EuroLanser

Wrocław

Opinie o EuroLanser

Marta

@Jack mógłbyś uargumentować swoją opinię? Czemu nie warto tam aplikować? Pomoże to w ocenie pracodawcy szukającym pracy.

zawiedziona

NIE POLECAM! Pracowałam tam jakiś czas temu i jestem załamana. Brak szacunku do pracownika, robią wszystko żeby nie zapłacić całości pensji. Lepiej szukać pracy gdzie indziej.

janek

Cześć chyba jeszcze nikt poza mną tu nie wchodził, albo nie ma odwagi napisać.... :) jeśli ktoś wejdzie dajcie znać czy firma oszukuję na stanowisko kierowcy

Jack
@janek 06.08.2016 12:44

lepiej szukać pracy gdzie indziej

Zostaw opinię o EuroLanser - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EuroLanser