Hellopak Kocyk&Wspólnicy sp.j.

Sochaczew

Opinie o Hellopak Kocyk&Wspólnicy sp.j.

Hllo

2200 na rękę, czy to dobre zarobki? Jak opisują wysokie wynagrodzenie ? Umowa Zlecenie !

Tomasz
@Hllo 13.08.2017 23:36

Zarobki są super. Praca jest super. Jesteśmy jedną wielką rodzina. Kocham ta firmę

Tomasz

Super firma. Rodzinna i dobrze placaca. Oby tak było wszędzie Tomasz

Aneta

@Michałco sprawia, że jest super? Możesz podać parę plusów z pracy właśnie tutaj?

Michał

Super firma. Oby więcej takich

Aneta

@Pedro jesteś pracownikiem Hellopak? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twojej pracy. Na jakie warunki zatrudnienia mogą obecnie liczyć pracownicy?

Pedro

Chyba caly czas kogos tam szukają...

romek atomek

czy nadal poszukiwany Operator maszyny zgrzewającej?

Zostaw opinię o Hellopak Kocyk&Wspólnicy sp.j. - Sochaczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hellopak Kocyk&Wspólnicy sp.j.