inTime Express Logistics Sp. z o.o.

Opinie o inTime Express Logistics Sp. z o.o.

Wojtek

Miła atmosfera, można się poduczyć niemieckiego i pracy w transporcie

@Wojtek

Witam Wojtek, dziękujemy za pozytywny komentarz. Życzymy wszystkiego dobrego.

Kierowca in time

Niewiem jak u podwykonawców ale praca jako kierowca w in time to bajka fajna ogarnięta spedycja mili do kierowców szefostwo też na poziomie ogólnie atmosfera pracy na duży plus i auta bardzo dobrze wyposażone

@Jarosław

Witamy Jarku, nasi kierowcy zatrudnieni są w niemieckiej spółce InTime Express Logistik GmbH. Pracują w systemie 2/1. Większość tras to jazda po terenie Niemiec oraz cała Unia Europejska.

Dima

Fajna, luźna atmosfera z firmie. Kierownictwo jest bezproblemowe i gotowe do pomocy. Jest możliwość nauczyć się, poprawić język niemiecki, bo jest stały kontakt mailowy, telefoniczny z oddziałami w Niemczech.

@Dima

Dziękujemy bardzo za świetną ocenę, życzymy wszystkiego najlepszego na przyszłość.

Kuba

Das ist eine gute Firma, die Kollegen sind alle sehr nett und Hilfsbereit. Kann ich empfehlen

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Czy w inTime Express Logistics Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Na razie chyba nie ma dostępnego stanowiska kierowcy, ale dopytam o nie, bo może pojawi się w najbliższym czasie. Mogę liczyć na podanie widełek zarobkowych na start? Jaka umowa? Trasy w Polsce czy tylko za granicą?

Witam, za zatrudnienie kierowców odpowiedzialny jest nasz odzdział w Hannowerze. Proszę o kontakt z biurem w Niemczech.

@Pracodawca

A można prosić o informację, czy na ten moment poszukujecie jakichkolwiek pracowników? Jeśli tak, to na jaki wakat? Szukam pracy we Wrocławiu... Znajdzie się tutaj coś dla mnie?

Pracodawca Nowy wpis

Witamy, w tej chwili nie prowadzimy procesów rekrutacyjnych.

Transportowiec

Witam. Czy istnieje możliwość współpracy solówką 12t? Kilka kursów jechałem od was ale z drugiej ręki. Prowadzę JDG i chętnie pod wami bym pojeździł. Jest taka możliwość?

Pracodawca Nowy wpis
@Transportowiec

Witam, Proszę o kontakt na email: przewoznik@intime.de

Witam. Czy aktualnie poszukujecie kierowców do pracy? Mam ponad 12 lat doświadczenia na trasach międzynarodowych, język angielski. Jak się do Was dostać/aplikować?

@Kк

Witamy serdecznie, dziękujemy za zainteresowanie się naszą firmą. Niestety w tym momencie nie poszukujemy kierowców. Jeśli sytuacja się zmieni, będziemy o tym informować.

@inTime Express Logistics Sp. z o.o.

Rozumiem. Ja też szukam pracy jako kierowca na międzynarodówkę. Po nowym roku jest możliwość wolnych etatów? W jaki systemie się tu pracuje? Zwykle ile dni w tygodniu w trasie?

Czy po rozmowie w inTime Express Logistics Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Znalazłem ogłoszenie na kierowcę międzynarodowego, ale sprzed siedmiu lat. Źle szukam czy co? Chętnie się dowiem czy aktualnie można się zgłaszać do firmy, bo będę zmieniac pracę. Chętnie się dowiem na jakie kraje jeździcie? Bo może akurat tam, gdzie kiedyś juz byłem, co byłoby dla mnie na plus.

Witamy serdecznie, dziękujemy za zainteresowanie się naszą firmą. Niestety w tym momencie nie poszukujemy kierowców. Jesli sytuacja się zmieni, będziemy o tym informować.

Wojtek

Miła atmosfera, można się poduczyć niemieckiego i pracy w transporcie

@Wojtek

Witam Wojtek, dziękujemy za pozytywny komentarz. Życzymy wszystkiego dobrego.

Niki

Ja pracowalam w intimie ale w niemczech i naprawde w duspo zadnych problemow nie bylo wszystko ok... ale wrocilam do polski i chetnie bym wrocila do pracy w inTimie jako kierowca...

Iza
@Niki

Ciekawa jestem czym szczególnym się ta firma tak wyróżnia, że aż byś tam chciała wrócić? Kasę konkurencyjną oferują? :) Czy jeśli chodzi o pracę w Niemczech to wymagają tego języka czy na spokojnie przyjmują też tylko z angielskim?

@Niki

Dziękujemy za opinię.

Kierowca in time

@Kierowca in time

Dziękujemy bardzo , życzymy szerokiej drogi.

Jarosław
@Kierowca in time

Powiesz w jakim systemie pracujesz? To znaczy jak długo jesteś w trasie i ile odpoczynku? Na jakie kierunki głównie jeździsz?

@Jarosław

Dawid

Super atmosfera.

Urszula
@Dawid

Są jakieś spotkania integracyjne, które wpływają na te super atmosferę ? Oprócz tego znajdujesz jeszcze jakieś plusy pracy tutaj ?

@Dawid

Dziękujemy Dawid, życzymy wszystkiego najlepszego na przyszłość

Dima

@Dima

Dobrze że atmosfera jest fajna. Ten niemiecki to na jakim poziomie powinien być? A jak zarobki? Można dobrze wynegocjować pieniądze? Wypłata jest na czas?

@Dima

Jaki dress code obowiązuje w IN tIME Express Logistics Sp. z o.o.?

Witam serdecznie, nie mamy określonego dress codu. Stawiamy na dobre samopoczucie i zadowolenie pracownika.

Kuba

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

samotny przewoźnik

jedynie co mogę dodać jako pozytyw, to zawsze płacili w terminie

Weronika

Ale dlaczego tak jest? Powód mnie interesuje i czy jest poważny, żebym wiedziała, że nie rezygnuje np. z wysłania CV na marne, a pracy sensownej to ze świecą szukać teraz.

Jak dodawałeś te komentarze to nie widziałeś, że się wrzuciły czy jak? Jak niby 24 na dobę i co z tymi zarobkami tak konkretniej? O jakim stanowisku w tym biurze piszesz?

Hanna

Na forum nie obrażamy osób trzecich. Wszystkie zasady korzystania z forum GoWork.pl są zawarte w regulaminie: https://www.gowork.pl/regulamin Zapoznaj się z nimi proszę i dopiero wówczas napisz swoją wypowiedź. Tutaj największą wartość mają merytoryczne i rzetelne opinie na temat pracy w firmie.

Hanna

@ku, o narzędziach pracy na jakim stanowisku piszesz? Pamiętajmy, że takie ogólne warunki pracy różnią się nieco w zależności od działu, w którym zatrudniony jest pracownik.

ku

Nowi managerowie to jeszcze nic dziwnego, ale wiecie może czy w niedługim czasie oprócz telefonów służbowych pojawią się jeszcze jakieś inne narzędzia pracy? Benefity pewnie są

Zostaw merytoryczną opinię o inTime Express Logistics Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w inTime Express Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy inTime Express Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w inTime Express Logistics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

inTime Express Logistics Sp. z o.o.