Kancelaria Prawno-Podatkowa Capital Legis Sp. z o. o. (Oddział w Polsce)

Opinie o Kancelaria Prawno-Podatkowa Capital Legis Sp. z o. o. (Oddział w Polsce)

Kamila

Super współpraca, można liczyć na pomoc, wszystko dokładnie tłumacza prostym językiem tak ze człowiek beż problemu wszystko rozumie.

Kompleksowa obsługa - bardzo bogate doświadczenie, dzięki czemu można liczyć na wsparcie w wielu kwestiach.

Leszek

Korzystałem z porady prawnej, pełen profesjonalizm, duża wiedza i jasność przekazu.

Marta i Tomek

Jesteśmy zadowoleni z opieki kancelarii w kwestiach sądowych, brak zastrzeżeń, rewelacyjny kontakt, fachowe porady, zdecydowanie polecamy.

Firma Kancelaria Prawno-Podatkowa Capital Legis Sp. z o. o. (Oddział w Polsce) w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Księgowa/-y. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Sikor

Dobry kontakt z kancelarią, rzetelne podejście do sprawy i co najważniejsze szybkie jej rozwiązanie :)

Łukasz

Wzorowa współpraca od ponad 2 lat. Polecam!

Fortis

Sympatyczna obsługa i trafna porada, za co bardzo dziękuję!

Damon

Jakościowo jak dla mnie absolutna czołówka jeśli chodzi o kancelarie w Polsce

Rafał

Cieszę się że na nich trafiłem. Świetna współpraca od ponad roku. Bardzo dobry kontakt, człowiek wie na czym stoi.

kamil

polecam, współpraca godna polecenia

Klient

Jestem bardzo zadowolony bo od momentu rozpoczęcie współpracy dają radę. Wszystkie pytania, problemy rozwiązują od razu, można liczyć na pełne wsparcie a także pomoc. Polecam!

Mat

Pełen profesjonalizm i fachowe podejście. Polecam!

Dominik

Planuję podjąć z nimi współpracę. Możecie powiedzieć coś więcej?

Anita
@Dominik

Jak najbardziej tak. Dają radę w 100%. Wszystko jasno omawiają i informują na bieżąco o postępach.

@Dominik

Wg mnie tak. Zero problemów jak do tej pory.

martyna
@Dominik

W sposób bardzo przystępny tłumaczą sytuacje prawna, jasno przedstawiają jak będzie wyglądała współpraca.

Piotrek
@Dominik

Polecam wszystkim to miejsce - profesjonalizm, przemiła obsługa i elastyczność w działaniu.

Paulina
@Dominik

Jeśli szukasz pewnej kancelarii to wg mnie lepiej trafić nie mogłeś. Ja polecam, bo wiele innych odsyłało mnie z informacją że nic nie da się zrobić, a oni potwierdzili że da się zrobić i to naprawdę dużo :)

Ula
@Dominik

Rzetelne, życzliwe i profesjonalne podejście do klienta.

Dominika
@Dominik

Już na pierwszym spotkaniu czułam, że to kompetentne osoby, które odpowiednio zajmą się moją sprawa.

Dominika

Kancelaria z wykwalifikowaną kadrą. Czułam się zaopiekowana, w końcu nie musiałam się niczym martwić.

Maciej

Świetnie poprowadzona sprawa, zadbali o każdy szczegół przez co niczym nie byli zaskoczeni i sprawa zakończyła się dla mnie pomyślnie. Polecam!

Horti

Polecam! Współpraca bez zarzutu

Sweet

Człowiek wie na czym stoi, zaskoczeń większych nie ma.

Kamila

Super kancelaria, działają bardzo dobrze. Zero problemów jeśli chodzi o kontakt i informacje o postępach.

Karol

Profesjonalizm, wiedza oraz zaufanie to trzy najważniejsze cechy które można zauważyć w tym miejscu. Sprawdzona kancelaria od dawna, polecam każdemu

Marzena

Bardzo miłe oraz znające się na rzeczy grono ludzi, ktore wie co dla klienta będzie najlepsze. Polecam bo naprawdę warto sprawdzić ich usługi, jako jedni z nielicznych którym można zaufać.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawno-Podatkowa Capital Legis Sp. z o. o. (Oddział w Polsce) - Warszawa

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawno-Podatkowa Capital Legis Sp. z o. o. (Oddział w Polsce)?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawno-Podatkowa Capital Legis Sp. z o. o. (Oddział w Polsce) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawno-Podatkowa Capital Legis Sp. z o. o. (Oddział w Polsce)?

Kancelaria Prawno-Podatkowa Capital Legis Sp. z o. o. (Oddział w Polsce)