opisane praktyki nie mogłyby mieć miejsca. Tu można wulgarnie i po chamsku odnosić się do pracowników, traktować ich z góry a później przekazać właścicielowi, że dany pracownik się nie nadaje bo słabo pracuje i nie ma relacji. Szef tego nie ma jak, nie chce, nie musi, zweryfikować i zawsze podejmuje decyzję w oparciu o informacje od osób "zaufanych" czytaj wchodzących w (usunięte przez administratora) Szukam innej pracy.

Marzena
@JFK

Niestety to prawda. Oczywiście to nie firma traktuje ludzi źle, tylko jej niektórzy pracownicy wnieśli do firmy swój brak kultury i lecza swoje kompleksy. Zamiast pracować nad sobą upadlają innych. Dziwię się tylko, że osoby odpowiedzialne, nie widza żadnego problemu i pozwalaj na takie zachowania ludzi bez umiejętności i kultury osobistej. W każdej firmie na zachodzie europy opisane zachowania spotkałyby się z co najmniej rozmową dyscyplinują z przełożonym a tu (usunięte przez administratora) się nagradza.

Bożena

Spotkałam ogłoszenie na Pracownika biurowego, mam pytanie do osób, które wiedzą coś o tej pracy. A dokładnie chodzi o formę zatrudnienia. Czy na start będzie umowa o pracę?

Janas Logistics Sp. z o.o. ma teraz aktualne oferty pracy w Skwierzyna. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Mały

Na kierowcę czy magazyn?

Serhii Pavlyshyn

Praca jest aktualna , polecam

Nie Polecam

Po roku pracy w danej firmie niestety stwierdzam iż najgorszemu wrogowi nie poleciłbym tej roboty. Pieniędzy dogadanych na oczy nie widziałem. Wypłaty tylko i wyłącznie wdłg ustaleń najwyższego(a napewno największego w tej firmie) jaśnie Pana. O wszystko problem a kierowca traktowany jak najgorszy sort. W ogólnym rozrachunku plusów nie jestem w stanie znaleźć. Oczywiście czasy wyjechane co do minuty - wszystko za opłakaną wypłatę na koniec miesiąca, dużo poniżej stawek w innych firmach.

Emilia
@Nie Polecam

Nie podchodzisz do tego zbyt subiektywnie? Raczej nie może być tak, żeby plusów żadnych nie było, przecież w przeciwnym razie nikt by tutaj nie pracował, a ludzie chyba wciąż to robią? ;) Twierdzisz, że wypłaty poniżej rynkowych, tzn., o ile są tak właściwie mniejsze?

maczeta

Firma JANAS w Skwierzynie istnieje tylko dlatego, że Senior Rodziny trzyma wszystkich biuralistów za mordę, zwłaszcza swoich synów. Jeżeli chodzi o załogę (kierowcy, mechanicy) to jest OJCEM dla nas wszystkich. Wyrozumiały, czuły na kłopoty rodzinne załogi, w razie potrzeby, udziela pożyczek z własnej kieszeni. Nie daj Boże by Go zabrakło.

Bożena
@maczeta

Czy w takim razie masz pozytywne zdanie o tym pracodawcy? Wygląda na to, że skoro wiesz o firmie Janas Logistics - a może chciałbyś napisać jakieś konkrety ważne dla potencjalnych pracowników?

Nietoperz

Firma w porządku . Wynagrodzenie na czas . W czasie pandemii pracuje i jest stabilna . Wiele można narzekać ale maja prace i dobry sprzęt .

Andrew

Radzę omijać tą firmę. Traktują ludzi jak numerki (usunięte przez administratora) na każdym kroku. Prawie miesiąc w miesiąc musisz chodzić i się wykłócać o swoje pieniądze bo (usunięte przez administratora) na wypłatach. A spedycja to już w ogóle brak słów miesiąc wcześniej zgłaszasz że potrzebujesz zjechać lub mieć wolne to oczywiście zrobią wszystko pod górkę że nie będziesz w tym dniu w domu masz jeździć i jeździć kierowca jest nikim w tej firmie

hm

Jak kwestia szkoleń?

Jaka atmosfera jest między działami w Janas Logistics Sp. z o.o.?

Sergii

Jak w czeskim filmie - nikt nic nie wie, a przy tym nikt nikogo o niczym nie informuje.

Czaro

Czy jest szansa na przemieszczanie się liderów między miastami?

Zostaw merytoryczną opinię o Janas Logistics Sp. z o.o. - Skwierzyna

• Jak się pracuje w Janas Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Janas Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Janas Logistics Sp. z o.o.?

Janas Logistics Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Gorzowska 18C
    66-440 Skwierzyna

Janas Logistics Sp. z o.o.