Opinie o NOWOTARSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Lublin

NOWOTARSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3 17 5 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Czy można liczyć w NOWOTARSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na prywatną opiekę medyczną?

MM Nowy wpis

Stanowczo odradzam, atmosfera fatalna, brak szacunku dla pracowników, warunki pracy to porażka.

ciekawy

Powie ktoś co to za twór, poszukują managerów, ale nikt nic nie wie na temat tej spółki.

do ciekawy Nowy wpis
@ciekawy

może to jakaś wydmuszka

Były współpracownik Nowy wpis
@ciekawy

To jest prywatny biznesmen. Przede wszystkim trzeba jasno stwierdzić, że płacił dobrze swoim współpracownikom, co prawda nie zawsze na czas. Niestety atmosfera u niego w firmie była nie najlepsza. Całość zachowań w firmie nie była oparta na wzajemnym szacunku. Dodatkowo właściciel wtrącał się w każdy aspekt inwestycyjny a niestety nie posiadał w tym zakresie wiedzy i doświadczenia. Dodatkowo narzucał nierealne terminy wykonywania określonych zadań, co sprawiało, że nie było szans na ich poprawne zrealizowanie. Mimo wszystko mam nadzieję, że powiedzie mu się w realizowanych planach oraz, że otworzy oczy na fakt, że ludzie ciężko dla niego pracują, nie po to żeby go oszukać, tylko po to żeby wspólnie zarabiać na swoją i jego rodzinę.

Zostaw opinię o NOWOTARSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Lublin

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie