AutoVision GmbH Sp. z o.o.

Poznań

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 11 ocen.

AutoVision GmbH Sp. z o.o.
3 11 6 1

Opinie o AutoVision GmbH Sp. z o.o.

Zenek

Ja słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!

Michał
@Zenek 08.07.2018 17:35

Nie prawda! Nie polecam.pracowalem tam.

Kalafior

Pytam z ciekawości, bo nie wiem, czy jest sens się tam ubiegać. Możesz powiedzieć mniej więcej, okreslić widełki, ile minimalnie można zarobić. Albo inaczej, czy jest możliwe, abym mógł zarobić 6 tys. brutto? W wymaganiach podali, wykształcenie średnie, więc pewnie szukają studentów, którzy pójdą do rpacy za 2 tys.

Ola
@Kalafior 23.08.2017 14:21

Nie warto. Pracowałem tam.no i oczywiście z całego serca nie polecam

Administrator

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie prezentuje się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Poznań.

Igor

Czy jest jakiś powód, że od dawna nikt nie pisze?

Karolina

@Panna literka @Kalafior zarobki często zależą od doświadczenia jakie się posiada a także czasami od wykształcenia. Warto więc samemu się dowiedzieć idąc na taką rozmowę. Czy aplikowaliście do firmy AutoVision GmbH Sp. z o.o.? Czy byliście na rozmowie? Jakich pytań można się spodziewać?

Panna literka

Ja jestem księgową, skończyłam studia i praucje w zawodzie od dwóch lat. Polecacie AutoVision? Można zrobić kariere i zarobić?

Karolina

@Kalafior jeśli chodzi o zarobki to zależy od doświadczenia. Obecnie poszukują Specjalisty ds. weryfikacji danych. W ich ofercie jest napisane, że oferują realne możliwości rozwoju w międzynarodowej organizacji, stabilne zatrudnienie, atrakcyjny pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, system kafeteryjny). Kto składa cv?

Kalafior

jakie zarobki na stanowisku specjalisty? Szukją teraz specjalistów ds. weryfikacji danych i księgowych z j. obcym

3ert

hej hej a co to tutaj taka cisza na forum? nikt nic nie dodał..widze ze rekrutacja co prawda u nich zakonczona ale może będą jeszcze księgowego z niemieckim szukac

Zostaw opinię o AutoVision GmbH Sp. z o.o. - Poznań

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AutoVision GmbH Sp. z o.o.