Redrog S.C. Bożena Krzyżak & Wojciech Krzyżak

Porąbka Iwkowska

Redrog S.C. Bożena Krzyżak & Wojciech Krzyżak

Opinie o Redrog S.C. Bożena Krzyżak & Wojciech Krzyżak

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

byle gdzie indziej

Synek jak synek BURAK. Ojciec tez nie lepszy, gardzi wszystkimi a synek patrzył jak stary gardzi ludźmi. Dawniej firma była koło domu w Iwkowej. Przyjeżdżaliśmy około 18 w sobotę jedni szli gnój od koni wywalać inni myli samochód czarny VW Transporter lub Patrola - bo on musi z rodziną rano do kościóła jechac. I tak tydzień w tydzień. Interesanci zajeżdżali a żonka lodami gościła. Z tego co kojarzę to cała śmietanka zarządców dróg zajeżdżała. Często gościła rodzina zresztą też drogowców. Jak chciałeś wolne to się uśmiechał i czasami dawał BEZPŁATNE. Wszyscy dyrekttorzy od niego odeszli a to taki BŁOGOSŁĄWIONY CZŁEK. Jeszcze mi 600 zeta wisi

Zły

Dobry chłopak nie zwraca się do straszych osób ty (usunięte przez administratora) Kur.. TROSZKĘ KULTURY i poczucia że mimo iż się jest kimś z rodziny to trzeba zachować pewne zasady. Skoro teraz jest taki dla pracowników to jaki będzie później gdy to być może przejmie. Pan Krzyzak ciężko pracowal żeby to osiągnąć szkoda żeby jakiś gowniarz to zburzyl.

Edyta

@Taki ktoś myślisz, że to sposób integracji? Czyli syn właścicieli firmy Redrog pracuje razem ze zwykłymi pracownikami? Nie jest ich przełożonym?

Taki ktoś

A ja tam pracowałem i nie jest źle a z tymi stawkami to bujdy jakieś piszą bo to w zależności od roboty tylko boja się przyznać rotacja była jest i będzie ludzie szukają odchodza wracają no syna też poznałem dobry chłopak lubi przeklnac taka młodzież skoro pracuje na równo z wszystkimi to się pewnie integruje i traktuje jak kolegów

Edyta

@Wywalić syna. a w jaki sposób zwraca się syn do pracowników firmy Redrog S.C. Bożena Krzyżak & Wojciech Krzyżak? A możesz osobiście powiedzieć o tym szefostwu? Nie ma niestety gwarancji, że Twój szef wejdzie na forum i to przeczyta, a jeżeli dzieją się takie rzeczy to ważne jest to, żeby to szybko wyjaśnić i wprowadzić jakieś reguły, które wszystkim umożliwią dobrą pracę.

Wywalić syna.

Drogi Panie Krzyżak polecam Panu zająć się tym co Pana syn wyprawia, przez takie osoby odniechciewa się pracować... Pieniądze to nie wszystko. Aż żal patrzeć jak gowniarz dwudziestoletni zwraca się do osób starszych o 30 lat. Trochę szacunku.... Czy tego uczą Was tam gdzie klekacie co niedzile ze skuloną głową?

Edyta

@Wiesiu nie do końca rozumiem. FIrma Redrog S.C. Bożena Krzyżak & Wojciech Krzyżak wybiera Wam czas, w którym możecie iść na urlop? A nie możesz wziąć urlopu na żądanie? Jeden dzień na tego lekarza Ci nie wystarczy w takiej sytuacji?

Edyta

@Pracownik a czemu nie można dostać urlopu w firmie Redrog S.C. Bożena Krzyżak & Wojciech Krzyżak? Jakie macie umowy? Jeżeli jesteście zatrudnieni na umowę o pracę to należy wam się umowa o pracę.

Wiesiu
@Edyta 27.11.2017 12:21

Edytka Ty chyba na innej planexie żyjesz Co z tego że masz umowę o pracę ja poprosiłem tego pana o kilka dni wolnego bo mialem długo oczekiwaną wizytę do lekarza i nie otrzymalem a papiery urlopowe to się podpisuje przy wyplacie lub w zimie jak snieg nie pada

Masakra nie polecam tej firmy Praca od świtu do nocy pensje tragiczne żadnych praw pracownik nie ma urlop można pomarzyć nie jest wyplacany ani nie można go wziasc Nie wróżę przyszłości tej firmie

Koleżanka
@Pracownik 17.11.2017 21:18

Nie ma co narzekać Szef pewnie w swej wielkiej chojnosci na Święta znowu da jabłka Jak nie chwalić????????????

John

Edyta Rocki ma rację Czasu już troszkę mineło ale ludzie niektorzy mało co się zmieniają. Brak szacunku do drugiego człowieka pracownika spowodowało że dziś brakuje ludzi w Redrogu dziś sama widzisz że Pan Krzyżak już nie kosi trawy bo brakuje mu ludzi koszą podwykonawcy tego problemu nie bylo dwa trzy lata temu ale jak się caly czas gardzi pracownikiem płaci stawki minimalne każe pracować w deszczu czy na upałach przekraczające 34 stopnie w cieniu no to dziś mamy podwykonawcow bo wiekszosc sie zwolnilo

Edyta

@Roki myślę, że nie ma sensu cofać się tyle. Minęły 3 lata i w firmie mogła się zmienić kadra, więc podejrzewam, że ta osoba już nie pracuje w Redrog S.C. Bożena Krzyżak & Wojciech Krzyżak. Dlatego nie widzę sensu dyskusji z taką osobą. A Ty ciągle pracujesz w Redrog S.C. Bożena Krzyżak & Wojciech Krzyżak? Wypowiesz się szerzej o swoich doświadczeniach?

Edyta

@Ff no ale powinno to funkcjonować tak, żeby i pracownik był zadowolony i pracodawca, więc mimo wszystko nadal uważam, że rozmowa jest ważna i może spowodować jakiś krok do przodu w pracy w Redrog S.C. Bożena Krzyżak & Wojciech Krzyżak.

Ukasz
@Edyta 22.09.2017 20:14

Jaka rozmowa z tym panem nie ma rozmowy łatwiej znalez sobie inną pracę. Gdyby u tego pana była rozmowa to by mu pracowników nie brakowało dziś ten człowiek zatrudnia Ukraińców bo Polacy nie chcą go znać

Edyta

@Waldi a próbowaliście rozmawiać o pracy zmianowej z pracodawcą w takich sytuacjach jak upały po 33 stopnie? Wiadomo, że takie firmy muszą wyrobić się z terminami, więc dlatego chcą, żeby ich pracownicy jak najdłużej pracowali. Ale może warto zaproponować, żeby wprowadzili 2 zmiany?

Ff
@Edyta 08.09.2017 13:04

Kodeks pracy tak nakazuje poco rozmawiac o zmianach jak nam się podstawia listy do podpisu że pracujemy po 8/9 godzin Lepiej chyba jedna zmiana niż dwie bo dla ora odawcy oznacza więcej ludzi zatrud. a z tym się wiążą większe podatki zusy itp

Waldi

Jery ma 100% racji nie chodzi o te skromne zarobki chodź 10zł za koszenie to sami wiecie szkoda słów ,tylko o szacunek do człowieka do pracownika jak są upały po 33stopnie w cieniu to trzeba dać pracę krótszą tak samo przy masie nie po 16 godzin trzeba mieć Boga w sercu w nie tylko pieniądze

Edyta

@Jery czy chodzi tylko o pensję? Czy jeszcze są jakieś inne doświadczenia z firmą Redrog S.C. Bożena Krzyżak & Wojciech Krzyżak, że tak uważasz? Podzieliłbyś się swoimi odczuciami z użytkownikami forum?

Jery

zgadzam się z kolegami w tej firmie ludzi się nie szanuje

j23

Żeby chociaż te opinie zamieszczał ktoś kto miał do czynienia z Redrogiem a nie ludzie nie zwiazani z firma. Roboty naprawde nie brakuje i jakby ktos mial tu zarabiać 10 zł to poszedł by gdzie indziej. A jeśli ktoś faktycznie by tyle zarabiał to pewno mu to wystarcza skoro nie zmienia pracy.

Piotruś

Az dziwne że takie płace są jeszcze w Uni Europejskiej 10zł faktycznie tyle tu ludzie zarabiają Szef żeruje na tym że muszą isć do pracy bo mają rachunki dzieci nieraz żony do wykarmienia przykre i smutne to jest

Jarus
@Piotruś 10.07.2017 11:24

Piotruś masz w 100% racji rotacja ludzi jest spora Mam nadzieje że przyjdą czasy co o pracownika się bedzie dbało

Matejko :P

A my będziemy na ciebie robić :) a potem będziesz robił u bałora i narzekał na polske taka polityka co zrobisz nic nie zrobisz :(

Matejko :P

Piotr - a ty będziesz siedział na bezrobociu :)

Piotr

większość opini to opinie syna i córki właściciele oni zawsze bedą pisać w superlatywach a prawda jest taka że wystarczy popatrzyć jaka jest rotacja pracowników wnet bedzie trzeba szukać ludzi na Ukrainie albo Białorusi

rudy
@Piotr 17.03.2017 05:58

Zgadzam się Piotrek z Tobą tak tam będzie zarobki 10zl to pensja głodowa ludzi brak często się skaka na różne roboty bo są braki W tamtym roku koszących było 50 osob w tym w tym 10 i juz są kary bo terminy niedotrzymane tu przyszłości nie ma

zyli

A ja pracuję i mam zamiar dalej pracować. Komuś się nie chce to niech idzie na bezrobocie

piana

Pracowalem 2lata gdyby nie choroba to bym dalej pracowal ogulnie da sie wszystko wytrzymac

Matejko :P

Jarus jak ktoś przychodzi do pracy po to by odbębnic swoje i go praca nie cieszy to zawsze będzie narzekał wiadomo czasem nie ma lekko :D Idac do pracy przy koszeniu raczej bym sie nie spodziewał siedzenia w cieniu i sterowaniem robotem :P to raczej świadczy o ambicji czlowieka ktory wybiera taką prace . wystarczy podnieśc swoje kwalifikacje i szukac czegos innego . I tak jak pisalem wczesniej ja bylem zadowolony dla mnie bylo ok A zapomnial bym odpisac MIŁEMU wiec jesli ktos kto daje prace i mial by zarabiac mniej niż pracownik to raczej by firmy przez ,miesiąc nie utrzymał . Moze znasz jakiegos pracodawce który zarabia mniej niż pracownik ?:P

Miły

Tak się dzieje jak sie człowiek staje chytry nam płacił grosze a sam zyl w przepychu te pozytywy to piszą znajpmi i dalsza lub bliska rodIna Noe znam zadowolonych tam pracownikow a rotacja ludzi jest ogromna sami spboe odpowiedzcie dlaczego

Jaruś

Matejko nie pisz głupot nie znam osób zadowolonych chyba że najblizsi szefa szkoda gościa bo takim zachowaniem popsuł nazwisko swoje i swojej rodziny

Matejko :P

dla mnie firma OK jak komuś sie robic nie chce to niech bieduje !! jak masz glowe i ch..j to kombinuj :P ja chodzilem do pracy jak mialem 14 lat i teraz powoli sie dorabiam przynajmniej mam taka nadzieje :d a jesli chodzi o ReDrog to mam mile wspomnienia i mysle ze jeszcze nie raz tam zawitam :P

ytt@onet.pl

Staszek ty chyba nie pracowaleś w Redrugu jak uważasz że mają pózniej wolne to sie w tym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zatrudnij zapomniesz o wolnym jedyne wolne to bylo jak byly śdm ale to Krzyżak nie chcial dawac tylko ze duzy ruch na drodze byl i inspektor nie pozwalal a urlopy to on sobie tylko rozpisuje zeby w papierach ok bylo potem masz mu to podpisac przy wyplacie

eere

ja chcę pracować normalnie ale nie 16godzin przy masie Niewolnicy w Stanach mieli więcej praw niż pracownik w Redrugu gość gnoi ludzi dosłownie zrobił z tego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] praca od 4 rano do 23 i w dodatku powie ci w oststatniej chwili bzika ma jezeli chodzi o czystośc a to że pracujesz w upalach po 16 godzin przy masie leje się z ciebie kurzy to sie nie liczy tylko dnia następnego zwróci uwagę że masz ubranie nie wyprane czyscioszek się znalazł Podpisywanie śmiesznych list by czas pracy ukryć wypłatny nie na czasie ten człowiek to z moralnością sięgnąl bruku Nie polecam tej firmy jedna wielka tragedia tymi prekrętami to powinien Ziobro się zająć pozdrawiam

Wiadome jak wszędzie trzeba pracować inaczej nie zarobisz. Jeśli masz normalne podejście do pracy to śmiało zgłaszaj się, jeśli zaś masz nadzieje,że się leży i nic nie robi i ci za to płacą szkoda nawet CV wysyłać. Praca jak praca czasami jest ciężko, czasami lżej zależy, Ale ogólnie polecam.

Zostaw opinię o Redrog S.C. Bożena Krzyżak & Wojciech Krzyżak - Porąbka Iwkowska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Redrog S.C. Bożena Krzyżak & Wojciech Krzyżak