Opinie o Linetech Sp. z o.o. Sp.k. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Linetech Sp. z o.o. Sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Linetech Sp. z o.o. Sp.k. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Linetech Sp. z o.o. Sp.k. w Rzeszów

Dzień dobry, Jak nastroje w firmie linetech? Czy planowane są masowe zwolnienia? Czy w przyszłości firma zamierza rekrutować nowe osoby?

Mariusz

Hej. Firma kontynuuje prace. Pracujemy w delikatnym spowolnieniu z uwagi na Covid, gdyż lotnictwo siadło ALE podpisujemy kontrakty, działamy. Planujemy utrzymać zatrudnienie i wskaźniki. Co więcej z uwagi na "macierzyństwo" oraz naturalne rotacje planujemy zarudniać. Pozdrawiamy, zachęcamy do aplikowania.

tomasz
@Mariusz

Podpisujecie kontrakty, a mimo tego wynagrodzenie od kwietnia po dzien dzisiejszy wynagrodzenie -20% mniej. I co wiecej chca przedluzyc. Informuja w ostatni dzien miesiaca ze bardzo im przykro i mimo wszystko nie chca nadszarpnac domowych budzetow. Hangar pelen samolotow, a wynagrodzenie mimo to nadal nizsze. Ilez tak mozna? Okoliczne firmy juz dawno wrocily do normalnych wynagrodzen, bo szanuja swoich pracowniko i nie wykorzystuja "pandemi". I jeszcze jedno- nie przedluzaja umow z pracownikami, informuja w ostatni dzien.

@tomasz

Jak już piszesz to napisz że minus 20%wynagrodzenia i godziny pracy (nominał godz minus 20:) były odjęte więc pisz jak jest. Inne firmy obcinały pensje a pracowałeś pełny godz. To jak jest pisz prawdę panie a nie co chcesz napisać.

Bogdan
@Nun

Fakt. Nominał godzinowy oraz wypłata pomniejszona o 20%. Ale od 01.10.2020 powrót do 100% nominału godzinowego lecz pensja nadal 80% do marca 2021. Bardzo nieładnie ze strony firmy. ;)

@Bogdan

Panie 85% 15 % wyruchało, piszcie tak jak na być. Kwestia paru miesięcy odejdą ludzie już szukają pracy.

@tomasz

Panie Tomaszu, -15% od października. Tak: sytuacja jest nadzwyczajna. Też chcielibyśmy, aby było inaczej i aby można było wrócić na 100%. Rozumiemy również, że dla większości nie jest to powód do satysfakcji ale liczymy, że w chwilach dla firmy trudnych również i Pracownik nas zrozumie. Solidarność winna wypływać z 2óch stron. Rozumiemy decyzje Pracowników, którzy szukają lepszej pracy. Życzymy powodzenia.

@tomasz

-15% od października. Tak: sytuacja jest nadzwyczajna. Też chcielibyśmy, aby było inaczej i aby można było wrócić na 100%. Rozumiemy również, że dla większości nie jest to powód do satysfakcji ale liczymy, że w chwilach dla firmy trudnych również i Pracownik nas zrozumie. Solidarność winna wypływać z 2óch stron. Rozumiemy decyzje Pracowników, którzy szukają lepszej pracy. Życzymy powodzenia. PS. Zawsze mnie zastanawia kto dokonuje wpisów: - czy ktoś kto przepracował 9 m-cy - czy ktoś kto przepracował 5 lat Dlaczego...opisy negatywne są szczegółowe i ultra negatywne, wskazujące na wieloletnie "zaangażowanie". Cóż zatem tak nieszczęśliwy i skrzywdzony Pracownik robi tak długo w tak niepoprawnej firmie. Do przemyślenia;)

Bartek
@Bogdan

To wszystko prawda. Cóż - zawsze można robotę zmienić. Nikt nas nie trzyma na siłę. Ja się trzymam i nie zamierzam zmieniać. W LOT, w AMS zwolnienia ruszają. Poczytajcie jakie są prognozy zwolnień na Podkarpacie. Wrocław już publikuje co będzie miało miejsce w 2021. Wy kalkulujecie czy Wam te warunki odpowiadają czy nie. Szukajcie pracy, chodźcie na rozmowy, zmieniajcie. Ładnie, nieładnie - i Pracownik i firma ma prawo podejmować decyzje.

Szczęśliwy były pracownik
@Marek

Czasem potrzeba sporo czasu żeby przejrzeć na oczy, czasem jest to nawet kilka lat.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Linetech Sp. z o.o. Sp.k.?

Miec checi

Mieć chęci by dać sie wykorzystać do cna za psi grosz, potem dają wolną droge do zmiany firmy

@Miec checi

W kontrakcie/umowie masz wpisany ten "psi grosz". Także stawki, jak w każdej firmie znane są na wejściu. Decyzją kandydata jest jej akceptacja lub nie. Stawki są różne w zależności od stanowiska, doświadczenia etc.

Natalia
@Miec checi

Ile w takim razie wynosi wynagrodzenie? Czy firma oferuje jakieś dodatkowe bony/paczki/premie? Przecież podpisując umowę zgadzasz się na zapisaną na niej stawkę więc nie rozumiem skąd późniejsze zastrzeżenia co do niej?

@Miec checi

Krótko, zwięźle i na temat.

Czy pracodawca Linetech Sp. z o.o. Sp.k. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Anka

Witaj. Tak. Firma organizuje dokształt. Firma aplikowała o wsparcie zewnętrzne tj. KFS. Wspiera również ze środków własnych.

A gdzie za friko dają?

Oczwiscie

Jak podpiszesz cyrograf na 2 lata to pewnie ze tak.

fidodido
@Anka

LOL "Firma organizuje doksztalcanie" Nie śmiesz mnie, bo firma nie robi nic w kierunku doksztalcania kadry, która tego najbardziej wymaga - inżynierów i mechaników

@fidodido

Serio. Cała masa ludzi była wysyłana z Funduszu Szkoleniowego. Z tego co wiem wiele osób, w tym NDT, korzystała ze szkoleń opłacanych przez firmę i nie była to mała kasa. Podaj jakieś konkrety, wyjaśnimy.

@Oczwiscie

Ponawiam pytanie w której firmie dają za free? Chętnie zagłębię temat;)

Bartolomi
@Oczwiscie

Nie jest to prawdą. Na drobny dokształt nie ma umów lojalnościowych. W przypadku, gdy firma inwestuje w Pracownika opłacając mu wysokokosztowe szkolenia, kursy czy studia naturalnym jest umowa lojalnościowa.

mądry Polak po szkodzie

Uwaga! Firma ta nie wydaje poświadczeń praktyki obsługowej odchodzącym z pracy pracownikom! Jest to stała, złośliwa praktyka - zamykająca drogę mechanikom do zdobywania wyższych kategorii zawodowych. Dotyczy to nie tylko ludzi, którzy sami odchodzą z pracy, ale i tych, którym skończyła się po prostu umowa. A najlepsze jest uzasadnienie: Nie, bo nie! Zatem - jeżeli chcesz podnosić swoje kwalifikacje - omijaj Linetech szerokim łukiem - bo na koniec odmówią wydania potrzebnych papierów :-/ Ech, jak oni przechodzą w ogóle tą certyfikację w ULC, to ja nie wiem...

Jan
@mądry Polak po szkodzie

Jak nie chcą dać EASA form 19 to zgłoś do ulc. Bo to ich obowiązek nie ty pierwszy i nie ostatni

Kondrad
@mądry Polak po szkodzie

Widocznie wg ULC działają zgodnie z zasadami. Myślę, że akurat niezależna i nie powiązana instytucja wie co robi. Także...tak...

Firma Linetech Sp. z o.o. Sp.k. prowadziła rekrutację na stanowisko Pomocnik Mechanika Lotniczego. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Bogdan

Jako były pracownik postaram się w miarę obiektywnie określić sytuacje firmy na przestrzeni kilku miesięcy oraz obecną. Do kwietnia 2020 wszystko przebiegało bardzo sprawnie. Praca była, pensje także można powiedzieć w porządku. Atmosfera na hangarze w zależności od działu w jakim sie pracowało, także w porządku. Samoloty byty obsługiwane bez większych przeszkód. Po kwietniu 2020 niestety zaczęło się sypać, co po części jest zrozumiałe światową sytuacją lotniczą. Jednak zachowanie firmy już takie w porządku nie było. Było od dawna jasne, nawet przed covidem, że maj - sierpień w bazie KTW będą miesiącami, w których wchodzi mało samolotów. Lecz firma zaraz po wprowadzeniu obostrzeń odrazu zwolniła kilkanaście ludzi zaraz na dzieńdobry. Kolejne miesiące, przerzut ludzi na baze w Rzeszowie, oczywiście pensja i czas pracy obniżona o 20%. Czasem trzeba było dojechać własnym pojazdem z bazy KTW do RZE, lecz to nie stanowiło problemu, bo kilometrówki zawsze były wypłacane. O dziwo, przez całe wakacje hangar RZE miał praktycznie pełne obłożenie, wszystkie działy pracowały także w obniżonym składzie i pensji pomimo ogromnej ilości pracy. Zachowanie firmy w stosunku do ludzi, którym kończyła sie umowa roczna w miesiącach lipiec - sierpień skandaliczne - ludzie kilka dni przed zakończeniem umowy nadal nie wiedzieli, czy będą mieli przedłużoną umowę czy też nie, w związku z czym sporo ludzi wcześniej szukało ofert i poodchodziło do innych firm, bo wiadomo, każdy chce mieć jakieś zabezpieczenie. Sytuacja wrzesień - październik. Baza KTW całkiem spore obłożenie, roboty sporo, w RZE troche mniej co było już wcześniej wiadome, jednak ludzie mieli naprawde sporo roboty w coraz to mniejszym składzie. W miesiącu wrzesnień miało być zakończona praca w obniżonym wymiarze, nie wspomne także o spotkaniu zarządu w bazie KTW, które nawet nie raczyło wyjść do "ludu" i powiedzieć jak wygląda sytuacja, co także przyczyniło się do powstawania wielu plotek. I ostatecznie, w ostatnim dniu września informacja - powrót do nominału godzinowego 100%, jednak pozostajemy przy pensjach obniżonych o 20% do marca 2021, plus kolejne kilka - kilkanaście osób dostało wypowiedzenia. Więc to by było na tyle. Wszystko było by do zrozumienia, gdyby nie paskudne zachowanie ludzi rządzących tą firmą. Jeszcze jeden wątek paskudnego traktowania ludzi - pościągali mechaników z Ukrainy, których wczesniej pozwalniali, chłopaki spędzili 14 dni na kwarantannie, po czym dostali telefony, że jednak nie są potrzebni i mogą wracać. Zostawię to bez komentarza. Na ten moment nie wiem jak firma wyobraża sobie na przestrzeni kilku miesięcy prace, bo kontrakty są podpisywane, ale ludzi do pracy coraz mniej, a wątpie, że po łaskawych telefonach do byłych pracowników ludzie wrócą jak gdyby nigdy nic. Pozdrawiam

Jaka atmosfera jest między działami w Linetech Sp. z o.o. Sp.k.?

Anka

Atmosfera współpracy zarówno pomiędzy działami operacyjnymi, jak i wsparcia. Pozytywnie oceniam choć zawsze mogłaby być jeszcze lepsza. Pozdrawiam, pracownik, 3 lata w firmie

holender

(usunięte przez administratora) HR bardzo nieprofesjonalnie podchodzi do tematu, nie polecam.

Trytytka
@holender

W tej kwestii nic się nie zmieniło. Jak HR zajmuje się kelnerka z pizzerii to tak to wygląda. Nie bierze odpowiedzialności za nic. Tą odpowiedzialność biorą Panie z działu HR. A pomysły są jej. W tej firmie dzięki polityce Zarządu pracownik średnio i niższego szczebla zawsze był traktowany jak śmieć. Wykorzystają kazdą metodę żeby jak najmniej zapłacić pracownikowi. Milionowe kary w umowach. Ta firma się skończyła 3 lata temu. Tam nie ma nikogo kto się zna na samolotach.

Zenek Frasyniuk
@Trytytka

Tak czytam te komentarze zauważyłem że wszystkie żale dwóch czy trzech użytkowników wylewają się zawsze w piątek wieczorem. Dorośnijcie i przestańcie żyć przeszłością tylko idzcie na imprezę i wypijcie piwko ze znajomymi Jak już nie pracujecie a firma według was się skończyła to o co taki ból?

Kaśka
@Trytytka

Popieram słowa Zenka Frasyniuka. Zamiast wylewać żale sprzed 3 lat może warto się zająć teraźniejszością. Swietnie, że podjąłeś decyzję o zmianie pracy na lepsze. Życzymy powodzenia i tylko sukcesów. Firma Linetech działa od 10 lat i trzymam kciuki, że działać będzie. W LOTAMS/MAGNETIC cała masa Ludzi ma "średnie" wynagrodzenie. U nas też tak jest. Fakt. Średnie wynagrodzenie odpowiada przeciętnym kompetencjom. Wyższe zarobki związane są z inwestowaniem w siebie. Zachęcam do takich czynności. Drodzy Kandydaci - obecni, przyszli - macie ten komfort, że możecie spróbować i kontynuować, spróbować i zrezygnować. Zachęcam do aplikowana i testowania. Wysokich lotów.

dwewqew

Dzień dobry, Czy wiadomo kiedy firma zacznie rekrutować ludzi na sezon?

szukająca odpowiedzi

Mam pytanie dotyczące stanowiska asystenta ds. logistyki, jak wygląda praca na tym stanowisku? jaka jest atmosfera w tym dziale (logistyki?) ? ( podobnie zła jak w innych, wnioskując po wcześniejszych wypowiedziach) ?

@szukająca odpowiedzi

Ok, składaj papiery i działaj

Natalia
@Nun

Czyli warto aplikować do Linetech? Napisz coś więcej, jak możesz. Jak zarobki, okej?

Barbara

Atmosfera w pracy jest bardzo istotna. Jakie zdanie posiadacie na temat tej panującej w Linetech? Czy kontakty między pracownikami ułatwiają Wam funkcjonowanie w zespole? Zachęcam do aktywności, gdyż Wasze wypowiedzi mogą pomóc osobom poszukującym pracy w Rzeszowie.

Mechanic
@Barbara

Wysoka rotacja doskonale ukazuje jaka jest atmosfera.

Mx C
@Mechanic

Rotacja wszędzie wysoka. Od lat obserwuje tych samych ludzi, pare latek w AMSie, LS, Linetech. Hermetyczne towarzystwo.

Mx C
@Mechanic

Hejo. Zgadzam się, że rotacja świadczy w jakimś stopniu o atmosferze tyle, że dzisiaj gdzie nie spojrzę wszyscy mówia o dużej rotacji i bardzo wysokich wymaganiach młodych ludzi...także czy jest to aż tak wymierny wyznacznik...to zależy... Ja póki co działam w firmie i jeszcze trochę podziałam. Fakt, mogłyby byc wyższe stawki. Czekam;)

Yac

Aplikowałem na stanowisko mechanika lotniczego. Ogólnie chcą chyba kogoś kto zna od urodzenia detale samolotu. Nie wiadomo nawet jakie trzeba mieć chęci i umiejętności żeby tam dostać pracę. Może wujek w zarządzie by pomógł. Tylko trzeba go najpierw mieć. Po rozmowie zero kontaktu. Zlewają człowieka na max. Moje sugestie dla Linetech Sp. z o.o. Sp.k.: Szkoda słów

tj
@Yac

Podobna sytuacja wystąpiła u mnie. Zero kontaktu, choć zostałem zapewniony, że "odezwiemy się". HR=RAK

ttt
@tj

jak jesteś lewy to nie dziw sie ze nikt do ciebie nie dzwoni

Jarosław
@ttt

Co to znaczy "lewy"? Jesteś osobą, z którą firma Linetech skontaktowała się po zakończonym procesie rekrutacyjnym, czy może wypowiadasz się z poziomu osoby, która tam obecnie pracuje? Daj znać, czy masz jakąś wiedzę o pracy w tym miejscu.

Patryk
@Yac

Miałem podobną sytuację w Linetch i Lotams. Także może nowe praktyki. Próbuj dalej.

nowynick

Witam, ostatnio dostałem propozycję sprzątania samolotów, co się robi przez te 11 godzin pracy ? czy jest ciężka harówa ?

I to jak
@nowynick

Uciekaj dalej niż widzisz, brak odpowiedniej ochrony osobistej a środki niestety niezdrowe

Nowynick
@I to jak

To co ja mam ze sobą zrobić? jak wszędzie jest źle gdziekolwiek się zapytam, kaput ?

Trytytka
@I to jak

Daruj sobie człowieku !!

@Nowynick

Podejmij wyzwanie i sam oceń. Po to są umowy z 3 m-cznym wypowiedzeniem, żeby z tego korzystać. Wyrób własną opinię i markę, nie daj się sfrustrowanym, ex-pracownikom. Ci powiedzą najwięcej. Ci zadowolenie nie mają czasu na wpisy tutaj, a szkoda. Powodzenia!

annap

Nie szanuje się tamudzi z założenia po prostu. A już podzielone szafki na kawę i herbatę dla .... i reszty populacji (usunięte przez administratora)

@annap

W dziale IT są 2 osoby. To ciekawe, że przedstawiasz właśnie ten dział. Wciąż podtrzymuję stanowisko, że to ludzie tworzą atmosferę. Ja jestem pozytywnie zaskoczony. Co więcej w moim zespole są ludzie pracujący w firmie ponad 2, 3 lata. Także można.

Ktoś

Dzień dobry. Zaoferowano mi pracę na stanowisku lider projektu. Czy ktoś mógłby mi udzielić informacji na temat pracy w tej firmie? Zarobki, atmosfera, socjal itp.

ex pracownik

Zalezy jaka lokalizacja?

Ślunzak
@ex pracownik

Sky is the limit, the only way is up,

annap
@Ktoś

(usunięte przez administratora) socjal jak wszedzie Medicover, difinabsowania do okarow brak mimo przepisów, nieodpłatne delegacje i wynahrodzenia niepłatne w terminie

Uciekaj
@Ktoś

Uciekaj jak najdalej, kłamią, kłamią i jeszcze raz kłamią.

@annap

Medicover, Multisport są Delegacje zagraniczne: płatne zgodnie z Rozporządzeniem ministerialnym. Jako, że w kontrakcie mamy pracę na terenie Polski to nie ma 30 pln. Fakt. Zostałam o tym poinformowany na etapie rektutacji. Także albo Ci to odpowiada albo nie. Pracuję 2 lata. Płaca ZAWSZE w terminie. Czasami zdarzają się ponoć opóźnienia w B2B ale wiem, że wynika to i z winy firmy i z opóźnień w składaniu faktur (o czym HR upominają). Także...jak chcesz się przyczepić to i lokalizacja Ci nie będzie odpowiadała. Z negatywów: krzykliwy Włoch powinien zostać wymieniony. Mało pomocny, nie tworzy zespołów. Do wymiany.

Mr Jeff Lebowski

Praca jak praca. Są plusy są minusy. Jak ktoś się spodziewa, że w robocie nigdy nie spotka złośliwego i złego szefa albo współpracownika to powodzenia życzę w życiu. W kilku firmach byłem i tutaj tez ciśnienie potrafi skoczyć, ale takie jest życie.

Jestem od 13 M-cy i jest ok. Płaca o czasie. Benefity pozapłacowe, jak wszędzie (multisport, medicover), ku mojemu zdziwieniu premia. Jak chcesz pracować i się rozwijać to spokojnie się tu odnajdziesz. Atmosferę tworze ja i najbliżsi mi pracownicy. Ani ja nie narzekam ani myśle, ze oni nie narzekają. Zdarzają sie problemy systemowe i tez inne ale jakoś sobie z nimi radzimy. Cieszę się, ze Ci narzekający mierzą wysoko i zmieniają prace. Obyście tam znaleźli zadowolenie.

Audytor

Jakie zarobki i jakie opinie o stanowisku audytora w linetech jasionka ?

pomocny
@Audytor

Nie ma takiego stanowiska w Jasionce, na pewno chodzi o audytora?

Ślunzak 103
@Audytor

A co tam audytować?????

Audytor
@pomocny

Coś z jakości, chodzi o jakies widełki wynagrodzenia

Być nie mieć...

Sebastiano, wymaga ale nie jest zły. Jeżeli lelum palelu pracy to dla robaka, każdy będzie zły(usunięte przez administratora)... Itp. Jak w każdej pracy trzeba pracować a nie lelum palelu. Ricardo to ja auuu. Nigdy nie miałem problemów żadnym zarządu, hr, czy mechanika i sebastiano. jak jesteś człowiekiem to będą ciebie traktować jak człowieka. Dawales 50% to dostałeś kopa, ja daje 110%. Auuuu. Auuuuuu. Auuuuu. Auuuuu. Tylko warjaci są coś warci. Auuuu PS. Ricardo zazdroscisz Serbom kasy zmień obywatelstwo. Auuuu

Madka jest tylko jedna!
@Być nie mieć...

w tej firmie tylko jedna osoba pracuje na 110% Zgadza się również to iż wg właśnie jej zdania cała reszta opierdziela się pracując na maxa 50%. Jak dobrze, że szefowa HR nie może być w kilku miejscach na raz :)

wykorzystany
@Być nie mieć...

Odpowiedz chyba kogoś z góry, jak dajesz z siebie 110% to cię wykorzystają do cna aż się ogarniesz i sam zrezygnujesz bo w zamian nic nie dostaniesz. Już nawet premii nie ma od kilku lat a ta premia wynosiła 150zł jeśli dobrze pamiętam. Nadgodzin też nie ma co najwyżej dodatkowe godziny płatne 1:1 haha śmiech na sali.

Być nie mieć...

Ricardo nie pamięta wół jak ciele ciem był. Pamiętasz jak kazales wszystkim pracownikom z Polski przychodzić do biura i mówić że jestem obecny? Nie wystarczyło tobie że odbijalismy się przed wejściem. Co ty stary wiesz(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Linetech Sp. z o.o. Sp.k. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Linetech Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Linetech Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Linetech Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Linetech Sp. z o.o. Sp.k.