Opinie o Water System Sp. z o.o. w Wałbrzych

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Water System Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Water System Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Roboty ziemne i przygotowanie terenu pod budowę

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Water System Sp. z o.o. w Wałbrzych

Jak w Water System Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Jola

Troche czasu minęło zanim zaczęliśmy używać oczyszczalni i ciagle było cos nie tak. Pan Robert Malwic mówił ze robimy cos zle z tabletkami. Wiec 3 razy wypompowalismy i 3 razy na nowo zaczynaliśmy wszystko od nowa. Niestety dalej jest zle... po kolejnej rozmowie telefonicznej, kiedy powiedzieliśmy ze skoro pieniądze wziął za wykonanie to powinien przyjechać i sprawdzić co jest zle bo ewidentne nie chodzi o dozowanie tabletek to Pan Robert sie rozłączył... firma nie ma serwisantów i nikogo nie jest wstanie nawet polecić. Znaleźliśmy inna firmę która przyjechała i okazuje sie ze odpływ jest zle zrobiony i dlatego wszystko sie cofa. Brak słów... Z cała pewnością nie polecamy tej firmy. Samo traktowanie pracowników dało nam do myślenia, ze co to musi być za szef... powiedział ,ze jak w ten dzien nie skończą roboty to pracownicy mogą spac na budowie nie wspomnę ze mąż przywoził im obiad i kupił wodę bo niestety nic nie mieli i szef o nic nie zadbał. Liczy sie aby pieniądze sie zgadzały....

Robert
@Jola

Pani Jolu w perwersyjny brzydki sposób kłamie Pani w swojej opinii ,oczerniając i stawiając diagnozę o złym wykonaniu oczyszczalni .Na samym wstępie swojej opinii mówi Pani że ,, troche czas minęło ,, a prawda jest taka że podczas budowy domu korzystaliście z oczyszczalni i robotnicy też . W oczyszczalni doszło do zabicia ścieków które były w długim czasie zagnite. Wy wprowadziliście się po kilku latach a wasza oczyszczalnia była zagnita gorzej niż szambo.Poinstuowalem Was telefonicznie co należy zrobić ,i powiedziałem że trzeba wypompować ścieki,przepłukać oczyszczalnie i zalać czysta woda i zaaplikować bakterie do oczyszczalni z napowietrzaniem .Odmówiłem przyjazdu ze względu na nieszczelne zachowanie Pani męża do mojej osoby.Pani mąż ubliżając mi telefonicznie ,groził mi że jeszcze pożałuje . Wiem teraz jak wylądował swoje flustracje opisując fałszywa opinie o mojej osobie. Tak to prawda że odmówiłem temu zarozumialcowi serwisu ,ponieważ od pierwszej rozmowy po kilku latach jak zaczol korzystać z oczyszczalni i nie przeczytał instrukcji ,źle użytkował ,zaniedbał a potem moimi rękoma chciał zmusić mnie do mycia jego paskudnych ścieków .Ja żadnego z moich klientów nie zostawiam bez pomocy ,zawsze staram się rozwiązać problem jeśli taki sie pojawi.Uwazam że po prostu ,wasze ,,,ego,,,ii zniewaga do ludzi jest powodem Waszej flustracji . Co maja bakterie i smród do odplywu ? Wasze kłamstwo jest wyssane z waszej nienawiści i poniżenia człowieka . Wulgaryzmy kierowane poczas telefonicznej rozmowy do mojej osoby wypłynęły przez odpływ tej fałszywej opini.

Tom
@Jola

Pani Jolu, ten człowiek to oszust. Wybudowana przez niego oczyszczalnia już w pierwszym tygodniu okazała się niesprawna. Robert Malwitc twierdził, że to z naszej winy. Po odkopaniu w celu sprawdzenia przyczyny usterki okazało się, że zakopał rury bez podsypki. Oczywiści wypiera się wszystkiego nie poczuwa się do zapłacenia za naprawę jego bubla. Wyzywa nas od oszustów, wystawia lewe rachunki i umowy. Sprawdziliśmy po fakcie niestety, że ta jego firemka od trzech lat jest wyrejestrowana.

Tom
@Robert

@Robert, panie "perwersyjny i brzydki sposób kłamania" to pańska specjalność. Przekonałem się o tym osobiście. Zakopuje pan rury bez podsypki, naprawy gwarancyjnej pan nie uznaje i zwala winę perfidnie na inwestora, o godz. 23:00 żąda pan odbioru robót, wystawia lewe rachunki i umowy, grozi i w chamski sposób załatwia sprawy. Ludzie muszą wiedzieć co z pana za partacz.

Urszula Nowy wpis
@Tom

Poważnie takie rzeczy robi? No ta godzina do odbioru słabo adekwatna. :/ A z tymi lewymi rachunkami i umowami to co konkretnie nie tak?

Robert Nowy wpis
@Tom

Oszust to jesteś Ty Tomaszu Szymocha!!! Oszukujesz wszystkich dookoła, nawet tu nieprawdę piszesz. Przecież sam wpuścił ES koparkę do wywozu ziemi gdy ja zakończyłem pracę. Koparka jeżdżąc po świerzo ułożonych rurach połamała je , a rury były na teren zielony, nie przejezdne! Nie wolno po nich jeździć ciężkim sprzętem ! Na własne życzenie ciemniaki zrobiłeś sobie kuku i szukasz winy s mojej pracy ,pędz sie na drzewo Twoja zawiść Cię obnaża jaki jesteś złym człowiekiem!!!

Robert Nowy wpis
@Tom

Tomasz Szymocha Człowieku win swoich nie umiesz przyjąć! Po zakończeniu prac ziemnych które dla Ciebie wykonywałem, wpusciles ko parkowego którego prosiłeś o wywóz nadmiaru ziemi. Koparkowy nie pomyślał i jeździł na przełaj ciężka koparka z ziemią po rurach, połamał je. A Ty szukasz winy w mim wykonaniu,. Winy szukasz w oczach innych a w swoim oku belki nie dostrzegasz !!!!!

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Water System Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

zośka

Niestety, komunikacja z Firmą jest pod zdechłym azorem. Szef Robert owszem, odbiera telefon, obiecuje kontakt i na tym koniec. Radzę szukać pracy gdzie indziej.

Aleksandra
@zośka

Tylko ze względu na problematyczny kontakt odradzasz pracę tutaj? Czasami zdarzają się jakieś gorące okresy i można po prostu zapomnieć o telefonie, ale to chyba nie przekreśla ogólnej działalności :)

Water System poszukuje osoby, która obejmie stanowisko elektromontera - brygadzisty: https://www.watersystem.com.pl/uzdatnianie-wody/kariera. Pracodawca zapewnia zatrudnienie na umowę o pracę. Ale czy ktoś wie, jaka jest konkretnie ta pierwsza umowa? Już na czas nieokreślony?

Firma Water System Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Firma rzetelnie wywiązała się z umowy. Jakiś czas temu u mnie montowano oczyszczalnie i jestem bardzo zadowolona. Pracownicy pozostawili po sobie porządek a oczyszczalnia funkcjonuje bez zarzutów. Polecam!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Water System Sp. z o.o. - Wałbrzych

Water System Sp. z o.o.