Opinie o Grupa Producentów Warzyw Primavega Sp. z o.o. w Naruszewo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Grupa Producentów Warzyw Primavega Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Grupa Producentów Warzyw Primavega Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Płody rolne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Producentów Warzyw Primavega Sp. z o.o. w Naruszewo

Pracowałam tam w biurze. Beznadziejna firma. Wykorzystują pracowników na całej linii. Stara kadra uważa się za panów i władców. Mobbing na porządku dziennym. Nie polecam.

@Kandydat

np dyżury w weekendy za które nie płacili premia uznaniowa która była uzależniona od tego czy Cię szef lubi czy nie duży natłok pracy, telefony od rana do wieczora dużo osób bez doświadczenia branżowego przekleństwa na porządku dziennym Generalnie masz zapieprzac i nie narzekac Wymieniać dalej?

Rozważam pracę jako Młodszy operator kartoniarki, podobno jest możliwość bezpłatnego mieszkania w ich hotelu pracowniczym. Wiecie, jakie tam panują warunki, warto rozważyć tę opcję?

Niedoszlypracownik Nowy wpis

Nie polecam. Po wypełnieniu ankiety odnośnie zarobków (napisane było wprost kwota netto) przez pracuj.pl gdzie aplikowałam, umówieniu wizyty, przejechania 40km, godzinnej rozmowie Pani rekrutująca informuje mnie, że jednak kwota powinna być podana w brutto i ta, która oczekuje jest zdecydowanie za wysoka. Odniosłam wrażenie, że w firmie jest naprawdę sporo wolnego czasu, skoro nie można już na wstępie rozmowy telefonicznej o tym poinformować i zapytać czy wciąż się jest zainteresowanym. Kompletna strata czasu. Brak organizacji a jedyny benefit, o którym usłyszałam to darmowa sałatka z kurczakiem. Proszę wybaczyć, ale z sałatki nie wyżyje.

Administrator Nowy wpis

Grupa Producentów Warzyw Primavega Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na na stanowisko Szkoleniowiec. Średnie wynagrodzenie na rynku na tym stanowisku to 6500 . Czy Waszym zdaniem to uczciwa stawka?

Aleksandra JJJ Nowy wpis

Miałam rozmowę kwalifikacyjną do tej firmy we Wróblewie. Ewidentnie chcą zatrudnić, żeby sobie korzystać na pracowniku. Jakość komunikacji bardzo słaba a szukają kogoś komunikatywnego... Powiedzieli też cytuję "Nie szukamy przyjaciół". Można było odczuć brak chęci współpracy i nastawienie na realizację własnych potrzeb oraz brak szacunku do potencjalnego pracownika. Coś w stylu "Chcielibyśmy to to i to... reszta nas nie interesuje". Zdecydowanie nie polecam aplikować - niezdrowe środowisko pracy.

Czy kandydat na stanowisko Specjalista ds. Planowania w firmie Grupa Producentów Warzyw Primavega Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Celina

hejka, orientuje się ktoś czy będą zatrudniać w tym roku? Mają na stronie zakładkę kariera, ale ofert pracy brak. Po waszych opiniach widzę, że ostatnio ktoś wypowiadał się o rekrutacji u nich 3 lata temu :< czy od tego czasu nikogo nie zatrudniali? Dajcie znać czy coś się poprawiło w temacie premii? bo pisaliście, że była ona przyznawana w zależności od sympatii szefa.

@pracownik

Możesz przytoczyć szczegóły ?

aktualny pracownik
@pracownik

Witam, Ja się nie zgodzę z Panią, która pracowała "w biurze". Sama pracuję tu od ponad roku. Mając naprawdę złe doświadczenia z poprzednimi pracodawcami tu jest mi bardzo dobrze! Atmosfera z kierownikiem jak i większością pracowników bardzo pozytywna :)

Gabriela
@aktualny pracownik

Hmm.. to w takim razie skąd taka różnica Waszych zdań? Może ktoś jeszcze wypowie się na temat atmosfery w Primavega? :)

@Kandydat

Dominik

A może zabrakło chęci do pracy i dlatego utrata pracy w dobrej firmie jest tak przykra?

Weź niepier.ol
@Dominik

W dobrej firmie? Chyba nie mówisz o tym PGRze za unijną kasę. Jaki Pan taki kram. (usunięte przez administratora) i drobnomieszczaństwo. Nie zawracaj sobie głowy tą firemką. Chyba, że szukasz pracy sezonowej. Po każdym sezonie 90% kadry dostaje wypowiedzenie, ot taka stabilna firma.

@Dominik

Sama odeszłam :) to była najlepsza decyzja na świecie

Daniel
@Dominik

Dobra firma? Brak organizacji,(usunięte przez administratora) i praca na polu z dwiema przerwami o 9 i 12, w temperaturze 30 st. Swietna firma, nie polecam.

Dawid

Faktycznie jest problem z mobbingiem?

Witam, Waszym zdaniem warto podjąć pracę w firmie Green Factory ? Jak wygląda praca w nowym zakładzie (szklarnie) ? Jaka ogólna atmosfera w firmie ?

Pracownik.

Witam. Czy są tu obecni pracownicy firmy ? Jaka atmosfera jest w firmie ? Czy występują duża rotacja na wyższych stanowiskach ? Jak wygląda hierarchia w firmie ?

Robert

A ja myślę, że znalazł się lepszy fachowiec bo firma pracuje nad osiąganiem coraz wyższych standardów. Może trzeba z pokorą przyjąć taka ocenę?

NICK

Miałem 5 etapów rekrutacji, od sierpnia dopiero w listopadzie 5 etap powiedzieli że jednak nie pasuje do ichniego zepsół, taka firma sama nie wie czego chce odradzam aplikowanie w tej firmie. Tylko stracony czas, i bezsensowne rozmowy z samymi zapytaniami. Pozdrawiam

Go

Ja przeszłam proces rekrutacyjny i od kilku tygodni pracuję w PrimaVega. Uważam, ze proces był sprawnie i profesjonalnie przeprowadzony. Mam same pozytywne wrażenia.

gruby

dziadostwo straszliwe

W jakim wieku jest kadra pracownicza? Młodsi, starsi? Może wymieszane?

Zuza

Firma i caly przebieg rozmowy rekrutacyjnej wywarl na mnie bardzo negatywnie wrazenie. Jestem zniesmaczona calym jej przebiegiem. Rekruter mialam wrazenie ze caly czas nie mial kontaktu wzrokowego ze mna raczej tylko ze swoim laptopem, poczym naskakiwal momentami swoimi nie milymi pytaniami. Nie pisze ze za kazdym razem ale z bardzo negatywnym I nie milym wyrazem twarzy. Z kolei pani z(usunięte przez administratora) mam wrazenie ze dba tylko O dobro firmy a nie takze o dobro pracownika, bo przecież to firma jest dla ludzi a nie ludzie dla firmy. Bo bez nich nic by nie zdzialala. Uslyszalam troche nie zrecznych odpowiedzi typu ze wszyscy leniwi, placzliwy zostali zwolnieni. Tzn dokonali segregacji ktora im odpowiadala. Moim zdaniem nie licza sie bardzo z pracownikiem tylko ze swoimi egoistycznymi zalozeniami I celami. Rozumiem ze firma sie rozwija ale nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka. Takze wspolczuje komus komu podwinie sie noga jednorazowo bo prawdopodobnie jest na straconej pozycji. Ogolnie nie polecam.

dyrektorra

To jest część Green Factory - napiszę Wam jak wygląda rekrutacja do działu finansowego. Rekruterka - na większość pytań odpowiada "zapraszam na naszą stronę internetową". Kilka najprostszych pytań rekrutacyjnych (typu sukcesy / porażki). Nie potrafi udzielić konkretnych informacji na jakie stanowisko rekrutuje, jakie będą obowiązki, itp. Dyr.fin. - strasznie spięta babka i większość spraw zna tylko z teorii. Widać że cała jej wiedza pochodzi ze szkoleń. Jedziesz na koniec świata na rozmowę i tam nawet nie bardzo wiadomo o czym ma być rozmowa. Na końcu okazuje się że masz chodzić w gumiakach po polu i sprawdzać czy maszyny dobrze pracują. :) Rekruterka przekazuje Twoje papiery między firmami (Green Factory to kilka spółek) ale oczywiście nie informuje o tym kandydata. Przez cały czas nie wiesz na jakie w ogóle stanowisko miałbyś trafić i w jakiej spółce. Ogólnie - amatorszczyzna i chaos. Jeżeli chcecie coś zdziałać w działce finansowej to nie w tej firmie...

Czy warto szukać tu pracy?Tak dziwnie piszecie!!

Czy firma organizuje dowóz pracownikow do miejsca pracy ? Jak zarobki Netto na reke ile dostanie pracownik produkcji?

Toki
@Kasia

Tak kup sobie rower albo oddaj się komuś w to może ktoś cie zabierze

Zbyszek

Jak wyglada pracy od strony godzin Tzn ile godzin dziennie sie pracuje? I czy wekendy też (niedziele....)

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Producentów Warzyw Primavega Sp. z o.o. - Naruszewo

• Jak się pracuje w Grupa Producentów Warzyw Primavega Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Producentów Warzyw Primavega Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Producentów Warzyw Primavega Sp. z o.o.?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Grupa Producentów Warzyw Primavega Sp. z o.o.