Family Brokers S.A.

Opole

Opinie o Family Brokers S.A.

pomoc

Dzień dobry, jeśli jest tu ktoś, kto nie odzyskał kapitału bądź z odsetek z inwestycji w obligacje - zapraszam do kontaktu. Pomogłem już wielu obligatariuszom w odzyskaniu pieniędzy wtopionych w trefne inwestycje. W razie zainteresowania zapraszam do kontaktu mailowego: obligacje.pomoc@gmail.com

Pomoc

Witam wszystkich! Niestety spółki wchodzące w holding PCH okazały się oszustami i emitowały obligacje gdzie nie były w stanie spłacić swoich obligatariuszy... zapraszam osoby poszkodowane do kontaktu na adres mailowy wsparcie@pomocobligacje.pl

Zprzywuska@gmail.com

Witam posiadam obligacje Equitier. Czy bedzie wprowadzony jakis pozew zbiorowy? Nie wiem co mam zrobić.... prosze o kontakt zprzywuska@gmail

Kamila

EQUITIER. SA WARSAwa to samo nie wypłacają pensji !!!!

pan

no ale teraz ktoś zaczął wątek o nowej firmie pana WW i pani A. ktoś z nimi współpracuje?

Ela
@agent były 08.06.2017, 11:47
Niestety Pan Wojetk oraz Pani Aldona spaleni już są na rynku pośrednictw. Pan Wojetek znowu nową spółkę ma....

Dlaczego są spaleni? To Chmielewski brał pieniądze, nie oni. Bez przesady. To nie pierwszy biznes, który nie wypalił bo właściciele to oszuści. Dlaczego wina ma spadać na pracowników? Pamiętacie Family Finance Kulczyka? Czy zaległości w opłatach czynszowych lokali Oddziałów tej firmy to też wina pracowników? Opóźnienia wypłat lub ich brak też? Głupie gadanie i tyle. Obecny Prezes "leje" na wszystko i do tego komentarza nie ma. Nie odbiera telefonów itp. Świadomie przejął Spółkę, On nie WW i A. Chmielewski sciągał pieniądze z rynku bazując na image swojej grupy kapitałowej. Zastanówcie się kto wywrócił spółkę i kiedy. WW i A odeszli jeszcze w 2016. Powodzenia w rozmyślaniach.

Poszukuję

A kto jeździ i gdzie parkuje Land Rovera WI8997 z tej firmy?

debt one s.a.
@Poszukuję 26.05.2017, 09:21
A kto jeździ i gdzie parkuje Land Rovera WI8997 z tej firmy?

chmielewski, pewnie na leasingu to jest.. w innych spolkach bylo podobnie. z dnia na dzien sie zwineli

nowy

Witam, zamierzam z nimi podpisać umowę(family brokers). Czy firma jest uczciwa co do prowizji? I czy wypłacają terminowo prowizje

Ktoś

A kto używa Peugeota 508 LU645?

zainteresowana

a dlaczego w krs znów widnieje pan w.w. jako prezes?

góralka

Fajnie by było gdyby panie pracujące przy telefonach były bardziej miłe i wyrozumiałe dla agentów potrzebujących pomocy przy wprowadzaniu wniosków.Bardzo zawiły system

co nowego

są jakieś nowe produkty?ktoś sprzedaje?

ja

Ja otrzymałam zapłatę za zaległe faktury, 27.09.2016- pieniądze wpłynęły na moje konto. Dziś otrzymałam e-mail, że problemy były w związku z wyłudzeniem pożyczek przez ich agenta, za które musieli zapłacić (?) i że prezes zarządu się zmienił. A jak jest u was? Mnie bardzo namawiają na nie rozwiązywanie z nimi umowy współpracy ale boję się że sytuacja się powtórzy...

jolka
@J. 24.10.2016, 08:08
poszkodowanym.gdyby pan odbierał telefony,odpisywał na smsy lub @ to byłoby inaczej a tak zostałem zmanipulowany i oszukany a p...

więc jednak pojęcia nie masz o prawdziwych przyczynach

anna
@jolka 24.10.2016, 18:11
więc jednak pojęcia nie masz o prawdziwych przyczynach

uderz w stół......... :-)

Janusz

ja czytałem na innym portalu odnośnie grupy PCH, że ludzie zgłaszają zawiadomienia do prokuratury. zastanawiam się czy family brokers też nie powinno być zgłoszone, ja swoje zrobiłem a pieniędzy nie dostałem a pewnie inni dostali bo nie pracowaliby tam tak długo.

toruń

czyli to już koniec? a może tak jak napisała "była agentka" niech dyrektorzy (pan wojciech i pani aldona) podadzą numery do siebie

Gaga
@toruń 17.10.2016, 10:49
a nie?tak jak sam napisałeś jak szli tam do pracy to poczytali przecież gdzie i z kim będą robić interes więc byli świadomi a d...

No właśnie nie. W tego typu machinach zawsze na początku jest OK. Pierwsze m-ce były bez zawirowań więc pewnie tez byśmy pomyśleli podobnie. Teraz dopiero wychodzi całe prawdziwe oblicze grupy PCH. Właściciele to ludzie bez jakichkolwiek zasad. Ty też początkowo wierzysz w zapewnienia ludzi, bajki o spółkach na giełdzie itp.

toruń
@Gaga 17.10.2016, 11:32

wychodzi na to,że jesteś pracownikiem?to może powiesz kim jesteś żeby się uwiarygodnić i przystąpisz do wspólnego walczenia o to co nam się należy?ps.ja nie wierzę w takie bajki-wystarczyło poczytać o grupie i niespłacanych obligacjach.

agent Płock

W dniu dzisiejszym telefon znowu wyłączony i brak możliwości jakiegoś kontaktu.

była agentka

Szanowny Family Brokers,po pierwsze przedstaw się jak już chcesz tutaj odpisywać a nie zasłaniasz się nazwą,po drugie jak widać już na kolejnych postach nie wprowadzajcie w błąd bo ludzie dalej kasy nie dostali,po trzecie przejściowy problem to może występować godzinę lub dzień ale nie dwa tygodnie z jasnym komunikatem "że nie zapłaciliście za serwer",po czwarte mam prośbę do dyrektorów-podajcie swoje numery telefonów tutaj lub na stronie internetowej to ja chętnie zadzwonię i skonfrontuje o czym piszecie a myślę że i na przyszłość się przydadzą

Ewa

ja nie. najgorsze jest to że jest cisza-nikt nie odpisuje na mejle i nie odbiera tel

Family Brokers
@Ewa 26.09.2016, 11:17

Szanowni Państwo, odnosząc się do powyższych kwestii problem kontaktu telefonicznego z Firmą Family Brokers był przejściowy zarówna infolinia wsparcia jak i emaile są dostępne od Pon. do Pt. w godz 8-18. Za zaistniałą sytuację przepraszamy Zespół Family Brokers

pan

napiszcie proszę czy udało wam sie odzyskać pieniądze ? a moze ktoś ma już nakaz sądu ?

FJ Lublin
@pan 22.09.2016, 16:51

Witam tak ,My mamy nakaz zapłaty . Podaje Panu/Pani Sygn./akt VIIIGNc2318/17 .wyrok z 17maja 2017r SR Lublin-Wschód .Przy okazji próbowałem rozmawiać z tym iż rzekomym prezesem Wojciech Włodarczyk ,okazuje sie ze Pan uciekła z prezesowania Family Brokers ,a otworzył swoją firmę PREAT Sp. z o.o z siedzibą w LUblinie przy ul.Chopina ,niestety to biuro wirtualne. I nie chciał sie ze mną spotkać mimo wielu "pokornych" próźb. Pozdrawiam

agent3

zapłacili wam zaległe prowizje?

Agentka D
@agent3 14.09.2016, 12:54
ale system odblokowali. tylko dalej nie odbierają telefonów i nie zapłacili zaległych prowizji.pewnie zbierają nowych pośrednik...

Zanim nie zapłacą zaległości na pewno nie ma co im nic puszczać. Ostatnio od nich usłyszałam, że zaległa prowizja będzie zapłacona, tylko nie potrafią powiedzieć kiedy...

agent3
@Agentka D 19.09.2016, 08:52

może i zapłacą tylko kosztem następnych nieopłaconych faktur.ja wypowiadam im umowę i zostawiam sprawę dla mojego prawnika.

???

poczytaj wyższe komentarze i przestań pisać głupoty.chyba jesteś pracownikiem że tak piszesz.obiecać mogą wszystko i milion tylko najpierw niech płacą to co ludziom zalegają.

Nowy na forum

ja też idę do sądu,ciekawe gdzie teraz pan W. i pani A. pójdą ale jeszcze się spotkamy tylko czy ktoś będzie chciał z nimi współpracować po takich przekrętach?!

T.

co ty piszesz?patrz wyżej na posty,chyba jesteś pracownikiem bo inaczej to nie pisałbyś takich głupot.ludziom zalegają po kilka miesięcy z płatnością a ty piszesz o poprawie sytuacji?ludzi których rekrutowali już dawno niema w spółce.na wezwania do zapłaty przestali odpisywać więc zostaje tylko sąd.

W......a agentka

Zalegają mi za fakturę z lipca 2016, do lipca było ok, wysłałam już dwa wezwania do zapłaty - na drugie nie raczyli nawet odpowiedzieć, w sierpniu też miałam sprzedaż - na początku miesiąca - bo jak dostałam od nich telefon że wypłata prowizji się opóźni, albo wypłacą częściowo - to nic do nich nie posyłam. Jest 6.09.2016 - i nie mam nawet zestawienia sprzedaży za sierpień? Również dostałam propozycję zakupu baz danych - normalnie groteska!!! Rozsyłają E;maila z informacją o problemach technicznych - a wystarczy wejść na ich stronę - czy oni mają agentów za ograniczonych myślowo ???

c23

pracowałam w jednej ze spółek związanej z P.Chmielewskim i J. Zielińską. Nie otrzymałam wynagrodzenia za ostatnie miesiące pracy. Spółki związane z tymi ludźmi to min.: FUTURIS S.A., ALTHEA Sp.zo.o, PCH PARTNERS SP.Z O.O.,ADVISEON S.A., AREA PARTNERS S.A, ATTENTIA S.A., AVALGREEN SP.Z O.O., CASH BACK SA, CREDITIA S.A, DEBT ONE S.A., Direct Debt Contact S.A., EQUITIER CAPITAL PARTNERS SP Z O.O., EQUITER FINANCE SP Z O.O., EQUITER WEALTH SP Z O.O., EQUITIER PARTNERS SP Z O.O., EQUITIER S.A., EXPERTIAN S.A., FINANCIUM S.A, Family Brokers SA, FUTURIS MONEY S.A., INTUITIA S.A., PROPERTY MANAGEMNET SA, INTUITIA SP Z O.O., NEVIUS FINANCE SP.Z O.O., NEVIUS Partners, NEVIUS S.A., PCH CAPITAL S.A., PCH CORPORATE FINANCE SP.Z O.O, PCH CORPORATE FINANCE SP.Z O.O. SP.KOMANDYTOWA, PCH FINANCIAL SERVICES SP.ZO.O. SP.KOMANDYTOWA, Althea sp z oo sp k, PCH FUND MANAGEMENT SP.Z O.O., PCH FUND MANAGEMENT SP.Z O.O.SP.KOMANDYTOWA, PCH S.A., PCH VENTURE 1 S.A., INNOVATORS SA, PCH VENTURE S.A., IMMOFUND S.A., PCH Wealth, Expancier Sp zoo, Prestitia Sp. zoo, PCH Finance Sp.z o.o., Telecontakt Sp.z o.o

Kamorec
@kynia 07.08.2017, 20:13
ja również posiadam obligacje tej firmy i też nie wykupili ich w terminie.Czy jest więcej ludzi w tej sytuacji?...

Tak ,proszę o podani meila ,ja tez mam ich obligacje ,wlasnie zamierzam wszcząć postepowanie sadowe ,na przedsadowe wezwanie do zaplaty nawet nie odpowiedzieli.

wowo
@Kamorec 20.08.2017, 00:20

witam serdecznie. widzę ze jest nas kilkoro z lipnymi obligacjami equitiera. na moje wezwanie do zapłaty takze nie odpowiedzieli. chyba czas na prawników. mój mail wowus@hotmail.com

ja

ludzie nie oszukujmy się.. żadnych pieniędzy nie zobaczymy! chyba,że sądownie!Te osoby, które zgodzą się mailem wnioski wysyłać to jelenie. Proponuję poczytać sobie opinie o firmie creditia sp.z o.o. ananas. ci sami państwo zarządzają tymi firmami.

Agentka D

Mnie też zalegają. Jak się dodzwoniłam, to mówili, że we wrześniu zapłacą. Po info, że nie zapłacili za system mam poważne wątpliwości. Widzę też, że sprawa robi się poważna. Wysyłają maile, żeby do nich wysyłać dane i zrobią poza systemem. Wam też przesłali propozycję zakupu baz danych Klientów?

Tom
@Agentka D 02.09.2016, 12:17

tak, najlepsze jest to że chcą mi sprzedać moją własną bazę za pieniądze a jak pytam co z pieniędzmi dla mnie za zaległe faktury to już milkną i mówią że to dwie różne sprawy.brak słów

sprzedawca

jakieś nowe wieści?komuś zapłacili?czy to już koniec?

yti

kiedy wejdziecie sobie na stronę zaloguj fb pojawia się komunikat strona została wyłaczona ze względu na brak płatnośći....

Julia

Jestem zdenerwowana, przed chwilą rozmawiałam z jedną z Pań z Family w Lublinie, nikt nic nie wie i z tonu rozmowy wnioskuję, że sprawa jest poważna.

@Julia 29.08.2016, 11:52

musi być poważna skoro system jest zablokowany z braku płatności, pośrednicy niezapłaceni, system niezapłacony a przecież jak niema systemu to oni nie sprzedają i nie zarabiają to z czego nam popłacą prowizje? rozmawiałem ze znajomymi pośrednikami to oni już wysyłają wezwania do zapłaty i jak nie zapłacą to idą do sądu. szkoda odpuszczać, ja też tak robię.

Katarzyna2

i udało się komuś skontaktować i dowiedzieć kiedy będą płacić ? ja już wysłałam do prawnika wszystko bo nie dam się oszukać! a jak trzeba będzie to i do lublina pojadę do ich "centrali" i porozmawiam.

Ewelina

mi też nie zapłacili, telefonów nie odbierają, system zablokowany z informacją że z powodu braku płatności pewnie za serwery więc ostrzegam

dragma
@Ewelina 24.08.2016, 19:11

moge pomóc w odzyskaniu Pani pieniędzy

tomi
@dragma 08.02.2017, 14:38
moge pomóc w odzyskaniu Pani pieniędzy

a w jaki sposób?

Agentka

ja jeszcze chwile poczekam, jestem w kontakcie z dziewczynami i zobaczymy. Swoja droga niw wiedzialam ze tam tak ciezko ;/

Family Brokers
@K. 24.08.2016, 12:04
a na jaki numer można sie dodzwonić do nich bo ode mnie nie odbierają telefonów od kilku dni nawet w centrali a Pan Wojciech ma...

Szanowni Państwo, odnosząc się do powyższych kwestii, problem techniczny dot. strony Family Brokers SA oraz systemu informatycznego został naprawiony. Obecnie aplikacja działa prawidłowo. Informujemy również, iż zaległości z tytułu nieopłaconych faktur zostały uregulowane. Za wszelkie opóźnienia z tytułu płatności przepraszamy. Poczynimy odpowiednie kroki, żeby powyższe sytuacje nie miały więcej miejsca.

Agentka
@Family Brokers 28.09.2016, 17:32

Zaległości nie zostały opłacone. Proszę nie wprowadzać w błąd.

agent

no przecież jak widzisz powyżej właśnie niema wypłat prowizji a do tego produkty czy są rzeczywiście dobre,wątpię!a jak się dziś wchodzi na system sprzedaży family brokers (system.familybrokers.pl) to jest informacja:"strona została zablokowany z powodu braku płatności"-czyli nie tylko nam zalegają z płatnościami. ja wysyłam wezwanie do zapłaty.

agent

to chyba pomyłka,spółka zajmuje się pożyczkami.nie płaci prowizji,nie odbiera telefonów i nie odpisuje na wiadomości.dramat.odradzam.

@ja 18.08.2016, 10:11
mi również zalegają z płatnościami... pytanie do agent: długo czekasz już na przelew za zaległe faktury?...

notorycznie po 2-3 miesiące a u ciebie???

dragma
@agent 19.08.2016, 09:58
notorycznie po 2-3 miesiące a u ciebie???

witam, otrzymał Pan zwrot swoich pieniędzy?

Zostaw opinię o Family Brokers S.A. - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Family Brokers S.A.