Opinie o Bystronic Polska Sp. z o.o. w Sokołów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Bystronic Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bystronic Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bystronic Polska Sp. z o.o. w Sokołów

Administrator Nowy wpis

W Bystronic Polska Sp. z o.o. trwa rekrutacja na stanowisko Koordynator ds. utrzymania floty. Jesteś osobą, która odpowiedziała na ofertę? Napisz, jak według Ciebie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Twoja opinia może ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Kamila Nowy wpis

Zastanawiam się, czy ktoś z was mimo braku wymaganego doświadczenia aplikował, i dostał stanowisko. Interesuje mnie praca jako Material Master Data Specialist, zakres obowiązków jest dla mnie ok, wymagania techniczne podobnie, ale nie mam 3 lat doświadczenia, i sama nie wiem czy brać udział w rekrutacji, czy odpuścić.

Gabriela

Firma wyglada na rozwojowa i ogólnie przyjazna dla pracownika, mam dobre wrażenia? Szkoda, ze nie ma tutaj więcej wypowiedzi od was :/ Rekrutują obecnie na stanowisko Junior PtP Specialist, napiszecie o nim coś więcej? Jakieś plusy, minusy? Wymagają sporo, w tym np języki. Widełek brak w ofercie, ktoś napisze ile wynosi wynagrodzenie? Jakie maja podejście do studentów?

ZIII
@Gabriela

Odnosząc się do pytań z powyżej- języki pomimo wymagań są raczej używanie powierzchownie gdyż większość komunikacji jest prowadzona w języki angielskim. Ogólnie rzecz biorąc wymagań jest sporo ale tutaj te wymagania z reguły skutkują tym, że w pewnym momencie praca zaczyna wymykać się każdemu z pod kontroli. To skutkuje namnażaniem się problemów komunikacyjnych i brakiem jasności wykonywanych poleceń. Firma ma wielkie i ambitne plany na rzecz automatyzacji a pracowników traktuje jak wymienne trybiki (studentów również)- ciągle przy tym zarzekając się, że ma rodzinną atmosferę i szanuje oraz dba o pracowników (oczywiście takiej atmosfery brak). Rozwiązuje się tu problemy nieistotne takie jak wieszanie kurtek w szafie zamiast na krzesłach a te prawdziwe są zamiatane pod dywan z nadzieją, że znikną same. Pomimo niewielkich rozmiarów, panuje tutaj popularne zjawisko malowania trawy na zielono w związku z jakąkolwiek międzynarodową wizytą. Rekordowo dużym problemem jest przykrywanie prawdy i zasłanianie jej pracownikowi. Nic nie jest jasne a to czy możesz przyjść do pracy jest często loterią, gdyż dokumenty związane z np. przedłużeniem umowy otrzymuje się praktycznie po jej końcu. Jeśli ktokolwiek ma ambicje i jakiekolwiek poszanowanie swojego czasu to szczerym jest powiedzenie, że najwięksi gracze na rynku GBS-ów w Krakowie mają o wiele więcej do zaoferowania przy czym jednocześnie nie mydlą nikomu oczu pozytywnymi wibracjami czy innymi wyimaginowanymi benefitami, które mają żadne pokrycie w rzeczywistości. Streszczając plusy: - nowoczesne biuro - różnorodność problemów do rozwiązania - szeroka odpowiedzialność za swoją pracę - darmowa kawa - częściowo konkurencyjne wynagrodzenie Minusy: - brak jasnej komunikacji i oceny pracy - nadgodziny niezbędne do wyprostowania codziennych spraw - duża rotacja w firmie - atmosfera tajemnicy wielu działań firmy - brak zrozumienia w przypadku trudnych prywatnych sytuacji - wysokie wymagania bez pokrycia

@ZIII

Często trzeba robić nadgodziny jak się chce wyrobić z robotą? Masz z nie dodatkowo płacone? Jak za normalny czas pracy czy więcej?

Chomik
@ZIII

Z perspektywy kandydata powiem że szkoda czasu na tą firmę. Po dwóch etapach rekrutacji, w tym jednym z biura zero odzewu. Miło by było chociaż dostać automatycznego maila z informacją o braku akceptacji naszej kandydatury.

@ZIII

Co to znaczy: częściowo konkurencyjne wynagrodzenie? W jakiejś części (podstawa, premia) jest korzystniejsze niż typowe na rynku, a w jakiejś - nie? Możesz rozwinąć, a najlepiej rzucić przykładem konkretnych kwot? :)

On Nowy wpis

Tak, dość często, oczywiście są to bezpłatne nadgodziny, do odbioru ;)

@On

A co jeżeli pracownik nie zostanie po godzinach? Może liczyć się z jakimiś konsekwencjami? Nie chciałabym zostawać na nadgodziny, które nie są wypłacane... Nie potrzebuję aż tak dni wolnych, jak dodatkowych pieniędzy za mój poświęcony czas.

xXx

Bardzo niska ocena dla firmy (dotyczy Kraków)- brak profesjonalizmu podczas rozmowy kwalifikacyjnej, brak szacunku dla kandydatów do pracy, szumnie mówi się o szacunku dla pracowników oraz atmosferze u pracodawcy a prawda jest tak że to tylko frazesy. Chaos w organizacji Pani która była odpowiedzialna za HR nie potrafiła powiedzieć jakie są oczekiwania pracodawcy wobec kandydata na stanowisko na ktore rekrutuje ona sama , na inne pytania również nie potrafiła odpowiedzieć. Jedno wielkie NIE dla firmy powodowanie brakiem profesjonalizmu HR. Jeżeli HR podczas rozmowy kwalifikacyjnej zachowuje się tak tragicznie można się tylko domyślać co będzie później. Współczuję

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bystronic Polska Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku OtC Specialist with German (Cash Collection)?
logo firmy Specjalista ds. administracji
Sokołów
TLC Rental Sp. z o.o.
logo firmy SPRZEDAWCA
Sokołów
Netto Sp. z o.o.
hej

Krótko mówiąc Bystronic nie potrafi naprawiać własnych maszyn.

Marian
@hej

Taaa, dyletanci. Pomimo wykształcenia i szkoleń w centrali nic nie potrafią. Zastanów się kolego co piszesz. Ci ludzie serwisują nowoczesne i skomplikowane maszyny. Nie każda usterka może być zdiagnozowania i usunięta w 15 minut.

Msa
@Marian

I z tym serwisem nie idzie im za bardzo dopóki maszyna nie stanie to mają (usunięte przez administratora) na Ciebie na infolinię żeby się dodzwonić też czasem jest duży problem bo nikt nie odbiera a jak nie potrafią usunąć usterki to mówią że jej nie ma chodź poprzedni serwisant twierdzi że coś nie gra maszyny nie warte swojej ceny

Mariusz

@witam czyli warto próbować do firmy się dostać tak?

Witam

No już bez przesady. Nie jest tak źle.

1300 na rękę czyszczenie soczewek, układanie programów, szukanie detali, segregowanie wszystkie i wgl robienie wszystkiego co mechanicy nie umieją i modlenie się żeby serwis kiedys przyjechał Witamy w Polsce!

hej

Witam. Jestem ciekaw jak odbywa sie karirea w Bystronic ale jako operator CNC. Jak to wyglada

Zostaw merytoryczną opinię o Bystronic Polska Sp. z o.o. - Sokołów

Bystronic Polska Sp. z o.o.
  • Sokołowska 47
    05-806 Sokołów

Bystronic Polska Sp. z o.o.