EuroLanser

Wrocław

EuroLanser
4 8

Opinie o EuroLanser

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Marta

@Jan, Dziękujemy za Twój komentarz, napisz proszę coś w temacie dodatków pracowniczych w firmie EuroLanser? Będąc pracownikiem tej firmy można liczyć na benefity w postaci karty multisport lub zniżek pracowniczych? Chętnie dowiemy się więcej, będzie nam niezwykle miło za Twój kolejny wpis w tym wątku.

Jan

Solidna firma, solidna szefowa. Wiadomo, praca nie lekka, ale praca kierowcy nigdy nie jest lekka. Jak się pracuje, to wypłata jest spoko. Jak ktos chce wypłatę bez pracy, to sie nie da nigdzie tak. Ja z czystym sumieniem polecam.

Marta

@Tomek, Dziękujemy za Twój wpis, napisz jak oceniłbyś warunki pracy w firmie EuroLanser? Co z kwestią benefitów lub dodatków socjalnych? Zapraszam Cię do udzielenia nam odpowiedzi, chętnie poznamy więcej informacji!

Tomek

Mi się tam pracowało dobrze. Kasa ZAWSZE na czas. Fakt, musiało być wszystko dobrze. Wymagająca szefowa. Niestety musiałem zrezygnować ze względów osobistych. Dobry pracodawca.

Marta

@anonymous, Twoja obecna opinia dotycząca firmy EuroLanser jest bardzo krótka i nie mówi nam zbyt wiele, dlatego zachęcam Cię do pozostawienia w tym wątku szczegółowej opinii dotyczącej Twojej współpracy z tym pracodawcą. Nowe informacje będą tu bardzo pomocne dla innych. Zapraszam również inne osoby związane z tym pracodawcą do nowych komentarzy, chętnie poznamy waszą ocenę pracy w tej firmie.

anonymous

Firma do (usunięte przez administratora) i nie polecam , nie chce mi się ich nawet opisywać

anonymous

Nie polecam, są do (usunięte przez administratora) tak w skrucie bo nie chce mi się opisywać tych (usunięte przez administratora)

Marta

@Jack mógłbyś uargumentować swoją opinię? Czemu nie warto tam aplikować? Pomoże to w ocenie pracodawcy szukającym pracy.

zawiedziona

NIE POLECAM! Pracowałam tam jakiś czas temu i jestem załamana. Brak szacunku do pracownika, robią wszystko żeby nie zapłacić całości pensji. Lepiej szukać pracy gdzie indziej.

janek

Cześć chyba jeszcze nikt poza mną tu nie wchodził, albo nie ma odwagi napisać.... :) jeśli ktoś wejdzie dajcie znać czy firma oszukuję na stanowisko kierowcy

Jack
@janek 06.08.2016 12:44

lepiej szukać pracy gdzie indziej

Zostaw opinię o EuroLanser - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EuroLanser