BiaMediTek

Białystok

BiaMediTek

Opinie o BiaMediTek

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

BMT

Odnosząc się do pytań co do naszych najbliższych rekrutacji ,chcemy poinformować na wstępie, co do struktury naszej bazy - czyli biura w Białymstoku. Dział przetargów,dział marketingu,dział finansów/sprzedaży, dział logistyki oraz dział serwisu są obecnie w pełni obsadzone. Ostatnio rekrutowaliśmy serwisanta. Na pracuj.pl aktywne jest ogłoszenie do działu produktów jednorazowych. Chcemy podkreślić,iż jesteśmy otwarci na praktyki studenckie i przyjmujemy aplikacje w maju/czerwcu każdego roku. W sierpniu,tego roku,takie praktyki odbędzie 2 studentów Politechniki Białostockiej. Odnosząc się do pytań - jak się u nas pracuje ? - najlepiej dopytać pracowników :) - patrz kontakty na naszej stronie internetowej :)

Gabriela

@Piotr, ten wątek utworzono by dodawać opinie odnośnie pracy w BiaMediTek w miejscowości Białystok. Twoje pytanie odnosi się do placówki w Poznaniu więc myślę, że najlepiej będzie gdy odnajdziesz odpowiedni wątek, gdyż tam z pewnością uzyskasz prawdziwych informacji.

Franek

Czy tak dobrze się pracuje i dlatego nie ma was na forum?

I to by było na tyle ;)
@Franek 08.07.2018 18:14

Dokładnie tak. Praca, jak na Białystok, jest bardzo dobra - a nie jedno w życiu już robiłem. Atmosfera w pracy świetna. Chcesz aplikować? Masz wątpliwości czy warto? Zadzwoń lub napisz e-mail do któregoś z pracowników. Możesz też bez ostrzeżenia wpaść na kawę. Jedna uwaga. Jeśli według Ciebie najważniejszą osobą w firmie nie jest Klient, to praca w Biamediteku nie jest dla Ciebie.

Piotr

Szukają na Poznań do działu jednorazówki. Czy ktoś coś wie?

Gabriela

@BURY, dziękuję za odpowiedź. Posiadasz może więcej informacji na temat pracy w firmie BiaMediTek? Skąd posiadasz informację o tym, iż firma w chwili obecnej posiada komplet pracowników i nie myślą o utworzeniu nowych miejsc pracy? Podziel się z nami swoją opinią będzie ona pomocna dla osób szukających informacji o pracy w firmie BiaMediTek.

Gabriela

W internecie oraz innych powszechnych źródłach informacji nie można znaleźć, żadnych ofert pracy w firmie BiaMediTek. Czy ktoś jest w posiadaniu informacji, czy trwają obecnie przyjęcia do pracy w firmie BiaMediTek? A może obecnie firma nie poszukuje pracowników z uwagi na brak odejść personelu pracowniczego? Podzielcie się z nami swoimi informacjami na temat firmy BiaMediTek.

anonymous

maja pelna obsade

anonymous

Aplikujecie?

Gabriela

@Krystyna bez oka a czy miałaś okazję pracować w firmie Doradztwo Personalne SET i mogłabyś nam przybliżyć kwestię atmosfery w tej firmie i sytuacji związanej z zarobkami oraz benefitami pozapłacowymi? Każda wypowiedź zawierająca merytoryczną treść się przyda.

Stefan

Może dowiem się jaka jest atmosfera w pracy?

Krystyna bez oka
@Stefan 10.05.2018 22:39

U handlowców atmosfera rewelacyjna jak sam jeździsz w aucie, brak GPS u handlowców, można ściemniać.

Gabriela

@ROS. spotkałeś się z taką sytuacją u kogoś z innych pracowników firmy BiaMediTek? Dziwne byłoby, że pod pretekstem otrzymania nowej umowy wręczono Tobie wypowiedzenie. Mógłbyś w kilku zdaniach opisać swoją przygodę z tą firmą? Jak wyglądał proces rekrutacji albo kwestie zarobkowe.

ROS
@Gabriela 15.04.2018 11:19

Czytaj ze zrozumieniem, nie pod pretekstem nowej umowy tylko odbioru nowego auta w siedzibie.

Sales Rep

Nie udało się przejść procesu rekrutacyjnego ale dowiedziałem się o co chodzi z tym Biameditek Bydgoszcz. Główne biuro mieści się w Białymstoku. Małe biura serwisowe mają w ...Bydgoszczy,Katowicach,Łodzi oraz Wrocławiu ,z tego co dobrze pamiętam.

Daria

Poszukaj sobie, że jest również w Bydgoszczy!!

Fred
@Daria 15.03.2018 00:35

Firma mieści się w Białymstoku, Bydgoszcz to błędny adres ale dawnego CT, które były dawniej w miastach wojewódzkich.

Ciekawski

Witam, Chciałbym zapytać czy ta firma ma coś wspólnego z firma Biameditek z Białegostoku czy są to 2 niezależne firmy?

Moi Drodzy
@Ciekawski 13.12.2017 14:27

"Moi Drodzy", tak to jest firma z Białegostoku, nie wiem dla czego tutaj figuruje lokalizacja Bydgoszcz?

ROS.

Mnie to nawet zaprosili pod pretekstem odbioru nowego auta w siedzibie firmy, a zamiast auta dostałem wypowiedzenie.

Hrabia Trynkiewicz

Firma przyjeżdża do Ciebie umawia się z Tobą w McDonald w celu ustalenia szczegółów przed podwójną wizytą u klienta i dostajesz do podpisania 2 wersje wypowiedzenia za porozumieniem stron lub że Cie firma zwalnia. Firma naciska abyś się zwolnił za porozumieniem stron nawet jeśli nie chcesz odchodzić bo nie masz nic w zanadrzu. Oczywiście na żadną wizytę już nie musisz jechać bo jesteś zwolniony.

Moi drodzy

Moi drodzy, od kiedy jest nowa dyrekcja i pozbywa się starych pracowników w podstępny sposób to firma do dupy. Zabrali premie, prowizje zmniejszyly. Cześć ludzi uciekła bo zarobki się zmniejszyły, nowi przychodzą i zaraz odchodzą, duża rotacja pracowników.

Sales Rep
@Moi drodzy 19.04.2017 20:36

A na czym ten podstęp polega , właśnie staram się tam do pracy to chcę wiedzieć

Zostaw opinię o BiaMediTek - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BiaMediTek