GRC Technologie Sp. z o.o.

Śląskie

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 6 ocen.

Opinie o GRC Technologie Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GRC Technologie Sp. z o.o.

anonim

(usunięte przez administratora)

HE

Co tu dużo mówić i wyjaśniać?! @ON ma racje, firma nie wypłaciła na czas pensji,przez kilka miesięcy, wypłaca w małych ratach po paru miesiącach, powodem jest oczywiście brak pieniędzy przez złe zarządzanie, w efekcie masowe odejścia. Ale jak ktoś chce pracować za półdarmo - droga wolna

Maja

@ON - czy starałeś się wyjaśnić tę sprawę? Jakie wytłumaczenie podał pracodawca? Czy są powody, aby sądzić, że firma prosperuję nie najlepiej? Aktualne informacje o sytuacji w firmie będą pomocne, zarówno dla osób poszukujących pracy, jak i dla moderatorów forum.

ON

Uwaga !!! firma niewypłacalna !!!! wiszą mi pieniądze za czerwiec i lipiec.....Uważajcie...!!!!

HE
@ON 10.08.2017 22:09
Uwaga !!! firma niewypłacalna !!!! wiszą mi pieniądze za czerwiec i lipiec.....Uważajcie...!!!!

Niestety przedmówca ma racje... szerokim łukiem omijać!

Maja

Obecnie GRC Technologie Sp. z o.o. poszukuje pracowników między innymi na stanowiska takie jak Betoniarz oraz Kierowca pojazdów ciężkich. Czego mogą spodziewać się osoby aplikujące do tych działów firmy? Chętnie usłyszymy od obecnych jej pracowników. Twoje doświadczenie może być bardzo cenne dla osób, które szukają informacji na temat tego jakim pracodawcą jest firma.

hy

Dużo jest dziewczyn, które interesują się stanwoiskami ziwiązanymi z pracą fizyczną. przecież to się dodatkowo wiąże z odpowiednimi benefitami w tym zakresie, a w końcu na dobre zarobki nigdy nei można pracować, ale wiecie jakie są przeciętne stawki tutaj?

Zostaw opinię o GRC Technologie Sp. z o.o. - Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GRC Technologie Sp. z o.o.