Opinie o Ritmo GmbH w Mühlhausen

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ritmo GmbH. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ritmo GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ritmo GmbH w Mühlhausen

Paweł W.

Komentarz o tym, że po zakończeniu współpracy firma nie zapłaciła mi i jeszcze jednej osobie za miesiąc pracy zniknął, tym sposobem będę o tym przypominał aż otrzymam pieniądze za swoją ciężka pracę.

@Adas

Witam, proszę o wyjaśnienie tej sprawy. Będę wkrótce aplikował na hydraulika. Jeśli Pan miał jakieś niezgodności to w jakim okresie i o co z nimi konkretniej chodziło? W mojej ofercie wszystko ma być na umowie o pracę

Paweł W.

@Paweł W.

Proszę o kontakt palyncia@gmail.com

Adas Nowy wpis
@Paweł W.

Jednym słowem (usunięte przez administratora) na całego obiecują złote góry a nic z tego nie wychodzi, dorabiają się na pracownikach i szukają wszelkich sposobów aby go (usunięte przez administratora) z pieniędzy , szkoda nawet się przyjmować do takiej firmy gdzie za swoją pracę nie otrzymujesz należnego tobie wynagrodzenia.

@Adas

Brał ktoś z was auto na wyjazd może? czytam ofertę na montera z teraz i piszą, że będzie on mile widziany. Nie wiem jak to z bezpieczeństwem by wyglądało ale i tak tankuje się za swoje? A jak bez auta będę to oni mi transport ogarną czy jak?

Były Nowy wpis

Zwolnili mnie za coś co zrobiłem na ich polecenie. Nie wypłacili za tydzień pracy. (usunięte przez administratora) i kombinatorzy.Katastrofa nie polecam jako pracodawcy.

Nie mam pojęcia o jakie tance tu komuś chodziło ale czy możecie omówić zasady diety i ogólnej regulacji stawek. Widnieje tutaj oferta dla hydraulika. Wpisano w niej diety 6 – 7 euro liczone od godziny, od czego zależna będzie wysokość? I co ze stawka godzinową? W niej rozbieżność wynosi już 2,5 euro

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Ritmo GmbH? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Hydraulik - stała praca w Niemczech

W mieście Opole poszukiwano osób na stanowisko Elektryk. Złożyłeś tam swoją aplikację?

Dominika

czyli jakoś mocno przechodzenie na chorobowe nie jest tu weryfikowane? piszesz o tym, ze nie przyznano Ci urlopu, a okoliczności jakie są? jaki argument i czy pisałeś wniosek czy to ustnie konsultacje się tu odbywają w tym zakresie?

@Dominika

Szef się nie zgadza tak mówią panie z biura

Halina

Z tego co wnioskuję po Waszych wpisach to pracuje się tutaj nadwyraz dobrze??? piszecie np, że pracujecie już tutaj długo. czy to oznacza że w tej firmie jest nadzieja dla nowych pracowników, ze jak beda dobrze pracować to dostaną oferte umowy na czas nieokreślony?

@Halina

Wkrótce będzie obszerny opis o Firmie Ritmo 24

@Berlin

Dzień dobry, niemiecką umowę na czas nieokreślony dostaje u nas każdy pracownik, od początku zatrudnienia. Okres próbny wynosi 6 miesięcy. Zapraszamy do przesłania cv

@Ritmo GmbH

Czy są jakieś podwyżki bo widziałem ogłoszenie że zaczyna sie od 14 euro brutto i 4 euro diety i po jakim czasie się pracy się dostaje

Andzej
@Kandydat

Brak jakich kolwiek podwyżek Pytałem na dzień dzisiejszy

Keni
@Kandydat

Od 14 € do 17 € brutto aktualnie i 4 -7€ netto do każdej przepracowanej godziny. Podwyżki są po okresie próbnym

H O
@Keni

Ja walczyłem o podwyżkę obiecaną 11 mies i zrezygnowałem z pracodawcy

@H O

Można spytać jak konkretnie tutaj walka o podwyżkę może wyglądać, że kończy się czasem niepowodzeniem? Ubiegałeś się słownie? Z jakim wynikiem przychodziłeś i co odpowiadano?

H O
@Dominika

Pani J obiecała po okresie próbnym i nie dostałem

@H O

Ale to chyba pod jakimiś warunkami? bo w przeciwnym razie ktoś kto źle by pracował też by dostał taką podwyżkę? jak konkretnie zostało to ujęte? I jak to ostatecznie jest z tymi wynikami patrzą w ogóle na nie?

peter

firma dba o pracownika. choc niektorzy pracownicy gubia sie w biurze co do noclegow.

Heniek

Bardzo często się zdarzają dlatego trzeba wszystko kontrolować liczba godzin i zaitkonto

@Heniek

Ja mam co miesiąc korektę system sam pobiera sam liczy Tylko czemu nie liczy w nasza stronę zawsze na minus nigdy na plus Urlop liczony jest z księżyca

@Berlin

Kiedys byla t9 firma do polecenia dzis 5aka sama jak wszystkoe Pseldo agencja nie polecsm

Berlin

Będę musiał napisać jeszcze raz opinie merytoryczną bo nie wiem dlaczego admin skasował

Monter

Witam jaka stawka dla montera z doświadczeniem + 6 lat pracy w Niemczech.

Aktualność
Odwiedziny w miejscach pracy naszych monterów!
Specjalne gratulacje z okazji 5-lecia pracy!
W lipcu i sierpniu odwiedzamy naszych monterów na ich budowach, sprawdzamy warunki pracy, rozmawiamy z naszymi pracownikami i klientami, rozwozimy drobne podarunki, potrzebne narzędzia. A dla naszych jubilatów, którzy są z nami już 5 lat mamy specjalne prezenty!
Krzychu

Polecam firmę jako pracodawcę. Wypłaty są zawsze na czas, jest dodatek urlopowy i na święta, dobry kontakt z dysponentami, wszystkie problemy są rozwiązywane. Czasem trzeba trochę poczekać na rozwiązanie ale zawsze jest. Pracuję już długo i nie było nigdy żadnych złych doświadczeń.

a.jaron@interia.pl

Byłem pracownikiem firmy Ritmo, Gdyby nie trafione ruchy kadrowe pracował bym nie nadal. Firma była OK!!!!! NIE MOGĘ POWIEDZIEĆ ZŁEGO SŁOWA.

Maroko

To bardzo słaba firma która kasuje za auto firmowe (usunięte przez administratora)miesięcznie,dodatkowo pracownik opłaca sam kwaterę i koszta paliwa.Totalna żenada wiem bo pracowałem tam niestety

Grzegorz
@Maroko

Firma przed podjęciem zatrudnienia za ich pośrednictwem nie informowała Cię o tym, że pracownik sam musi opłacić sobie kwaterę oraz koszty paliwa związane z użytkowaniem samochodu firmowego? Odpowiedz, proszę, jakie były Wasze ustalenia w trakcie rozmowy rekrutacyjnej. Myślę, że na pewno rozmawialiście o warunkach wynagrodzenia.

zadowolony pracownik Ritmo

Pracuje w Ritmo od roku i polecam te firme wciaz i nieustannie. Wyplaty na czas, zaliczki rowniez, super opieka konsultantow polskojezycznych, wizyty na budowach szefostwa (po to by osobiscie poznac pracownikow, przywiezc narzedzia), auto firmowe, pokrycie przez firme kosztow obuwia i ubran roboczych. Ja jestem bardzo zadowolony. Szkoda tylko, ze niektorzy rodacy robia nam zla opinie przychodzac do pracy pod wplywem alkoholu, awanturuja sie i gdy wylatuja z budowy, wypisuja potem na forach rozne bzdury! Moja ksiegowa na koniec roku rozliczeniowego skwitowala zatrudnienie w Ritmo jednym zdaniem: Rzadko spotyka sie firme, ktora tak dokladnie i uczciwie rozlicza pracownikow. Tyle! A ci, ktorym sie stala az taka tu krzywda, niech podejda uczciwie do tematu i napisza innym dokladnie, dlaczego nie pracuja juz w Ritmo czy dlaczego nie dostali wyplaty. Jak sie narobilo szkod na kwaterze, ktore potem trzeba bylo pokryc z wyplaty, czy zawalalo robote i nie wstawalo rano na budowe, a mieszkanie bylo z gory zaplacone, to niby skad mialy by sie znalezc jakies pieniadze na koncie?? Ja polecam Ritmo jako pracodawce i nie zamierzam poki co rezygnowac z pracy dla nich.

Gregor

A czy potrzebujecie ludzi? Może ktoś podpowie?

Zbyszek und Grzegorz

Witam wraz z kolegą zatrudnilismy się w firmie 6 tyg. Temu na obecną chwilę nie mogę powiedzieć złego słowa A wręcz same pochwały. Firma interesuje się pracownikiem dzwoni pyta. Potrzebowaliśmy coś z narzędzi przysłali więcej niż zamowilismy. Z zaliczkami cotygodniowymi nie ma problemów. Rozliczenie się zgadza. Jest stały kontakt z firmą wszystkie sprawy są na bieżąco omawiane i rozwiązywane tak więc jak dla nas na ten moment dajemy 10/10 POLECAM!!!

Przemek

Polecam jestem zadowolony i myślę że nowi pracownicy też będą zadowoleni

jancio

pracowałem w firmie ritmo lecz nie jestem na tak problem z wyplatą jerzeli konczysz prace mają problem z rozliczeniem i wyplatą kasy

@jancio

Zakończył Pan pracę w naszej firmie z końcem stycznia br. Rozliczenie sporządzane jest do 15.dnia kolejnego miesiąca, czyli w Pana przypadku do 15 lutego. Na podstawie rozliczenia wypłacane jest wynagrodzenie. Dzisiaj jest dopiero 2. luty. Dział finansowy firmy RITMO GmbH

Zostaw merytoryczną opinię o Ritmo GmbH - Mühlhausen

• Jak się pracuje w Ritmo GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Ritmo GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ritmo GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ritmo GmbH